LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

#ZOSTAŃWDOMU

Zrealizuj zamówienie w sklepie BodyWorld.pl siedząc wygodnie na swojej kanapie.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz restrykcjami dotyczącymi poruszania się na zewnątrz zachęcamy Was do pozostania w swoich domach.

Jeżeli możesz, pracuj zdalnie z domu a zaoszczędzony czas poświęć na odłożone obowiązki, przyjemności czy hobby na które do tej pory nie miałeś czasu. Może masz świetne książki do przeczytania na półce? A może udoskonalisz swoją dietę czy też rozpiszesz nowy plan treningowy? Pamiętaj, że wszystkie potrzebne odżywki i suplementy znajdziesz w naszym sklepie i możesz je otrzymać bez wychodzenia z domu - prosto pod drzwi, czy do pobliskiego paczkomatu.

Dzięki staraniom naszego niesamowitego zespołu, realizujemy zamówienia w możliwie najkrótszym czasie, jednocześnie zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. 

Respektując zalecenie #ZostańWDomu pilnujemy, aby w naszym magazynie pracowała minimalna ilość osób. Nasz zespół został wyposażony we wszelkie środki ochronne, dodatkowo został poinstruowany o zasadach higieny i bezpieczeństwa jakie muszą być bezsprzecznie stosowane. Priorytetem sklepu BodyWorld.pl  jest bezpieczeństwo zarówno naszego zespołu, jak i Klientów. 

Część naszej załogi pracuje zdalnie - np. obsługując infolinię, skrzynkę pocztową czy czat online - wszystkie te formy kontaktu pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18. Czekamy na Państwa wiadomości i telefony.

Zamówione przez Państwa odżywki i suplementy diety zostaną dostarczone pod drzwi za pośrednictwem sprawdzonych i najlepszych firm kurierskich w Polsce. Poprzez zakupy online oraz wybranie płatności internetowych ograniczają Państwo kontakt z kurierem do minimum. 

 

Życzymy wszystkim dużo zdrowia.

Pamiętajmy - nic nie stoi na przeszkodzie, aby czas wolny wykorzystać w najlepszy możliwy sposób - #ZostańWDomu i zmień swoją sylwetkę na lepsze!

#ZostańWDomu