LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Whey Protein Professional Whey Protein Professional
Poprzedni

Sport Definition Thats the Whey 700g

Scitec Whey Protein Professional 2350g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Whey Protein Professional to bardzo dobrej jakości wysokobiałkowy produkt służący zarówno do regeneracji powysiłkowej jak i do codziennego uzupełniania diety w odżywcze aminokwasy. Produkt stworzony z najbardziej cenionego surowca - serwatki - zapewnia wszystkie niezbędne aminokwasy oraz najważniejsze frakcje białkowe zapewniające najlepsz rezultaty w regeneracji tkanki mięśniowej oraz jej rozbudowy i uzyskania odpowiedniej sylwetki.

189,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

189,00 zł

Szczegóły

Whey Protein Professional to bardzo dobrej jakości wysokobiałkowy produkt służący zarówno do regeneracji powysiłkowej jak i do codziennego uzupełniania diety w odżywcze aminokwasy. Produkt stworzony z najbardziej cenionego surowca - serwatki - zapewnia wszystkie niezbędne aminokwasy oraz najważniejsze frakcje białkowe zapewniające najlepsz rezultaty w regeneracji tkanki mięśniowej oraz jej rozbudowy i uzyskania odpowiedniej sylwetki.

  • Dużeekonomiczne opakowanie.
  • Znakomity surowiec - białko serwatki.
  • Laktoglobulina, Laktoalbumina są zawarte w produkcie.
  • Doskonały smak, zachwalany przez konsumentów.

Białka, obok węglowodanów, stanowią podstawowy substrat, bez którego nasze mięśnie nie są w stanie się rozwijać. BIałko stanowi ok 15-20% całkowitej masy ciała człowieka, a sięga 55% jego suchej masy. Aminokwasy wchodzące w skład białka są materiałem budulcowym dla organizmu człowieka, przy czym kluczowe 22 aminokwasy biorą udział w syntezie białek w organizmie człowieka. Część z tych aminokwasów nasz organizm nie jest w stanie zsyntezować, dlatego też musi je otrzymać z zewnątrz. Jednak spożywanie białka powinno być przemyślane, wszak białko białku jest nierówne.

 

Scitec Whey Protein Professional jest białkiem serwatki, jest więc tzw. białkiem kompletnym, gdyż dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów (tj. histydyny, izoleucyny, leucyny, lizyny, metioniny, fenyloalaniny, treoniny, tryptofanu, waliny), których nie jest on w stanie samodzielnie zsyntezować i tym samym muszą one być dostarczane wraz z dietą lub suplementacją. Osoby trenujące fizycznie, szczególnie początkowe osoby mają zwyczaj spożywania małej ilości białek, często słabej jakości - a właśnie ona ma często decydujące znaczenie w regeneracji mięśni i całego ustroju. Bowiem od tego, jak szybko wchłonie się do krwiobiegu i dotrze do mięśni zależy czas, w którym procesy kataboliczne zostaną zahamowane i pobudzone zostanie anabolizm i synteza nowych białek.

Whey Protein Professional jest odżywką białkową, mieszanką koncentratu oraz izolatu białka serwatki o wysokim stężeniu oraz o doskonałej jakości. Dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu organizm ma możliwość szybkiej regeneracji. Potrawy wysokobiałkowe oraz uzupełnianie białka do odpowiedniego poziomu odgrywa istotną rolę dla osób wykonujących treningi fizyczne z dużą częstotliwością. Duże obciążenie organizmu wysiłkiem fizycznym stymuluje procesy kataboliczne do tego stopnia, że rozpoczyna się intensywny rozpad białek ustrojowych z jednoczesnym pojawieniem się stanu przemęczenia. Spożywanie odpowiednich ilości dobrego białka w określonych porcjach i ilościach ma na celu zminimalizować stan kataboliczny, a także przyśpieszyć regenerację organizmu - głównie włókien mięśniowych.

Zawartość białka Whey Protein Professional została wzbogacona trzema aminokwasami: L-Leucyną, L-Glutaminą oraz Tauryną w ilości 1300mg w każdej porcji(!). Są to niezwykle istotne dla naszego organizmu. Glutamina jest aminokwasem uczestniczącym w licznych procesach transaminacji - może być wykorzystana pośrednio jako szkielet do produkcji innych aminokwasów. Dodatkowo jest niezwykle cennym źródłem azotu, a ze względu na swoją budowę strukturalną ma również działanie buforujące. Leucynę znają bardzo dobrze wszyscy kulturyści. Aminokwas ten silnie pobudza słynną kinazę mTOR i pAKT.  Wysoki poziom L-leucyny odbierany jest przez jądra komórek mięśniowych jako zielone światło do rozpoczęcia syntezy białek.

Wielkość opakowania:  2350g

Ilość porcji: 78 porcji

Dostępne smaki: bananowy, cappuccino, cisatka czekoladowe z kremem, czekoladowo-kokosowy, czakolada-masło orzechowe, czekoladowo-orzechowy, czekoladowo-pomarańczowy, czekoladowy, granat, jogurtowo-brzoskwiniowy, karmelowy, kiwi-banana, kokosowy, miodowo-waniliowy, sernik cytrynowy, truskawka-biała czekolada, truskawkowy, waniliowo-gruszkowy, waniliowo-jagodowy, waniliowy

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję 30g (3/4 miarki) Whey Protein Professional 1-3 razy dziennie w zależności od diety i zapotrzebowania organizmu. Porcję białka zmieszać z 300ml wody. W dzień treningowy dodatkowa porcja powinna zostać zastosowana bezpośrednio po zakończonym treningu.

 

Składniki odżywczeIlość w porcji (30g)
  
Wartość energetyczna470 kJ / 112 kcal
Tłuszcze2g
Tłuszcze nasycone0,7g
Węglowodany1,4g
Cukry proste 1,4g
Białko22g
Sól0,41g
  
Matriks Aminokwasowy1300mg
L-leucyna (100mg), L-glutamina (210mg), Tauryna (990mg) 
Mieszanka enzymów trawiennych24 mg
Papaina (12mg), Bromelaina (12mg) 

Profil aminokwasów (% białka)

L-alanina5.0
L-arginina2.1
Kwas L-asparaginowy11
L-cysteina2.2
L-glutamina18.1
Glicyna11.4
L-histydyna***1.7
L-izoleucyna***6.4
L-leucyna***10.4
L-lizyna***9.6
L-metionina***2.2
L-fenyloalanina***3.0
L-prolina5.5
L-seryna4.6
L-treonina***6.7
L=tryptofan***1.4
L-tyrozyna2.6
L-walina***5.9

*** Tzw. aminokwasy niezbędne.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena