LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Trec CM3 250g

Trec CM3 500g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Trec CM3 500g to suplement wspierający aktywność fizyczną dodając energii oraz wspierając pracę włókien mięśniowych niezależnie od rodzaju treningu. Jabłczan kreatyny jest produktem, którego stosowanie zalecane jest dla pełnej gamy dyscyplin sportowych, wykazując znakomite rezultaty.

Producent: Trec
Konsystencja: Proszek
69,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Trec CM3 500g to suplement wspierający aktywność fizyczną dodając energii oraz wspierając pracę włókien mięśniowych niezależnie od rodzaju treningu. Jabłczan kreatyny jest produktem, którego stosowanie zalecane jest dla pełnej gamy dyscyplin sportowych, wykazując znakomite rezultaty. Kreatyna jako najpowszechniejsza forma jest jednocześnie obarczona pewnymi niedoskonałościami, których eliminowanie przyświeca każdemu producentowi, a dzięki czemu powstało wiele różnych suplementów kreatynowych.

  • Najpopularniejszy jabłczan kreatyny na rynku.
  • Gwarantuje wysoki poziom siły oraz energii.
  • Znakomita rozpuszczalność i smak

Jabłczan kreatyny zawarty w CM3 jest jedną z najpopularniejszych form kreatyn, gdzie trzy cząsteczki kreatyny tworzą wiązanie wraz z pojedynczą cząsteczką kwasu jabłkowego. Jest wiele zalet zastosowania takiego łączenia cząsteczek, a najważniejszą z nich ma być większa końcowa dostępność aktywnych cząsteczek kreatyny w krwiobiegu. W przypadku podstawowej cząsteczki kreatyny dostającej się do układu pokarmowego, następuje reakcja z enzymami żołądkowymi znacznie zmniejszając ich dalszą aktywność. Kolejną cechą jabłczanu kreatyny jest również lepsza przyswajalność (według niektórych badań wchłania się do krwiobiegu znacznie szybciej niż monohydrat kreatyny), co powoduje, że większa ilość kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej.

Trec CM3 jest krystalicznie czystym jabłczanem kreatyny, którego stosowanie prowadzi do wzrostu siły oraz masy mięśniowej, a którego stosowanie zalecane jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie. Jeżeli więc szukasz produktu, który da Ci możliwie największe rezultaty - to właśnie czytasz o tym produkcie. CM3 to udoskonalona formuła kreatynowa, która dostarczana w odpowiednich dawkach pozwala na zwiększenie osiągów treningowych i możliwości fizycznych naszego organizmu.

Trec CM3

Popularnosć jabłczanu kreatyny z roku na rok rośnie ze wzdlędu na jego zwiększoną stabilność w porównaniu do monohydratu kreatyny, oraz brakiem konwersji do bezużytecznej kreatyniny - która nie tylko nie wywoła większego przyrostu siły oraz masy mięśniowe, ale także niepotrzebnie obciąża nerki. Ten negatywny efekt występuje w przypadku wielu pozostałych form kreatyn. Trec CM3 to fuzja trzech cząsteczek monohydratu wraz z cząsteczką kwasu jabłkowego, w efekcie tej fuzji otrzymujemy bardziej stabilną, a co za tym idzie kreatynę dającą większe korzyści. CM3 to również szybsza biodostępność, która zmniejsza czas od połknięcia do wchłonienia się do kwriobiegu. W przypadku tej kreatyny nie stosuje się również fazy ładowania popularnej w przypadku monohydratu kreatyny i nie stwarza ryzyka nagramadzenia się wody pod skórą. Jabłćzan kreatyny posiada znacznie wyższy potencjał energotwórczy niż inne kreatyny. Wpleciony w chemiczną strukturę kwas jabłkowy jest niezwykle istotnym intermediatem cyklu Krebsa, w którym w wyniku przekszałceń kwasów karboksylowych wytwarzane są dodatkowe ilości adenozynotrójfosforanu. Jabłczan trójkreatyny wpływa zatem nie tylko na samo odtwarzanie ATP ze zredukowanego ADP tak jak inne kreatyny, ale także oddziałuje na dodatkowe szlaki metaboliczne. Dzięki temu efekt energetyzujący podczas stosowania CM3 jest tak wysoki.

Wielkość porcji: 3,5g (0,5 miarki)

Ilość porcji w opakowaniu:142 porcje

Zalecane dawkowanie:  Należy stosować podwójną porcję (37g - 1 miarkę) CM3 codziennie po przebudzeniu, ok 15 minut przed treningiem oraz bezpośrednio po treningu. W dzień bez treningu stosować podwójną porcję po przebudzeniu oraz po południu.

 

Składniki aktywneIlość w porcji (7g)
  
Jabłczan kreatyny6650mg
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena