LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Scitec Jumbo Professional 1620g

Scitec Jumbo Professional 3240g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis


  • Dostarcza wysokiej jakości paliwa do ciężkich treningów i regeneracji.

  • Maksymalizuje anabolizm tkanki mięśniowej.

  • Dostarcza wyjątkowo dużej ilości składników wspierających rozbudowę tkanki mięśniowej.

  • 6 różnych form węglowodanów, 6 form kreatyn, mieszanki aminokwasów i aktywatorów NO.

Producent: Scitec
Konsystencja: Proszek
Ilośc porcji: 10
149,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

* wymagane pola

149,00 zł

Szczegóły

Scitec Jumbo Professional to ulepszona odżywka węlgowodanowo-białkowa dostarczająca jeszcze lepszej jakości składników odżywczych do poprawy regeneracji i rozbudowy tkanki mięśniowej (tzw. superkompensacji). Ten GAINER odznacza się wyjątkową mieszanką węglowodanów o zróżnicowanej masie cząsteczkowej, w tym węglowodanów z mąki owsianej, Palatynozy™ i Waxy maize. Jednak węglowodany to nie jedyny i wcale nie najważniejszy skłądnik tego gainera. Znajdziemy tutaj bowiem mieszankę 6 form kreatyn, wyselekcjonowaną mieszankę aminokwasów, dodatek aminokwasów rozgałęzionch BCAA w czystej formie (oznaczają maksymalne tempo wchłaniania oraz biodostępności dla organizmu), mieszankę zwiększającą ilosć tlenku azotu (NO) oraz dodatkowe mikroskładniki i składniki wspierające procesy regeneracyjne i syntezujące tkankę mięśniową.

Ażeby zyskać masę mięśniową, musisz ćwiczyć bardzo intensywnie (jest to wymóg, gdyż organizm bez tego nie będzie chciał rozbudowywać mięśni). W trakcie tych intensywnych treningów zużywane są duże pokłady "paliwa", a jego głównym źródłem jest oczywiście glikogen. Ograniczona ilość węglwodanów (bęacych źródłem tego paliwa) oznacza rozpad białka, braki w dostawie glikogenu i gorsza regeneracja. Wszystko to wpływać będzie na mniejsze tempo rozbudowy tkanki mięśniowej, a może nawet jej całkowite zahamowanie. Węglowodany są więc niezwykle istotne, lecz nie tylko ich ilość, ale także 'jakość'. Tak samo jak dobry posiłek, tak dobra odżywa powinna być wyposażona w dobre składniki. Taki właśnie jest Jumbo Professional który zawiera aż 6 różnych rodzajów węglowodanów, które mają różną masę cząsteczkową. A więc dostarczają paliwa w zróżnicowanym czasie, co zapewnia stały dostęp paliwa i większą pewność, że dotrą one do tkanki mięśniowej a nie zostaną odłożone do zapasowej tkanki tłuszczowej.

Równie istotną częścią każdego gainera jest białko, które w trakcie trawienia rozkładane jest do poszczególnych aminokwasów, z których to organizm zbuduje własne białko mięsniowe o określonym łańcuchu aminokwasów. Zarówno jakość jak i ilość białka jest również istotna w odżywce węglowodanowo-białkowej. Białko serwatkowe zawarte w Jumbo Professional jest pełnowartościowe o wysokiej biodostępności umożliwiając organizmowi dostęp do wszystkich aminokwasów tworzących białko mięśni szkieletowych.

Scitec Jumbo Professional znajdziesz także mieszanki dodatkowych składników, w tym mieszankę 6 najlepszych form kreatyn - naturalnego ziwązku chemicznego produkowanego w organizmie, a uznanym najlepszym środkiem wspierającym wysiłek fizyczny i rozbudowę tkanki mięśniowej. Kreatynę stosują sportowcy wszelkiej maści, gdyż jest gwarantem podniesienia poziomu wysiłku fizycznego i uzyskanych rezultatów. Jumbo Professional to aż 6 różnych form i pełna porcja gwarantująca uzyskanie pozytywnych rezultatów każdego treningu.

Dlaczego warto stosować Jumbo Professional?

Gainer Jumbo Professional to odżywka dostarczająca pełnię składników niezbędnych do uzyskania efektu anabolicznego i rozbudowy tkanki mięśniowej. Owy efekt nie jest łatwy do uzyskania dla wielu osób, gdyż wzmożony trening siłowy znacznie zwiększa zapotrzebowanie na paliwo, które albo nie jest łatwo dostarczyć albo organizm wykorzystuje w innych celach. Gainer firmy Scitec zapewnia dostarczenie wszystkich niezbędnch składników o wyjątkowej jakości i w odpowiednich ilościach.

