LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

#RAW Citrulline Malate 500g

#RAW Tryptophan 100g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

#RAW Tryptophan to suplement zawierający jeden, jednak niezwykle ważny aminokwas niezbędny - jest więc konieczny do dostarczenia organizmowi z zewnątrz. Jego działanie znane jest powszechnie jako wspierające sen, łagodzenie skutków nadmiernego stresu oraz unormowanie rytmu dobowego. Jednakże stosowanie tego aminokwasu ma dodatkowe właściwości.

Producent: #RAW
Konsystencja: Proszek
49,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

#RAW Tryptophan to suplement zawierający jeden, jednak niezwykle ważny aminokwas niezbędny - jest więc konieczny do dostarczenia organizmowi z zewnątrz. Jego działanie znane jest powszechnie jako wspierające sen, łagodzenie skutków nadmiernego stresu oraz unormowanie rytmu dobowego. Jednakże stosowanie tego aminokwasu ma dodatkowe właściwości.

Tryptophan odpowiada za:
  • Prawidłowy przebieg snu i fazę REM.
  • Wspiera regenerację.
  • Poprawia przepływ informacji nerwowych.
  • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej.

Tryptophan to naturalny aminokwas występujący w naszym środowisku. Mimo, że jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania naszego ciała, organizm ludzki nie potrafi go syntezować. Jest więc koniecznym, aby dostarczyć go z zewnątrz z posiłkiem, bądź suplementacją. Prócz powszechnej roli tego aminokwasu w syntezie białek, jego wykorzystanie wspomaga sen, jego jakość i głębokość (faza REM). Przekłada się to oczywiście na lepszą regenerację, wysypianie się, zmniejszenie zmęczenia czy zwalczaniu depresji. L-tryptophan jest ściśle powiązany z Serotoniną, czyli jednym z niezbędnych dla człowieka neurotransmiterów. Brak tryptophanu może powodować bardzo poważne konsekwencje, takie jak bezsenność, zmęczenie, depresja oraz inne dolegliwości umysłowe.

#RAW Tryptophan jest idealnym suplementem dla osób zmagających się z bezsennością oraz słabą jakością snu. Wszelkie problemy z zasypianiem, nadpobudliwością wieczorem, praca w nocy praz praca do późnych godzin nocnych sprawiają, że jakość snu jest daleka od idealnej. Krótki i płytki sen przekłada się na słabą regenerację, zmęczenie oraz senność następnego dnia. Tryptofan to naturalny aminokwas poprawiający ten aspekt życia, z kolei opakowanie #RAW Tryptophan to wyjątkowo ekonomiczne opakowanie wystarczające na bardzo długi czas.

Popularnym zastosowaniem L-tryptophanu jest również przeciwdziałanie otłuszczeniu ciała. Badania nad tym aminokwasem potwierdzają jego pozytywny wpływ na zahamowanie apetytu. Ograniczenie uczucia głodu jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na sukces diety oraz celu, jakim jest zrzucenie nadmiernych kilogramów tkanki tłuszczowej. Zmniejszenie spożycia węglowodanów oraz uczucia głodu jest celem każdej dobrej diety redukcyjnej. 

Wielkość opakowania:  100g

Ilość porcji: 200 porcje

Zalecane stosowanie:
Należy spożyć 1-2 porcję 500mg RAW Tryptophan w ciągu dnia, najlepiej przed snem.

Skład: 100% L-Tryptophan.
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.


Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w przypadku problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena