LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Scitec Nutrition

Fakty

Powstała w 1996 roku firma zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości suplementów i odżywek. Na przestrzeni lat Scitec stał się jednym z czołowych producentów odżywek białkowych, a to oznacza wiele doskonałych produktów w najrozmaitszych wariantach samkowych. Firma chwali się sprzedażą na poziomie ponad 120 milionów porcji białka rocznie. Warto przytoczyć tutaj kilka liczb, otóż w ofercie firmy znajdziemy aktualnie ponad 700 różnego rodzaju produktów w aż 135 wariantach smakowych (50 wariantów smakowych samych białek). Nad realizacją zadań firmy pracuje ponad 600 pracowników. Powierzchnia magazynowa oraz produkcyjna obejmuje w sumie ponad 30 000 m2. Liczby te jednoznacznie pokazują iż Europejczycy zakochali się w odżywkach białkowych od Scitec Nutrition.

 

Własna fabryka i laboratorium

Jako jeden z liderów w produkcji suplementów diety dla sportowców posiada swoją własną fabrykę oraz laboratorium. Jako jedna z nielciznych firm na świecie umozliwia swoim klientom wgląd do wyników badań laboratoryjnych. Dzięki temu możesz być pewien, że zakupiony produkt zawiera dokładnie te składniki, jakie są widoczne na etykietach - to daje Ci pewność, że nie spożywasz dodatkowych ilości niechcianego cukru lub tłuszczów w dobowej diecie.

Firma Scitec Nutrition jako czołowy producent suplementów i odżywek posiada wdrożone i certyfikowane w praktyce systemy: EUROCERT ISO 22000: 2005 System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności, ISO 9001 System Zarządzania Jakością, HACCP w zakresie bezpieczeństwa żywności i żywności GMP.

 

Wyjątkowe linie suplementów

Green Series: To najnowsza linia produktów zaprojektowana w celu ochrony zdrowia oraz wspierająca wydajność i wytrzymałość organizmu osób aktywnych fizycznie. Linia ta dostarcza efektywnych formuł roślinnych wysokiej jakości w wyśmienitych smakach. W tej linii znajdziemy takie produkty, jak: białko roślinne, błonnik pokarmowy i enzymy trawienne, mieszanki warzywno-owocowe, ekstrakty roślinne oraz żywe kultury bakterii!

Pro Line: Nowa linia produktów stworzona przy współpracy profesjonalnych zawodników i dla nich też została przeznaczona. Zaprojektowana przez naukowców, przetestowana przez profesjonalistów i stosowana przez najlepszych na siłowniach! 

WOD Crusher: Linia stworzona specjalnie z myślą o treningach funkcjonalnytch oraz stosowanej podczas nich diecie. Wspomaganie wytrzymałości organizmu, zmaksymalizowanie wyników treningu oraz poprawa kondycji fizycznej to główne cechy, nad którymi skupiono się przy tworzeniu tych produktów. Zostały one tak opracowane, aby zaspokoić potrzeby sportów funkcjonalnych, włącznie z CrossFit, treningiem interwałowym o wysokiej intensywności (HIIT), sztukami walki oraz wszystkimi innymi rodzajami aktywności fizycznej, gdzie nagromadzona tkanka tłuszczowa ma negatywny wpływ na postęp w treningu.

Head Crusher: Mocno uderzająca linia dla wojowników! Linia została specjalnie zaprojektowana dla sportowców uprawiających sztuki walki, zarówno pod względem składników, jak i typu oferowanych produktów w tej linii. Każdy z wojowników znajdzie to, czego potrzebuje do wsparcia ogólnego stanu zdrowia organizmu. Dzięki produktom zapewniającym systematyczną regenerację, optymalizację poziomu hormonów oraz uzupełniającym straty składników podczas treningu - nigdy nie przegrasz swojej walki!

 

Najlepsze produkty

 

 Scitec Milk Complex
 

100% Milk Complex

100% Milk Complex stanowi kompleks koncentratu oraz izolatu białka serwatki w połączeniu z izolatem białka mleka. Pozowoliło to na uzyskanie produktu o szerokim spektrum czasu wchłaniania aminokwasów, od szybkiego do długiego sięgającego nawet 8 godzin. Dodatkowo zastosowano mieszankę wolnych aminokwasów, które mają za zadanie zwiększyć syntezę nowych białek i zahamować katabolizm. W odżywce znalazło się także miejsce dla enzymów poprawiających możliwość trawienia dostarczanego białka.

 
 

Od 109zł !

 
 Scitec Ami-NO Xpress
 

Ami-NO Xpress

Ami-NO Xpress jest produktem, którego stosowanie ma na celu wydłużenie oraz zwiększenie intensywności treningów i przyśpieszenie odpowiedzi anabolicznej organizmu. Co więcej dostarcza pełnej dawki aminokwasów BCAA, a także hamuje procesy kataboliczne.  Podczas wysiłku troszczy się o właściwe odżywianie mięśni, jak również nasila, a jednocześnie utrzymuje pompę mięśniową przez długi czas.

 
 

79zł !

 

 

 Scitec Hot Blood
 

Hot Blood

Hot Blood to starannie opracowany kompleks składników, których stosowanie przed treningiem usprawnia pracę naszego organizmu. Jego zadaniem jest wspieranie prawidłowego rozwoju mięsni i funkcjonowania układu nerwowego. Co więcej, unikatowy skład odpowiada za sukcesywne zmniejszenie uczucia zmęczenia, utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego i funkcji psychologicznych. Hot Blood to także wsparcie przy syntezie białek i aminokwasów oraz przy urzymaniu równowagi elektrolitowej.

 
 

Od 59zł !

 
 Scitec Tryptophan
 

Tryptophan

Tryptophan to aminokwas wykorzystywany przez nasz mózg do produkcji serotoniny. Tym samym pozytywnie wpływa na stres, spokojny i głęboki sen - potrzebny również dla odpowiedniej regeneracji - oraz wspomagający redukcję tłuszczu.

 
 

39zł !