Kto powinien stosować gainer Jumbo Professional?

Gainery przeznaczone są dla osób pragnących rozbudować tkankę mięśniową i mających problem z odpowiednim dostarczeniem składników odżywczych. O ile dostarczenie składników może odbywać się już poprzez popularne produkty typu gainer, to Jumbo Professional zapewnia składniki o wysokiej jakości podnoszących jakość diety i składników dostarczanych do organizmu a mających realny i bezpośredni wpływ na rozbudowę i jakość tkanki mięśniowej. Jumbo Professional stosowany może być także przez osoby pragnące rozbudować masę mięśniową a jednocześnie mające tendencję do otłuszczania. Zastosowane węglowodany zwiększają dostawę energii do tkanek pomijając zapasową tkankę tłuszczową.

Czym wyróżnia się Jumbo Professional od innych ginerów?

Jumbo Professional to przede wszystkim bogactwo składników dodatkowych (poza węglowodanami i białkiem) wspierających rozbudowę tkanki mięśniowej. 6 różnych form kreatyn, mieszanki aminokwasów, aktywatorów tlenku azotu (NO), składniki wspomagające to atuty, których nie znajdziesz w większości produktów tego typu. Unikalna mieszanka węglowodanów stanowi także o wysokiej jakości produktu i pozwala na osiągnięcie zamierzonych celów.

Mieszanka aminokwasów oraz mieszanka wspomagająca to skłądniki wspierające procesy zachodzące w tkankach mięsniowych, układzie krwionośnym i narządach wspierających aktywność fizyczną. Bowiem dostarczanie składników odżywczych do mięśni może być poprawione na wielu etapach wspierając trening, regenerację a w ostateczności rozbudowę tkanki mięśniowej. Ilość składnikow Jumbo Professional wspierających jest bardzo duża i opisanie każdego z nich mogłoby sprawić, że byłaby to ciekawa książka do przeczytania. Warto wiedzieć, że składniki te zostały specjalnie dobrane aby wspomóc intensywny wysiłek fizyczny w celu uzyskania lepszych rezultatów pod kątem rozbudowy tkanki mięśniowej.

Wielkość opakowania:  3240g

Ilość porcji: 20 porcji (dziennych)

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję (2 miarki) Jumbo Professional 1-3 razy dziennie w zależności od diety i zapotrzebowania organizmu. Porcję białka zmieszać z ok 300ml wody i spożyć bezpośrednio po zakończonym wysiłku fizycznym. Osoby chcące zwiększyć anabolizm naszego organizmu powinny stosować dodatkową porcję (2 miarki) w ciągu dnia do posiłków bądź pomiędzy nimi.

 

Składniki aktywneIlość w 162g
  
Wartość energetyczna2470 kJ / 588 kcal
Tłuszcz6,2 g
Kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany78 g
 - w tym cukry45 g
Błonnik pokarmowy0,5g
Białko55 g
Sól0.38 g
  
Witamina C81 mg
Magnez59,8 mg
Potas360 mg
  
MIESZANKA WĘGLOWODANOWA „6-CARB”85 g
Mąka owsiana, Maltodekstryna, Palatynoza™ (Izomatuloza: węglowodan o niskim indeksie glikemicznym), Dekstroza, Fruktoza, Skrobia z kukurydzy woskowej. 
MIESZANKA WIELOSKŁADNIKOWA „JUMBO”12244 mg
Opatentowana wieloskładnikowa mieszanka kreatynowa (zawartość kreatyny: 5763 mg)6600 mg
Monohydrat kreatyny, Mikronizowany monohydrat kreatyny, Cytrynian kreatyny, Instanizowany Monohydrat kreatyny, Kre-Alkalyn® (buforowany monohydrat kreatyny), Pirogronian kreatyny. 
Wyselekcjonowana mieszanka aminokwasowa "Jumbo"
3450 mg
Tauryna (2000 mg), L-glutamina (800 mg), L-alanina (300 mg), Beta-alanina (200 mg), L-fenyloalanina (50 mg), Chlorowodorek L-lizyny (50 mg), L-winian L-karnityny (50 mg). 
Mieszanka niezbędnych aminokwasów BCAA Xpress w 100% czystej formie1000 mg
L-Leucyna (500 mg), L-izoleucyna (250 mg), L-walina (250 mg). 
Mieszanka HEMO-NO860 mg
L-arginina bazowa (800 mg), CHlorowodorek L-ornityny (40 mg), Alfa-ketoglutaran wapnia (20 mg).
 
Wspomagająca mieszanka mikroskładników
329 mg
Węglan magnezu (238 mg), Kwas askorbinowy (81 mg), Kwas Alfa-liponowy (10 mg) 
Bioperine®5 mg
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena