LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • #RAW Forskolin 50g #RAW Forskolin 50g
Poprzedni

Olympus Labs Assass1nate 120 kap.

Poprzedni

#RAW Fucoxanthin 100g

#RAW Forskolin 50g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

RAW Forskolin - świetny suplement, którego umośliwia uzyskanie świetnej rekompozycji sylwetki. Jego działanie opiera się o wsparcie syntezy białka z jednoczesną redukcją nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jego cechą charakterystyczną jest zwiększenie i utrzymanie wysokiego wytwarzania ciepła z ATP, przez co tkanka tłuszczowa staje się stałym źródłem energii. 

49,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

RAW Forskolin - świetny suplement, którego umośliwia uzyskanie świetnej rekompozycji sylwetki. Jego działanie opiera się o wsparcie syntezy białka z jednoczesną redukcją nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jego cechą charakterystyczną jest zwiększenie i utrzymanie wysokiego wytwarzania ciepła z ATP, przez co tkanka tłuszczowa staje się stałym źródłem energii. 

Stosując Forskolinę otrzymujemy:
  • Rozbudowę beztłuszczowej masy ciała.
  • Pobudzenie syntezy białek.
  • Nasilenie procesów termogenicznych i lipolitycznych.
  • Spalacz bez substancji pobudzających.

Forskolina to ekstrakt z rośliny Coleus Forskohil (Pokrzywa Indyjska), która to ma długa historie stosowania w subtropikalnych regionach Afryki i Azji. Stosowana m.in. przy zaburzeniach z sercem, bólem klatki piersiowej, wysokim ciśnieniem, a nawet z problemami trawiennymi. Od jakiegoś czasu stał jednym z niezbędnych produktów suplementacyjnych sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Forskolina posiada zdolność pobudzania konkretnych enzymów w organizmie, które wspierają rozbudowę umięśnionej i jednocześnie beztłuszczowej sylwetki.

#RAW Forskolin jest obiektem, którego popularność ciągle rośnie. Jego zainteresowanie budzi się zarówno u sportowców jak i osób z całego świata chcących uzyskać smukłą sylwetkę. Co raz większa ilośc publikacji medycznych potwierdza skutecznośc tego składnika w redukcji tkanki tłuszczowej oraz pobudzaniu syntezy nowych białek. Co równie istotne - jest to składnik, który może być wysoce szeroko stosowany! W żaden sposób nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, nie podnosi ciśnienia tętniczego ani nie pobudza. Jest to więc doskonały dodatek do codziennej suplementacji, jako dodatek do spalacza bądź solo dla osób, które nie tolerują kofeiny i innych substancji pobudzających.

Zaobserwowano także wpływ Forskoliny na wrażliwość insulinową. Co za tym idzie, na lepsze funkcjonowanie metabolizmu węglowodanów w naszym organizmie. Efektem tego jest większe wykorzystanie węglowodanów przez nasz organizm i mniejsze odkładanie ich do zapasowej tkanki tłuszczowej. Poprawia także funkcjonowanie wątroby i lepszy stosunek cholesterolu HDL do LDL we krwi. Badania nad pokrzywą indyjską wytkazały także obniżenie apetytu oraz tendencję do mniejszego spożycia węglowodanów i tłuszczy. Przyczyną tego jest najprawdopodobniej wzrost poziomu leptyny i spadek greliny we krwi po spożyciu forskoliny.

Forskolina jest polecana wielku osobom w leczeniu choroby Hashimoto, czyli choroby tarczycy. Dlaczego? Ponieważ forskolina ma zdolności pobudzające istotne dla gruczołu tarczycowego. Pokrzywa indyjska znalazła też zastosowanie w leczeniu chorób układu krwionośnego, przede wszystkim poprawia ona krążenie krwi, wzmacnia naczynia wieńcowe, poprawiając tym samym pracę serca.

Wielkość opakowania:  50g

Ilość porcji: 200 porcji

Zalecane stosowanie:

Zaleca się stosować 250mg #RAW Forskolin przed śniadaniem oraz 250mg po południu. UWAGA! Produkt nie zawiera dołączonej miarki.


Składniki aktywneIlość w 1 porcji
  
Coleus Forskohlii Root Extract 10%250 mg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. Produktu nie nalezy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena