LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Scitec Tyrosine 100 kap.

Poprzedni

#RAW Tryptophan 100g

#RAW Citrulline Malate 500g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

#RAW Citrulline Malate jest suplementem diety w którego składzie znajdziemy cytrulinę, aminokwas zdolno do znacznej poprawy parametrów wysiłkowych naszego organizmu. Poprzez podniesienie poziomu energii, zwiększenie wydolności i wytrzymałości cytrulina jest wyjątkowo często stosowanym suplementem.W tym produkcie cytrulina dostarczana jest w doskonale przyswajalnej formie jabłczanu.
Producent: #RAW
Konsystencja: Proszek

Normalna cena: 79,00 zł

Special Price 59,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

#RAW Citrulline Malate jest suplementem diety w którego składzie znajdziemy cytrulinę, aminokwas zdolno do znacznej poprawy parametrów wysiłkowych naszego organizmu. Poprzez podniesienie poziomu energii, zwiększenie wydolności i wytrzymałości cytrulina jest wyjątkowo często stosowanym suplementem.W tym produkcie cytrulina dostarczana jest w doskonale przyswajalnej formie jabłczanu. 

Zwiększenie wytrzymałości dzięki:
  • Usprawnieniu produkcji ATP.
  • Zwiększeniu syntezy tlenku azotu (NO).
  • Zmniejszeniu bólu mięśni i poprawy regeneracji.
  • Ekonomiczny produkt bez wypełniaczy.

Citrulline Malate czyli związek jabłczanu z aminokwasem cytruliny (jabłczan cytruliny) wykorzystywany jest od wielu lat w każdej dyscyplinie sportu, zarówno tych spod kategorii siłowych, wytrzymałościowych jak i łączonych. Usprawnienie produkcji ATP oraz zwiększenie symtezy tlenku azotu wpływa, że oddziaływanie cytruliny na organizm sportowca jest znaczące, a korzyści płynące z jej przyjmowania nie mogą być pominięte mimo, że sama w sobie nie posiada zdolności anabolicznych dla mięśni. Badania nad tym aminokwasem jednoznacznie udowodniły jej pozytywny wpływ na trening fizyczny. 

RAW Citrulline Malate bazuje na sprawdzonej, przebadanej i doskonale znanej sportowcom cytrulinie w połączeniu z jabłczanem. Dzięki temu połączeniu uzyskano zwiększoną przyswajalnośc i biodostępnośc. To ekonomiczne opakowanie w formie proszku pozbawione zostało także cukru, środków konserwujących, słodzących czy barwników. Produkt ten pozbawiony jest więc najczęstszych wad tego typu produktów, może być szeroko stosowany i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Cytrulina odgrywa istotną rolę w naszych treningach poprzez zwiekszenie wydolności i wytrzymałości naszego organizmu. Dzieje się tak dzięki usprawnieniu produkcji ATP- uniwersalnego nośnika energii, wykorzystywanego przez wszystkie komórki naszego ciała. Drugą niezwykle istotną funkcją jest zwiększenie syntezy tlenku azotu (NO), który odgrywa kluczową rolę w pracy naszych mięśni. Tlenek azotu poprzez rozszerzenie światła naczyń krwionośnych pozwala na zwiekszony przepływ krwii do mięśni. Wraz z krwią do mięsni docierają składniki odżywcze, takie jak kreatyna, aminokwasy czy glukoza. Jednocześnie wraz z odpływającą krwią usuwane są z naszych mięśni toksyny pod postacią amoniaku i kwasu mlekowego. Ten ostatni jest zwykle sporą przeszkodą w prawidłowym wykonaniu treningu o odpowiedniej długości, powodując ból mięśni i upośledzone ich działanie. Usuwanie kwasu mlekowego jest doskonałym sposobem na poprawę wydajności mięsniowej i zapobiegnięcie popularnym 'zakwasom'. 

Skuteczna dawka cytruliny to około 4-6 gram w ciągu doby w podzielonych dawkach. Odpowiednie stosowanie RAW Citrulline Malate pozwala w optymalny sposób zwiększyć objętość jak i ilość jednostek treningowych. Co jednak najważniejsze dla wszystkich, nie wykazuje żadnych skutków ubocznych. Jabłczan Cytrulliny wykazuje także cenne działanie prozdrowotne biorąc czynny udział wraz z niektórymi aminokwasami w tzw. cyklu mocznikowym. W procesie tym dochodzi do degradacji amoniaku, który wykazuje toksyczne właściwości i jego wysokie stężenie niesie ze sobą szereg różnych powikłań. 

Wielkość opakowania:  500g

Ilość porcji: 166 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy spożyć porcję 3g RAW Citrulline Malate 1-2 razy w ciągu dnia, najlepiej rano i przed treningiem.

Skład: 100% jabłczan L-cytruliny 2:1.
Bez dodatku cukru, środków konserwujących, środków słodzących i barwników.


Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w przypadku problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena