LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Trec CM3 360 kap.

Poprzedni

Trec Gold CM3 360 kap.

Trec Gold CM3 500g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis


  • Najwyższej jakości jabłczan kreatyny w unikalnym połączeniu z beta-alaniną.

  • Wyjątkowa forma kreatyny znacząco wpływa na wzrost siły, wytrzymałości, regeneracji i rozrost masy mięśniowej.

  • Obniża poziom pH mięśni i opóźnia ich zmęczenie.

  • Najpowszechniej stosowany suplement wśród sportowców.

Producent: Trec
Konsystencja: Proszek
Ilość składników aktywnych w porcji: 6 450mg
Ilośc porcji: 71
75,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Trec Gold CM3 500g to preparat w którego składzie znajdziemy jabłczan kreatyny, który jest połączeniem kreatyny i kwasu jabłkowego w proporcji 1:3. Wraz z jabłczanem kreatyny w produkcie zawarty został aminokwas beta-alaniny zwiększającej zdolność mięśni do 'tolerowania' bardzo intensywnych treningów przez długi czas. Połączenie to sprzyja naszym mięśniom wykonywać pracę fizyczną w większym stopniu, przez dłuższy czas oraz lepiej się regenerować i budować jeszcze potężniejszą muskulaturę.

Kreatyna jest fundamentem dla sportowców i jednym z najskuteczniejszych suplementów diety na rynku. Doskonale sprawdza się zarówno w sportach wytrzymałościowych, jak i czysto siłowych. Kreatyna jest najczęściej stosowanym suplementem, a to dlatego, że doskonale wpływa m.in. na wzrost siły i wytrzymałości organizmu, regenerację i wzrost masy mięśniowej.

Istnieje wiele związków, jednak jabłczan kreatyny jest jednym z najpopularniejszych. Odznacza się bardziej stabilną strukturą od monohydratu, jest formą lepiej rozpuszczalną i przyswajalną, dłużej magazynowaną i efektywniej ulega przemianie w aktywną fosfokreatynę. Jabłczan jako metabolit glukozy należący do grupy hydroksykwasów karboksylowych stymuluje insulinę i znakomicie wspomaga transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe zarówno w metabolizmie spoczynkowym jak i wysiłkowym.

Dlaczego warto stosować kreatynę ?

Kreatyna jest zdecydowanie najlepszym suplementem wspierającym organizm aktywny fizycznie praktycznie przy każdym rodzaju wysiłku fizycznego. Również ogromna większość badań wykazuje, że już nawet krótkoterminowa suplementacja kreatyny zwiększa masę ciała.

Kiedy i ile należy stosować kreatyny?

W sieci znajdziemy jeszcze sporo informacji, że w przypadku kreatyny stosuje się 'fazę ładowania', jednakże jak wynika z badań około dwóch trzecich tak przyjmowanej kreatyny trafia bezpośrednio do moczu wraz z którym jest wydalana. Obecnie najwięcej dowodów na najskuteczniejsze działanie kreatyny wykazuje się przy stosowaniu 2-3 razy dziennie w porcjach 5g. 

Dlaczego Gold CM3 jest lepszy od innych kreatyn?

Warto wiedzieć, że forma jabłczanu kreatyny znacznie bardziej usprawnia resyntezę ATP od zwykłego monohydratu. Pozwala to nie tylko zwiększyć zasoby energetyczne i możliwości fizyczne, ale również przyczynia się do podniesienia stopnia regeneracji. Również dodatek beta-alaniny znacząco wpływa na działanie suplementu. Badania wykazały, że beta-alanina pełni funkcję bufora, który wchłania związki mogące obniżyć pH mięśni i powodować osłabienie.

Trec Gold CM3 - jabłczan kreatyny z beta alanina

Niebagatelną rolę w tym suplemencie wykazuje także β-alanina. W wyniku połączenia beta-alaniny z histydyną powstaje karnozyna (dipeptyd), wykazująca potencjał poprawy wyników sportowych. Ponieważ ilość beta-alaniny w mięśniach jest niska, a L-histydyny wysoka, oznacza, że suplementacja beta-alanina oznacza większą ilość substancji dostępnej do połączenia z histydyną, co prowadzi do wytworzenia większej ilości karnozyny, a w rezultacie - do poprawy wyników. Przyjmowanie beta-alaniny może skutkować przejściową perestezją (uczucie mrowienia skóry), jednak jest to jedynie niegroźny skutek uboczny.

Badania naukowe jednoznacznie dowodzą korzyści z przyjmowania kreatyny nie tylko w sporcie.

Kreatyna jest bezsprzecznie najpopularniejsza i najbardziej uznaną substancją stosowaną w treningu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że kreatyna ma również wiele innych zastosowań, nie tylko w sporcie. Od wielu lat bada się jej pozytywne działanie w związku z chorobami układu nerwowo-mięśniowego, na przykład dystrofii miotycznej, chorobie Parkinsona, zanikach mięśniowych, zespole wyczerpania czy genetycznej choroby układu nerwowego - pląsawicy Huntingtona.

Wielkość opakowania: 500g

Ilość porcji: 142/71 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy spożyć porcję (3,5/7g) Gold Core CM3 dwa do trzech razy dziennie. Najlepiej pierwsza porcja po przebudzeniu, druga przed treningiem, trzecia bezpośrednio po treningu. 


Informacja żywieniowaIlość w porcji (7g)
  
Jabłczan kreatyny5400 mg
 w tym: kreatyna 4000 mg
Beta-Alanina1050 mg

 


Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w przypadku problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena