LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • SNS PEA 500 Xtreme SNS PEA 500 Xtreme
Poprzedni

SNS PEA 500 Xtreme 120 kap.

SNS PEA 500 Xtreme 240 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

SNS PEA 500 Xtreme to suplement w którego składzie znajdziemy dużą dawkę fenyloetyloaminy. Główne działanie tej substancji polega na zwiększeniu skupienia oraz zapamiętywania. Inną zaletą tego składnika jest poprawa nastroju, a także redukcja zmęczenia psychicznego.

179,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

SNS PEA 500 Xtreme to suplement w którego składzie znajdziemy dużą dawkę fenyloetyloaminy. Główne działanie tej substancji polega na zwiększeniu skupienia oraz zapamiętywania. Inną zaletą tego składnika jest poprawa nastroju, a także redukcja zmęczenia psychicznego.

Działania stymulujące PEA 500 Xtreme:
  • Podnosi poziom dopaminy.
  • Wywołuje efekt euforii biegacza.
  • Redukuje zmęczenie psychiczne.
  • Podnosi poziom szczęścia.

Badania prowadzone u osób ćwiczących jednoznacznie wskazują, że wydzielająca się podczas wysiłku fenyloetyloamina może wywołać fenomen euforii biegacza. Objawia się on poprzez poprawę nastroju, zwiększenie wytrzymałości oraz odporności na ból. Wyniki wykazują, że juz umiarkowane ćwiczenia podnoszą poziom wydzielanej fenyloetyloaminy u większości osób, który zwiększa się wraz ze wzrostem intensywności ćwiczeń. Zwiększenie wydzielania tego związku jest swego rodzaju nagrodą dla nas, za dbałość o kondycję organizmu. Bo gdyby nie ta nagroda, ilu z nas wykonywałoby codziennie tak wyczerpujące treningi?

SNS PEA (Phenylethylamine) jest naturalnym związkiem biosyntezowanym z egzogennego aminokwasu fenyloalaniny poprzez enzymatyczną dekarboksylację. Związek ten występuje także w wielu pokarmach, szczególnie w czekoladzie (tak, to dlateog daje nam ona tyle szczęścia). Istnieją nawet przypuszczenia, że fenyloetyloamina zawarta w żywności może mieć działanie psychoaktywne w odpowiedniej ilości. Jednakże w przewodzie pokarmowym szybko jest metabolizowana przez enzym o nazwie MAO-B, co uniemożliwia jej dostarczenie w znacznej ilości do mózgu.

PEA razem z dopaminą wywołują doznania, które ludzie odczuwają jako przyjemność, a nawet miłość.  Zależności między tymi związkami sprawiają, że przebywanie z ukochaną osobą wywołują takie same uczucia, jakie towarzyszą odbieraniu nagród, czy wyróżnień. PEA jest jednakże niezwykle konieczna. Jak zgodnie twierdzą naukowcy, nasz organizm z czasem uodparnia się na jej działanie, a tolerancja na jej zwiększone wydzielanie pojawia się między 18. miesiącem a 4 rokiem trwania związku. Statystycznie miłość trwa zatem nie dłużej niż 4 lata, a później przeradza się ona w odczucie spokoju, przywiązania, harmonii, przyjaźni.

Fenyloetyloamina wykazuje również działanie nootropowe, głównie ze względu na jej działanie stymulujące, a także poprzez nasilenie wydzielania acetylocholiny. Ten neuroprzekaźnik przyczynia się do poprawy pamięci, można nawet powiedzieć, że zwiększenie poziomu acetylocholiny wpływa na lepszy dostęp do wspomnień. Wiele uzytkowników zauważa także poprawę zdolności do nauki oraz zwiększoną koncentrację i skupienie. Istnieją także przypadki, gdzie odnotowano lepszą percepcję zmysłów słuchu i wzroku. Jedną z najdziększych korzyści stosowania SNS PEA Fenyloetyloamine jest znaczna poprawa nastroju i dobrego samopoczucia. Suplementy zawierające fenyloetyloaminę mogą być wsparciem dla osób żyjących w dużym stresie czy niepokoju. 

Wielkość opakowania:  240 kap.

Ilość porcji: 240 porcji

Zalecane stosowanie:

Zaleca się stosować 1-2 kapsułki PEA 500 Xtreme dziennie. Najlepiej po śniadaniu oraz przed treningiem lub aktywnością umysłową.

Uwaga! Nie należy stosować dłużej niż 5 dni bez co najmniej 2 dniowej przerwy. Nigdy nie należy łączyć z alkoholem, jakimikolwiek używkami czy stymulantami.


Składniki aktywneIlość w 1 kapsułce
  
Phenylethylamine HCL500 mg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena