LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • #RAW Cissus #RAW Cissus
Poprzedni

Olimp Flex Power 360g

#RAW Cissus Quadrangularis 250g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

RAW Cissus - to naturalny suplement wspomagający nasz organizm na wiele sposobów, jednak przede wszystkim poprawiający kondycję ścięgien, stawów i kości. Polecany jest zarówno sportowcom w profilaktyce, jak i wszystkim mającym problemy z aparatem ruchu. Dzi ęki standaryzacji na zawartość składników maktywnych mamy pewność, że otrzymamy maksymalne działanie uzyskane w badaniach.

99,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

RAW Cissus - to naturalny suplement wspomagający nasz organizm na wiele sposobów, jednak przede wszystkim poprawiający kondycję ścięgien, stawów i kości. Polecany jest zarówno sportowcom w profilaktyce, jak i wszystkim mającym problemy z aparatem ruchu. Dzi ęki standaryzacji na zawartość składników maktywnych mamy pewność, że otrzymamy maksymalne działanie uzyskane w badaniach.

Najmocniejszy Cissus zapewnia:
  • Szybszą regenerację uszkodzonej tkanki kostnej nawet po złamaniach.
  • Wzmocnienie ścięgien, stawów i kości.
  • Przeciwdziałanie osteoporozie.
  • Łagodzenie bólu w obrębie aparatu ruchu.

Cissus zwraca uwagę osób aktywnych fizycznie oraz sportowców, dla których prawidłowo działający aparat ruchu jest niezwykle ważny. Esktraktowi tej rośliny przypisuje się właściwości przeciwbólowe i przeciwzapalne. Oszacowano nawet, że czas działania przeciwbólowego ekstraktu z Cissus quadrangularis wynosi nawet 4 godziny. Działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne przyrównywane jest zarówno do aspiryny jak i ibuprofenu. Z kolei bezpieczeństwo jego stosowania sprawia, że jest świetnym zamiennikiem powyższych niesterydowych leków przeciwzapalnych, które to w dłuższej perspektywie czasu wykazują wiele skutków ubocznych.

#RAW Cissus Quadrangularis to roślina wywodząca się z Indii i Afryki. Dzięki obecności fitosteroli wpływa na szybkość regeneracji złamań oraz urazów: kości, chrzastek i stawów poprzez odnowę tkanki łącznej. Stosowany od dawna jako środek przeciwbólowy i regenerujący po złamaniach. Mimo tego współczesne badania rzuciły troche więcej światła na zdolności Cissusa w przyśpieszaniu leczenia kości wskazując, że działa on jak antagonista glukokortykoidów. Wykazano bowiem, że ekstrakty poprawiają mineralizację kości oraz przyśpieszają regenerację pęknięć, zmniejszając czas rekonwalescencji nawet o 1/3.

Ponieważ związki anaboliczno/androgenne znane są z działania jako antagoniści glukokortykoidów jak również promują wzrost kości i leczenie złamań, zasugerowano, że zawarty w produkcie Cissus posiada zdolności anaboliczne i/lub androgenne. Prócz przyśpieszania procesu przebudowy wewnętrznej tkanki kostnej podczas leczenia, prowadzi on także do dużo szybszego wzrostu wytrzymałości kości na rozciąganie. Podczas gdy przyśpieszone tempo leczenia może mieć ogromne znaczenie dla osób cierpiących na choroby przewlekłe jak osteoporoza, właściwości anty-glukokortykoidowe Cissusa będą się cieszyć większym uznaniem wśród sportowców, kulturystów i osób o zwiększonej aktywności aparatu ruchowego. Ponieważ glukokortykoidy (w szczególności kortyzol) są nie tylko kataboliczne dla kości, ale wykazują destrukcyjne działanie także wobec tkanki mięśniowej.

Wielkość opakowania:  250g

Ilość porcji: 625 porcji

Zalecane stosowanie:

Zaleca się stosować 400mg #RAW Cissus po przebudzeniu (na czczo) oraz przed treningiem. Stosować z dala od posiłków. UWAGA! Produkt nie zawiera dołączonej miarki.


Składniki aktywneIlość w 1 porcji
  
Cissus Quadrangularis (from herb)(10:1)
400 mg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. Produktu nie nalezy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena