LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Amix CellUp

Scitec Pow3rd 350g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Pow3rd jest nowoczesnym produktem wspierającym procesy zachodzące w naszym organizmie podczas treningu. Mieszanka najlepszych, sprawdzonych składników dodająych energii, zwiększająych pompę mięśniową oraz zwiększających wydolność naszego organizmu. Produkt zawiera w sobie wszystkie składniki wpływające na nasz organizm w celu poprawy jego osiągów treningowych.

Producent: Scitec
Konsystencja: Proszek
69,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

69,00 zł

Szczegóły

Pow3rd jest nowoczesnym produktem wspierającym procesy zachodzące w naszym organizmie podczas treningu. Mieszanka najlepszych, sprawdzonych składników dodająych energii, zwiększająych pompę mięśniową oraz zwiększających wydolność naszego organizmu. Produkt zawiera w sobie wszystkie składniki wpływające na nasz organizm w celu poprawy jego osiągów treningowych.

  • Dodatkowa energia podczas treningu.
  • Miszanka odpowiednia dla treningów siłowych i wytrzymałościowych.
  • Poprawia siłę oraz kondycje naszego organizmu.
  • Nie powoduje negatywnych efektów niepokoju, 'zejścia' itp.

Scitec Pow3rd należy do dziedziny najpopularniejszych suplmentów stosowanych przez ćwiczących - przedtreningówki. Są to suplementy, których celem jest poprawa ogólnej kondycji naszego organizmu oraz dostarczenie mu odpowiednich substancji aktywnych wpływających w ostatecznym rozrachunku na lepszy wynik treningowy. Nic dziwnego, wszak iż lepszy trening, tym lepsze efekty i nasze samozadowolenie z dobrze wykonanej 'pracy'. Jednak wiele formuł przedtreningowych opartych jest o cukier, bądź składniki, które w małym stopniu przyczyniają się do poprawy wysiłku fizycznego.

Każda porcja Pow3rd to aż 50 porcji pozbawianych cukrów, świetnie sprawdzających się zarówno przez treningiem siłowym, jak i wytrzymałościowym. Jednocześnie nie jest naszpikowany mnogiem substancji oddziałującym na nasz układ nerwowym (OUN) powodując otępienie, czy tzw. zejście po treningu. w Scitec Pow3rd zastosowano wyciąg z różańca górskiego, który ma zastosowanie jako tradycyjny adaptogen - zwiększa on wydolność fizyczną i mentalną, zmniejsza zmęczenie oraz poprawia samopoczucie, blokując enzymy odpowiadające za obniżenie poziomu serotoniny, norepinefryny i dopaminy w organizmie.

Scitec pow3rd

Oczywistym składnikiem przedtreningówki jest kreatyna - najczęściej stosowana i niejednokrotnie potwierdzona substancja czynna zwiększająca wydolność oraz zapewniajaca wiele pozytywnych efektów dla sportówców. W Pow3rd zastosowana została mieszanka dwóch form kreatyn, co ułatwia transport i przyswajanie w organizmie. Podstawowym zadaniem kreatyny w naszym organizmie jest podtrzymywanie właściwego poziomu ATP (adenozynotrifosforanu) dzięki nagłej refosforylacji ADP do ATP przy udziale fosfokreatyny. To właśnie ta reakcja sprawia, że odczuwamy mniejsze zmęczenie, a nasze mięśnie mogą wykonać treningi o większej objętości i intensywności. Proces ten wpływa także na szybszy progres parametrów sportowych na kolejnych treningach.

Wielkość opakowania:  350g.

Ilość porcji: 50 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję 7g (1/2 miarki) Pow3rd około 30 minut przed treningiem. 

 

Składniki aktywneIlość w porcji (7g)
 Kwas foliowy 30 mcg
Opatentowany matriks „POW3RD”4390 mg
Mieszanka „DualCreatine”
mikronizowany Monohydrat kreatyny, Cytrynian kreatyny
3000 mg
zawartość kreatyny2641 mg
Mieszanka „Sp3cial”1390 mg
Beta-alanina (520 mg), Chlorowodorek L-argininy (500 mg), Kofeina (200 mg), Acetylo L-karnityna (100 mg), ekstrakt z Rhodiola rosea (50 mg), Alfa ketoglutaran wapnia (AKG) (10 mg), Maltodekstryna (10 mg). 
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena