LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Scitec Hot Blood 300g

Poprzedni

Scitec Amino Charge 600g

Scitec FireWorks 360g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

FireWorks to kompleks 10 cennych dla organizmu składników, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Starannie dobrane substancje we właściwych proporcjch tworza kompleks, który powinien znaleźć się w diecie każdego sportowca wykonującego treningi o charakterze wytrzymałościowym, bądź wytrzymałościowo-siłowym. FireWorks jest produktem z serii WOD Crusher i stworzony został dla treningów funkcjonalnych, jak np. crossfit.

Producent: Scitec
Konsystencja: Proszek
69,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

FireWorks to kompleks 10 cennych dla organizmu składników, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Starannie dobrane substancje we właściwych proporcjch tworza kompleks, który powinien znaleźć się w diecie każdego sportowca wykonującego treningi o charakterze wytrzymałościowym, bądź wytrzymałościowo-siłowym. FireWorks jest produktem z serii WOD Crusher i stworzony został dla treningów funkcjonalnych, jak np. crossfit.

Kompletna formuła przedtreningowa FireWorks:
  • 100mg kofeiny w porcji.
  • 2050 mg Argininy HCI + Alfa-ketoglutaran wapnia.
  • Brak swędzenia i przesadnego pobudzenia.
  • Bez dodatku kreatyn.

Koncentracja podczas treningu jest równie ważna jak siła. Połączenie funkcji ciała i umysłu daje wymierne efekty, które dostrzec można w poprawie wydolności organizmu oraz możliwości odbywania dłuższych treningów. Dzięki skupieniu uwagi jesteśmy w stanie lepiej kontrolować swoje ciało i funkcje życiowe, jesteśmy lepiej przygotowani do podejmowania się nowych wyzwań i działań. FireWorks to kompleks 10 cennych dla organizmu składników, które wspomagają nasz organizm, aby prawidłowo funkcjonował podczas treningu, jednocześnie nie powodując nadmiernego pobudzenia często przeszkadzajacego podczas treningu.

FireWorks ma na celu zwiększyć wydolność organizmu i tym samym pozwolić na dłuższy wysiłek fizyczny bez uczucia zmęczenia. W składzie nie mogło więc zabraknąć kluczowych dla wydolności organizmu składników, do których zaliczamy argininę, l-karnitynę, kofeinę, ale również glutaminę, ornitynę, witaminę C, cholinę oraz witaminę B3. Te starannie dobrane substancje we właściwych proporcjach tworzą kompleks, który powinien znaleźć się w diecie każdego sportowca.

Cenny skład FireWorks:

  • Kofeina: to związek organiczny z rodziny alkaloidów. Jest znany przede wszystkim ze swojej obecności w kawie i herbacie. Ten antagonista receptorów adenozyny, wspiera funkcje mózgu i działania hamujące ośrodkowy układ nerwowy. Jest odpowiedzialna również za zmęczenie organizmu, eliminując go po wysiłku fizycznym. Ma kluczowy wpływ na zwiększenie uwagi i koncentracji. Przed treningiem działa pobudzająco, jest źródłem dodatkowej energii. Kofeina ma także dobroczynny wpływ na cały organizm człowieka. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, zapobiega i zmniejsza ból mięśni, pozytywnie wpływa na układ oddechowy i stymuluje wykorzystanie tłuszczów jako źródła energii.
  • L-karnityna: jest aminokwasem, który występuje w pożywieniu, jednak jego ilość dostarczana w ten sposób do organizmu jest często niewystarczająca. To składnik mięśni i innych narządów, w tym również serca. Jako silny antyoksydant chroni przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników, poprawia kondycję tlenową i wytrzymałość. Wspiera regenerację po wysiłku fizycznym i zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu podczas treningu. L-karnityna ma ponadto swój udział w redukcji tkanki tłuszczowej. Przyśpiesza proces spalania tłuszczu i obniża poziom lipidów we krwi. Ciekawostką jest to, że zmniejsza uczucie głodu. 
  • Arginina: cenny dla mięśni aminokwas, zaliczany do grupy boosterów tlenku azotu (NO). Ma swój udział w syntezie hormonu wzrostu i detoksykacji ze zbędnych oraz szkodliwych produktów przemiany materii. Ułatwia transport składników odżywczych do mięśni, zwiększa efektywność regeneracji potreningowej, stymuluje czynność nerek, a także wspiera syntezę hormonu wzrostu i insuliny. 

Scitec FireWorks

Wielkość opakowania:  360g

Ilość porcji: 30 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć porcję (1 miarkę) FireWorks około 30 minut przed treningiem.


Składniki aktywneIlość w porcji (12g)
  
Wartość energetyczna84 kJ/ 20 kcal
Tłuszcze30g
 - w tym tłuszcze nasycone0g
Węglowodany5g
 - w tym cukry proste5g
Białko0g
Sól0g

Witamina C230 mg
Witamina B3 (niacyna)2,6 mg 
Kofeina100 mg 
Matriks pobudzający "FireWorks"3985 mg
Akcelerator kompleksu Argininy2050 mg
Chlorowodorek L-Argininy (2000 mg), Alfa-ketoglutaran wapnia (50 mg).
 
Mieszanka nośników Karnityny750 mg 
Winian L-karnityny (500 mg), Chlorowodorek acetylo L-karnityny (250 mg). 
Kompleks pomocniczy "FireWorks"1185 mg 
L-glutamina (500 mg), Chlorowodorek L-ornityny (250 mg), Kwas aksrobinowy (230 mg), Dwuwinian choliny (202 mg), Amid kwasu nikotynowego (2,6 mg). 

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena