LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Amix GPLC 90 kap.

Poprzedni

Scitec Big Bang 825g

Scitec Ami-NO Xpress 440g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Ami-NO Xpress jest produktem, którego stosowanie ma na celu wydłużenie oraz zwiększenie intensywności treningów i przyśpieszenie odpowiedzi anabolicznej organizmu. Co więcej dostarcza pełnej dawki aminokwasów BCAA, a także hamuje procesy kataboliczne.  Podczas wysiłku troszczy się o właściwe odżywianie mięśni, jak również nasila, a jednocześnie utrzymuje pompę mięśniową przez długi czas.

Producent: Scitec
Konsystencja: Proszek
79,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Ami-NO Xpress jest produktem, którego stosowanie ma na celu wydłużenie oraz zwiększenie intensywności treningów i przyśpieszenie odpowiedzi anabolicznej organizmu. Co więcej dostarcza pełnej dawki aminokwasów BCAA, a także hamuje procesy kataboliczne.  Podczas wysiłku troszczy się o właściwe odżywianie mięśni, jak również nasila, a jednocześnie utrzymuje pompę mięśniową przez długi czas.

Dzięki Ami-NO Xpress otrzymasz:
  • Wydłużenie możliwości treningowych.
  • Pełna dawka aminokwasów BCAA.
  • Wysoką pompę mięśniową na długi czas.
  • Przyśpieszenie odpowiedzi anabolicznej.

Wydajność organizmu jest niezbędna, aby nieustannie zwiększać intensywnośc treningu. Praca nad nią powoduje, że nieustannie możemy więcej, dłużej i bardziej intensywnie ćwiczyć, a to przekłada się na lepsze, szybsze i bardziej satysfakcjonujące efekty. Ami-NO Xpress to jeden z najbardziej rozbudowanych suplementów diety dla sportowców. Jego skłąd opiera się na 19 starannie wyselekcjonowanych skłądnikach aktywnych, z których każdy pracuje na wydajność Twoje organizmu. Ich porcje zostąły opracowane w taki sposób, aby po zakończonym treningu organizm był odpowiednio przygotowany do regeneracji. Porcja Ami-NO Xpress pozwala wprowadzić organizm w stan anaboliczny w odpowiednio szybkim tempie i czasie. 

Scitec Ami-NO Xpress to formuła zawierająca bogactwo cennych dla organizmu składników, zwłaszcza przy wzmożonym wysiłku. Wśród nich obecne są: aminokwasy mikronizowane, betaina, l-cytrulina, beta-alanina, jak również witaminy z grupy B i fosfor. Ami-NO Xpress nie pozwoli Ci się zmęczyć! Będziesz mógł trenować intensywniej, dłużej oraz efektywniej!

Starannie opracowana formuła:

  • Aminokwasy rozgałęzione BCAA: podstawa w diecie każdego sportowca. Na organizm oddziałują wielokierunkowo: dodają energii, przyśpieszają regenerację, sprzyjają szybszemu wzrostowi mięśni, ale przede wszystkim chronią tkankę mięsniową przed katabolizmem i uzupełniają braki podczas treningu. Ich rola jest więc nieoceniona. L-Leucyna, L-Walina i L-izoleucyna to skłądniki białek mięśniowych człowieka. Izoleucyna jest również niezbędna do wytwarzania hemoglobiny, walina troszczy się o równowagę azotową i przemiany metaboliczne azotu. Są one więc wsparciem nie tylko dla mięśni, ale też dla całego organizmu człowieka.
  • L-Cytrulina: podobnie jak arginina, substancja ta zwiększa prdukcję tlenku azotu - jednak robi to skuteczniej. Nie tworzy ona jednak białek ustrojowych, ale np. ma wpływ na proces neutralizacji toksycznego amoniaku. Ponadto zmniejsza nasilenie rozpadu tkanki mięsniowej przy deficycie enrgetycznym i niedostatecznym spożyciu protein.
  • Witaminy z grupy B: są to kluczowe witaminy dla sportowców. Z powodu dużego obciążenia treningowego zapotrzebowanie na nie jest znacznie większe niż w przypadku osób prowadzących normalny tryb życia. Wraz z większą ilością wydalanej energii zaczyna ich ubywać. To one odpowiadają w znaczącym stopniu za metabolizm węglowodanów, białek i tłuszczów. Ponadto, są one niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i odpornościowego. Poprawiają koncentrację i są w dużej mierze źródłem energii.

 Scitec Ami-NO Xpress

Spadek wytrzymałości i siły to sygnał, że Twojemu organizmowi czegoś brakuje! Odpowiednia porcja aminokwasów jest w stanie zaspokoić ten "energetyczny głód". Ami-NO Xpress jest więc przeznacozny dla osób w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, wtedy kiedy brakuje nam energii a nasze mięśnie wołają 'dość'!

Wielkość opakowania:  440g

Ilość porcji: 20 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć porcję (1 i 2/3 miarki) Ami-NO Xpress podczas treningu.


Składniki odżywczeIlość w porcji (22g)
  
Witamina B6 (Pirydoksyna)2,8 mg
Witamina B9 (Kwas foliowy)30,2 µg
Witamina B12 (Cyjanokobalamina)0,38 µg
Witamina C (Kwas L-askorbinowy)200 mg
Magnez56,3 mg
Fosfor350 mg
Potas441 mg

Zastrzeżony matriks Ami-NO
18 809 mg
Mieszanka Ami-NO Xpress7 781mg
Betaina bezwodna (2500 mg), L-cytrulina (1531 mg), Beta-alanina (1500 mg), Kwas DL-jabłkowy (1500 mg), L-arginina mikronizowana (500 mg), Alfa-ketoglutaran L-argininy [AAKG 2:1] (25 mg). 
Mikronizowany kompleks BCAA Xpress5 000 mg
Mikronizowana L-leucyna (2500 mg), Mikronizowana L-izoleucyna (1250 mg), Mikronizowana L-walina (1250 mg) 
Kompleks aminokwasowy3 000 mg
L-glutamina (1000 mg), Tauryna (1000 mg), L-tyrozyna (1000 mg) 
Kompleks regeneracyjny3 027,8 mg
Sole sodowe kwasu ortofosforowego (1600 mg), Glicyna (1000 mg), Węglan magnezu (224 mg), Witamina C (200 mg), Chlorowodorek pirydoksyny (3,45 mg), Kwas pteroilomonoglutaminowy (330 µg), Cyjanokobalamina (40 µg) 

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena