LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
 • SAN Liporedux SAN Liporedux
Poprzedni

Amix XFat

SAN Liporedux 177ml

Krótki opis

SAN Liporedux to produkt wyjątkowy, który dzięki sposobowi stosowania oraz składnikom zawartym w spalaczu, jako jedyny pozwala na miejscowe spalanie tłuszczu. Pozwala na "odblokowanie" uporczywej tkanki tłuszczowej w miejscach o słabym ukrwieniu oraz z nagromadzonymi receptorami, dzięki czemu działa skutecznie i szybko. Prócz walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zawarte w nim składniki pozbywają się toksyn spod skóry, zwiększają jej jędrność oraz przywracają estetyczny wygląd.

199,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

SAN Liporedux to produkt wyjątkowy, który dzięki sposobowi stosowania oraz składnikom zawartym w spalaczu, jako jedyny pozwala na miejscowe spalanie tłuszczu. Pozwala na "odblokowanie" uporczywej tkanki tłuszczowej w miejscach o słabym ukrwieniu oraz z nagromadzonymi receptorami, dzięki czemu działa skutecznie i szybko. Prócz walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zawarte w nim składniki pozbywają się toksyn spod skóry, zwiększają jej jędrność oraz przywracają estetyczny wygląd.

 • Likwiduje uporczywą tkankę tłuszczową.
 • Nakładany bezpośrednio na miejsce nagromadzonej tkanki tłuszczowej.
 • Poprawia unaczynienie i jędrność skóry.
 • Pomaga w pozbyciu się celulitu i wody podskórnej.

Liporedux przez wielu uznawany jest za rewolucyjny na rynku reduktorów tłuszczu, a to ze względu na jego wyjątkowe stosowanie oraz skuteczność działania. I byłyby to puste słowa gdyby nie przyglądnąć się składu tego produktu. Zawiera on bowiem potwierdzone klinicznie składniki reagujące na tkankę tłuszczową znajdującą się w trudnych do zwalczenia miejscach (takich jak brzuch i jego okolice, uda, pośladki czy u mężczyzn także klatka piersiowa). Dodatkowym atutem jest także zastosowanie w formie żelu, dzięki czemu nakładamy go w miejsca, na których najbardziej nam zależy - zwiększając utlenianie adipocytów.

Spalacz ten jest tak wysoce skuteczny ze względu na jego wyjątkowe składniki. Jako nieliczny zawiera substancje, która wykazuje zdolność do zwiększania wydatkowania energii z konkretnych miejsc naszego ciała - uporczywych miejsc, z których niezwykle ciężko pozbyć się tkanki tłuszczowej nawet przy dobrej diecie i dużej ilości treningów. Są to najczęściej brzuch i jego okolice. Ćwicząc te partie ciała wcale nie sprawiamy, że z nich znika tkanka tłuszczowa, wręcz znika ona na samym końcu. Jest to związane z umieszczeniem receptorów oraz tempem przepływu krwi w obrębie miejsc "składowania" opornego tłuszczu. SAN Liporedux zawiera substancje zwiększające przepływ krwi w tych miejscach (jest to tym bardziej możliwe poprzez użycie preparatu, który wcieramy we właściwe miejsca) oraz oddziaływanie na te receptory. Dzięki temu mamy możliwość szybszego utleniania się tkanki tłuszczowej (adipocytów) z tych newralgicznych miejsc.

Badania naukowe potwierdzają pozytywny wpływ oddziaływania składników na uporczywą tkankę tłuszczową, podobnie jest z ilością pozytywnych opinii na temat działania tego produktu. Dodatkowym atutem produktu, prócz spalania nagromadzonego tłuszczu jest także usuwanie wody podskórnej wraz z nagromadzonymi toksynami a także opóźnienie procesów starzenia się skóry. Ta ostatnia cecha uzyskiwana jest dzięki Polifenolom zawartym w Liporeduxie - także ujędrniając skórę co w końcowym efekcie daje rezultat młodszej i bardziej sprężystej. Co ciekawe, również ketony malin zawarte w produkcie wykazują spalanie uporczywej tkanki tłuszczowej całkowicie bez efektów ubocznych, a dodatkowo nadają koloryt skórze. 

Kolejnym składnikiem zwiększającym skuteczność Liporedux jest Forskolina. Jest to główny składnik rośliny o nazwie 'pokrzywa indyjska' (Coleus forskohill). Zasadą jej działania jest wytworzenie ciepła z ATP dla utrzymania stałej temperatury ciała. Pozwala to na włączenie do procesu spalania zapasowej tkanki tłuszczowej stanowiącej paliwo dla pracującej tkanki mięśniowej. Jest to szczególnie istotne dla osób z znaczną ilością tkanki tłuszczowej, których poziom cAMP jest znacznie obniżony.

Wielkość opakowania:  177ml

Porcja: 10-12 "pompek"

Zalecane stosowanie: W miejscu gdzie chcemy zredukować tkankę tłuszczową nakładamy niewielką ilość kremu Liporedux. Stosować należy tylko na czystą i suchą skórę, dwa razy dziennie.

Pojedyncza dawka powinna osiągać ok 10 naciśnięć pompki, po pewnym czasie można zwiększyć ilość do 12 naciśnięć. Nie należy stosować więcej jak 30 naciśnięć pompki dziennie (w ciągu 24 godzin). Najlepsza skuteczność kremu osiagana jest przy stosowaniu na brzuchu, udach, pośladkach, klatce piersiowej.

 

Składniki suplementu Liporedux 
  

Alcohol Denat,
Propylene Glycol,
Kofeina,
Ketony z malin,
Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,
Triethanoalamine,
Glycyrhetinic Acid,
Ergothionneine,
Coleus Forskohlii Root Extract (95% Forskolin by HPLC),
Octopamine HCI,
Corynanthe Yohimbe Bark Extract,
Menthol,
Camphor,
Xanthan Gum.

 
 1. Wart zakupu oceniał Adrian , 12.08.2019
  Jakość
  Skład
  Cena

  Pomaga z uporczywa tkanka

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena