LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Amix CellUp

Poprzedni

Scitec Hot Blood 820g

Scitec Hot Blood 300g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Hot Blood to starannie opracowany kompleks składników, których stosowanie przed treningiem usprawnia pracę naszego organizmu. Jego zadaniem jest wspieranie prawidłowego rozwoju mięsni i funkcjonowania układu nerwowego. Co więcej, unikatowy skład odpowiada za sukcesywne zmniejszenie uczucia zmęczenia, utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego i funkcji psychologicznych. Hot Blood to także wsparcie przy syntezie białek i aminokwasów oraz przy urzymaniu równowagi elektrolitowej.

Producent: Scitec
Konsystencja: Proszek
59,00 zł

Dostępność: wysyłka w 2-3 dni

Szczegóły

Hot Blood to starannie opracowany kompleks składników, których stosowanie przed treningiem usprawnia pracę naszego organizmu. Jego zadaniem jest wspieranie prawidłowego rozwoju mięsni i funkcjonowania układu nerwowego. Co więcej, unikatowy skład odpowiada za sukcesywne zmniejszenie uczucia zmęczenia, utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego i funkcji psychologicznych. Hot Blood to także wsparcie przy syntezie białek i aminokwasów oraz przy urzymaniu równowagi elektrolitowej.

Hot Blood wspiera organizm dzięki:
  • Mieszance aż 5 form kreatyn.
  • Kompleksowi składników pompujących.
  • Matriksowi aminokwasów.
  • Składnikom o charakterze antyoksydantów.

Nasz organizm jest niezwykle skomplikowany, którego sposób działania na wielu płaszczyznach dopiero poznajemy. Obecna wiedza naukowców, miliony badań oraz obserwacji pozwalają nam poznać co raz to lepiej oddziaływanie otoczenia, a także dostępnych substancji na funkcjonowanie naszego ciała. To dzięki obszernej wiedzy naukowców pobijane rekordy w różnych dyscyplinach sportu fizycznego. Nauczyliśmy się odpowiednio stosować substancje dostępne w otaczającym nas świecie i przekładać to na pozytywne funkcjonowanie naszego ciała. Hot Blood wykorzystuje dostępną wiedzę dostarczając nam wielu składników wpływających na naszą zdolność wysiłkową. Stosowanie tej przedtreningówki pozwala nam samym pobijać własne rekordy, wydłużając trening, czyniąc go bardziej intensywnym i dającym większe korzyści w przyszłości.

Hot Blood to mieszanka składników, których efektem jest wsparcie naszego organizmu w wykonaniu ciężkich aktywności fizycznych. Jego wyjątkowe działanie to przede wszystkim efekt bogatego składu, gdzie zawarte zostały duże dawki synergicznie działających substancji aktywnych. Wyjątkowa formuła tej przedtreningówki gwarantuje odnowienie energii i zwiększenie jej dostawy do komórek mięśniowych. Ponadto Hot Blood stymuluje produkcję tlenku azotu, wpływa to na zwiększoną dostawę krwi wraz ze składnikami odżywczymi do mięśni. W składzie nie mogło zabraknąć także składnika najsilniej oddziałującego na organizm sportowca - kreatyny. Hot Blood dostarcza nie jednej formy tej substancji, ale aż 5 różnych. W związku z tym wykazuje się jeszcze większą skutecznością.

Wyjątkowa przedtreningówka:

  • 5 rodzajów kreatyn: suplement posiada unikatowy matriks kreatynowy, składający się z 5 form kreatyn. Wprawdzie organizm człowieka jest w stanie samodzielnie wytworzyć tez związek chemiczny, jednak przy dużej aktywności fizycznej jego ilość jest zbyt mała, aby móc dostarczyć do wszystkich narządów odpowiedniej porcji energii. Im jest jej więcej, tym dłuższy i bardziej intensywny może być trening. Kreatyna jest niezwykle ważną substancją przy produkcji ATP, czyli związku będącego głównym źródłem energii dla mięśni. Podtrzymuje ona właściwy poziom ATP i wspomaga resyntezę fosfokreatyny. Ponadto, wspomaga on rozpad węglowodanów w mięśniach, co przekłada się na zwiększony zapas energii w trakcie wykonywania ciężkiego treningu.
  • L-karnityna: aminokwas spalający tkankę tłuszczową, odgrywający kluczową rolę zarówno przy budowie masy mięśniowej, jak też przy diecie redukcyjnej. Zwiększa produkcję energii  i wspomaga jej transport do innych narządów, takich jak np. serce, wątroba i oczywiście mięśnie. 
  • Biotyna: wspomaga metabolizm aminokwasów i jednocześnie produkcję energii podczas treningu. Jest więc to nie tylko dobroczynna substancja na skórę, włosy i paznokcie, ale też fantastyczne źródło dodatkowej energii.

 

Scitec Hot Blood 820g

Wielkość opakowania:  300g

Ilość porcji: 15 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć porcję (1 i 1/2 miarki) Hot Blood około 30 minut przed treningiem.

Uwaga! Produkt zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania produktu u dzieci oraz kobiet w ciąży (300 mg w zalecanej porcji dziennej). Produkt o wysokiej zawartości substancji stymulujących! Nie należy stosować produktu w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki lub poniżej 21 roku życia. Przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem! Produkt ten zawiera składniki mogące wpływać na działanie leków, dlatego przed jego spożyciem należy skonsultować się z lekarzem! Beta-Alanina może powodować przemijające uczucie kłucia lub mrowienia na skórze. Nie zaleca się stosowania żadnych innych produktów stymulujących na 4 godzin przed oraz 4 godziny po zastosowaniu produktu Hot Blood 3.0.


Składniki aktywneIlość w porcji (20g)
  
Witamina B3 (niacyna)35 mg
Biotyna7,5 µg
Kwas foliowy30 µg
Magnez56 mg
Kofeina (całkowita zawartość)300 mg

ZASTRZEŻONY MATRIX HOT BLOOD 
Multi-Creatine Matrix4 500 mg
Monohydrat kreatyny, Kre-Alkalyn (buforowany monohydrat kreatyny), pirogronian kreatyny, cytrynian kreatyny, mikronizowany monohydrat kreatyny MicronTec [zawartość kreatyny 3929 mg] 
Wieloskładnikowy kompleks "Hot Blood"7 138 mg
Polimer glukozy (4600 mg),  Alfa-Ketoglutaran L-argininy (1200 mg), beta alanina (500 mg), kofeina (283 mg), acetyl L-karnityny HCI (250 mg), DL-jabłczan L-cytruliny (200 mg), winian L-karnityny (50 mg), wodorowęglan sodu (50 mg), Bioperyna (>95% Piperyny)(50 mg). 
Kompleks antyoksydantów230 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (50% polifenoli) (200 mg), ekstrakt z pestek winogron (95% proantocyjanidyn)(20 mg), kwas alfa-lipolowy (10 mg). 
Matrix aminokwasowy4 250 mg
Chlorowodorek L-argininy (3000 mg), L-tyrozyna (1000 mg), tauryna (200 mg), chlorowodorek L-ornityny (50 mg). 

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena