LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • #RAW Fucoxanthin 120 kap. #RAW Fucoxanthin 120 kap.
Poprzedni

#RAW Fucoxanthin 100g

Poprzedni

Genius Diet Pills 50 kap.

#RAW Fucoxanthin 120 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

RAW Fucoxanthin - znana u nas jako fukoksantyna, jest substnacją pozyskiwaną z wodorostów. Liczne badania naukowe wykazały jej zdolność na redukcję tłuszczów umijescowionych w tkance białej. Zapewnia stały oraz stabilny spadek wagi bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Jest całkowicie bezpieczna i może być stosowana przez osoby z problemami zdrowotnymi i trenujące w godzinach wieczornych.

79,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

RAW Fucoxanthin - znana u nas jako fukoksantyna, jest substnacją pozyskiwaną z wodorostów. Liczne badania naukowe wykazały jej zdolność na redukcję tłuszczów umijescowionych w tkance białej. Zapewnia stały oraz stabilny spadek wagi bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Jest całkowicie bezpieczna i może być stosowana przez osoby z problemami zdrowotnymi i trenujące w godzinach wieczornych.

Skuteczna Fukoksantyna zapewnia:
  • Pozbycie się tłuszczu z brzucha.
  • Zwiększa termogenezę bez pobudzaczy.
  • Naukowo potwierdzona skuteczność.
  • Całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Fukoksantyna (Fucoxanthin) to antyutleniacz znajdujący się w brązowych wodorostach morskich - Hijiki. Po badaniach wykonanych na zwierzętach okazało się, iż doskonale przydaje się w walce z otyłością brzuszną będącą przyczyną powstawania cukrzycy oraz chorób serca. Istotnym faktem tej substancji jest jej brak oddziaływania stymulującego. Nie pobudza, nie rozdrażnia, nie podnosi ciśnienia. Dzięki temu Fukoksantynę możemy stosować wraz z innymi spalaczami (jest to świetny dodatek do każdego termogenika!), przed treningami wieczornymi. Jest to także doskonały spalacz dla osób nietolerujących substancji pobudzających lub mających problem z nadciśnieniem.

#RAW Fucoxanthin to całkowicie nowe podejście do odchudzania, zwłaszcza w okolicy brzucha. A to właśnie tam spalanie tkanki tłuszczowej jest niezwykle trudne i większość z nas ma z tym problemy. Niestety nie istnieje żadna dieta ani treningi, które byłyby szczególnie ukierunkowane na spalanie tłuszczu w tym rejonie. Proces termogenezy wywoływany treningami zachodzi w całym ciele. Tkanka tłuszczowa brzuszna, ze względu na swoją szczególną budowę jest wyjątkowo oporna na 'odtłuszczanie' i to tam najczęściej zostaje nam jej najwięcej. Tymczasem japońscy naukowcy odkryli, że fukoksantyna przyśpiesza spalanie właśnie w tym newralgicznym rejonie. Jest to pierwsza naukowo udowodniona substancjaoddziałująca na to szczególne miejsce.

Badania na większej próbce kobiet oraz w dłuższym badaniu wykazały nie tylko znaczny spadek tkanki tłuszczowej (w tym spadek tkanki tłuszczowej trzewnej) ale także wzrost spoczynkowego wydatku energetycznego. Wzrost wydatku energetycznego naszego organizmu w stanie spoczynku sprawia, że więcej zużywamy zapasowej energii nawet bez treningu. Co również ciekawe, badanie to wykazało pozytywny wpływ fukoksantyny na funkcjonowanie wątroby.

Fukoksantyna - poprzez zwiększenie ekspresji termogeniny (UCP-1) - białka, które rozprzęga proces fosforylacji oksydacyjnej - i doprowadza tym samym do wydatkowania energii poprzez nasilenie produkcji ciepła. Metabolity fukoksantyny mogą być przechowywane w komórkach tłuszczowych przez dłuższy czas. Dzięki temu hamowane jest różnicowanie oraz proliferacja komórek tłuszczowych. Jest to o tyle ciekawe, że fukoksantyna oddziałuje bezpośrednio na tkankę tłuszczowa białą - nie wywołując przy tym pobudzenia układu nerwowego czy jego stymulacji. 

Wielkość opakowania:  120 kap.

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:

Zaleca się stosować 2 kapsułki #RAW Fucoxanthin przed śniadaniem oraz 2 kapsułki przed treningiem.


Składniki aktywneIlość w 1 kapsułce
  
Fucoxanthin 10% (Seaweed Extract)25 mg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. Produktu nie nalezy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena