LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Scitec Big Bang 825g

Poprzedni

Scitec Attack 720g

Scitec Attack 320g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Attack to stack kreatyny o ogromnej mocy, to prawdziwy atak siły dla Twoich mięśni, której potrzebują podczas intensywnego treningu. To starannie opracowany kompleks 17 składników, wśród których najistotniejszą rolę odgrywa 5 form kreatyn, arginina oraz aminokwasy, których Twój organizm w okresie wzmożonego wysiłku potrzebuje w sposób szczególny.

Producent: Scitec
Konsystencja: Proszek
59,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Attack to stack kreatyny o ogromnej mocy, to prawdziwy atak siły dla Twoich mięśni, której potrzebują podczas intensywnego treningu. To starannie opracowany kompleks 17 składników, wśród których najistotniejszą rolę odgrywa 5 form kreatyn, arginina oraz aminokwasy, których Twój organizm w okresie wzmożonego wysiłku potrzebuje w sposób szczególny.

Scitec ATTACK to:
  • Wydłużenie możliwości treningowych.
  • Aż 5 form kreatyn w każdej porcji.
  • Zwiększenie pompy mięśniowej.
  • Kompleks aż 17 składników aktywnych.

Suplement Attack to nie jedna, a aż 5 form kreatyn, czyli jeszcze większa porcja energii i jeszcze większa szybkość wzrostu masy mięśniowej. Ponadto cenne witaminy i inne aminokwasy, jakie zostały zamknięte w tej unikatowej formule. Wspomagają one regulację energetyczną przemian metabolicznych, zmniejszają uczucie zmęczenia, normalizują funkcjonowanie ukłądu nerwowego i odpornościowego. Matriks 'crea-bomb', który wykorzystano przy produkcji tego suplementu to zespół najwazniejszych rodzajów kreatyn, wszystkich, których potrzebujesz. 

Scitec Attack tworzą doskonałe mieszanki składników wpływających na każdy aspekt wykonywanego wysiłku fizycznego. Dzięki temu nasze mięśnie otrzymają więcej energii, a zbędne produkty przemian zostaną usunięte wraz ze zwiększonym przepływem krwi. Scitec Attack to bogactwo cennych dla organizmu sportowca składników:

  • Kreatyna: jest to dokłądnie kwas β-metyloguanidynooctowy, który w organizmie człowieka powstaje z glicyny, argininy oraz metioniny. Z resztą fosforanową tworzą one fosfokreatynę. Kreatyna naturalnie występuje w mięsniach człowieka, jest zatem jego niezbędnym składnikiem. Dla kulturystów niezwykle istotna jest jej rola w wytwarzaniu ATP jako głównego źródła energii dla pracujacych mięsni. Wygląda to następująco - komórki mięśniowe są stymulowane do skurczu, nastepnie ATP rozpada się do ADP i w efekcie zostaje uwolniona energia. W ten sposób jest ona uzupełniana i można kontynuować efektywny trening. W przypadku wzmożonego wysiłku proces resyntezy ATP zachodzi zbyt wolno, co skutkuje zaniżeniem poziomu ATP. Dostarczana na drodze suplementacji kreatyna ma za zadanie podtrzymać właściwy jego poziom, wspomóc resyntezę fosfokreatyny, stymulować syntezę protein w mięśniach, zwiększać uwodnienie komórek w mięsniach i zapobiegac utracie masy mięśniowej.
  • Niacyna (Witamina B3): jest to witamina, która może być samodzielnie produkowana przez organizm człowieka, jednak są to zbyt małe ilości, aby pokryć na nią całe zapotrzebowanie organizmu. Przede wszystkim jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Ponadto spełnia istotną rolę w syntezie hormonów płciowych, estrogenów, testosteronu, kortyzonu i insuliny.
  • Kwas foliowy: odpowiedzialny jest za metabolizm homeocysteiny i aminokwasów oraz uczestniczy w procesie mielinizacji. Posiada znaczacy wpływ na poziom hormonu wzrostu i prawidłowego funkcjonowania komórek.

Scitec Attack

Wyniki badań wykazały, iż kreatyna zawarta już w dawce 3 gram dziennie ma wpływ na zwiększoną zdolnośc organizmu do radzenia sobie z krótkimi i intensywnymi wysiłkami, do których zaliczamy treningi siłowe oraz treningi interwałowe. To oznacza, że Attack jest skierowany przede wszystkim do grupy sportowców, którzy na co dzień są związani z takim rodzajem aktywności fizycznej. Celem jego suplementacji jest zwiększanie siły oraz wsparcie dla mięśni, które efektywniej pracują, co przekłada się na wzrost masy mięsniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Wielkość opakowania:  320g

Ilość porcji: 32 porcje

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć porcję (1/2 miarki) Attack około 30 minut przed treningiem, oraz porcję bezpośrednio po treningu.


Składniki odżywczeIlość w porcji (10g)
  
Witamina B3 (Niacyna)2,5 mg
Kwas Foliowy (Kwas fpteroilomonoglutaminowy)30 mcg

Opatentowana miesznka "ATTACK! STACK"8917 mg
Matriks Kreatynowy "CREA-BOMB"5000 mg
Monowodzian kreatyny, Mikronizowany monowodzian kreatyny MicronTec, Kreatyna bezwodna, Pirogronian kreatyny, Cytrynian kreatyny, Cytrynian kreatyny. 
 [zawartośc kreatyny][ 4416 mg ]
Prekursor Tlenku azotu2000 mg
Chlorowodorek L-argininy 
Wieloskładnikowy Matriks glutaminowy1250 mg
L-glutamina (600 mg), Tauryna (500 mg), L-tyrozyna (100 mg), Chlorowodorek L-ornityny (50 mg). 
Matriks wspomagający Cykl Krebsa667 mg
Kwas cytrynowy (637 mg), Kwas jabłkowy (20 mg), Alfaketoglutaran wapnia (AKG) (10 mg). 

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena