LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

U nas dostawa produktów szybka i wygodna.

Przyjemność zakupów w sklepach internetowych jest często niweczona przez firmę dostarczającą dany produkt. Niestety mamy mały wpływ na działanie konkretnej osoby doręczającej produkt. Mamy jednak możliwość szerokiego wyboru form dostawy w zależności od Waszych upodobań i przyzwyczajeń. Oferta dostawy zamówienia jest zróżnicowana, a każda forma wysyłki wyróżnia się w jakimś aspekcie. Poświęć chwilę na zapoznanie się z konkretnymi ofertami.

Paczkomaty Inpost.

To naszym zdaniem najbardziej przyjazna oferta dostawy. Jest to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa logistyczna łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta. Przesyłka realizowana jest do ponad 400 paczkomatów rozrzuconych po całej Polsce, a także sklepów Żabka, Fresh Market oraz Małpka Express.

Kurier Inpost.

Kurier firmy Inpost zapewnia szybką i przede wszystkim tanią realizację przesyłek. Przesyłki w przeważającej części dostarczane są w terminie D+1 bezpośrednio pod wskazany w zamówieniu adres. Jednocześnie prosimy pamiętać, iż kurier nie ma obowiązku dzwonić przed dostawą, ani też realizować dostawy w wybranych godzinach.

Kurier UPS.

Jest to droższa opcja dostawy, jednocześnie realizowana w błyskawicznym tempie (D+1) przez najlepszą firmę kurierską działającą na terenie Polski. Polecamy tę usługę dla osób świadomych jakości i działania wspomnianej firmy kurierskiej.

PocztaPolska.

To tradycyjna forma wysyłki, realizowana przez naszego narodowego operatora pocztowego. Cena przesyłki jest uwarunkowana od jej wagi, a termin dostawy wynosi od dwóch do czterech dni roboczych. Usługa ta polecana jest dla osób mieszkających poza dużymi miastami, gdzie dostęp do pozostałych usług jest mocno ograniczony.