LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

OGÓLNE WARUNKI SKŁADANIA REKLAMACJI

 

  1. Wypełniony formularz reklamacji powinien być złożony na piśmie wraz z reklamowanym towarem i dostarczony na adres:

 

BodyWorld.pl

ul. Zabłocie 20/22

30-701 Kraków

z dopiskiem: REKLAMACJA

 

W przypadku złożenia reklamacji w formie wiadomości e-mail, należy wysłać zeskanowany, wypełniony ręcznie formularz reklamacji wraz z dokumentacją fotograficzną oraz protokołem szkody spisanym w obecności dostawcy przesyłki na adres: obsluga@bodyworld.pl .

 

  1. Reklamacja obejmuje wyłącznie wady powstałe z przyczyn tkwiących w zakupionym towarze, pod warunkiem przestrzegania przez Klienta prawidłowych zasad użytkowania towaru.
  2. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia reklamacji w  ciągu 14 dni roboczych od dnia jej zgłoszenia oraz poinformowania Kupującego o wyniku rozpatrzenia reklamacji.
  3. W przypadku uznania reklamacji towar należy odesłać na adres: BodyWorld.pl, ul. Zabłocie 20, 30-701 Kraków, z dopiskiem: REKLAMACJA w oryginalnym opakowaniu wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacji. Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu (towar uszkodzony podczas wysyłki nie będzie podlegał naprawie lub wymianie w ramach gwarancji).
  4. W przypadku skorzystania z uprawnienia do usunięcia wady, wymiany towaru na wolny od wad, Sprzedający dokona ponownej dostawy reklamowanych towarów na adres wskazany w nagłówku reklamacji.
  5. Nie uznaje się reklamacji związanej ze spożyciem towarów, których efekt i oddziaływanie na Klienta nie spełniło jego indywidualnych oczekiwań.
  6. Zgodnie z obowiązującym powszechnie prawem, klientowi przysługuje w pierwszej kolejności prawo do wymiany towaru objętego wadą na towar wolny od wad, w przypadku braku możliwości spełnienia tego żądania przez Sprzedającego, klient może żądać zwrotu pieniędzy.

 

Niespełnienie powyższych warunków będzie skutkować odrzuceniem reklamacji.

 

Link do załączników