LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ranking najskuteczniejszych spalaczy tłuszczu

Fakt właściwie nie każdemu znany!

Pragniemy zacząć tutaj od informacji, iż nie istnieje coś takiego jak idealne tabletki na odchudzanie działające na każdego. Podstawowym celem każdego produktu nazywanego mianem "spalacza" jest jak sama nazwa mówi - redukcja tłuszczu poprzez jego przemiane na energię cieplną. Jednakże dobre produkty wykazują także dodatkowe, inne właściwości, takie jak: hamowanie apetytu, przyśpieszenie metabolizmu, zwiększenie poziomu energii, czy też w szczególności spalać uporczywy tłuszcz brzuszny.

Zapewne wiele osób, które się tutaj pojawiło miało już styczność ze spalaczami tłuszczu. Niestety znaczna część Was miała kontakt z produktami reklamowanymi w telewizji, gazetach czy na banerach reklamowych najwiekszych portali internetowych. Praktycznie każda z tych osób srogo się rozczarowała, gdyż produkty te oparte są o składniki nie mające potwierdzonej skuteczność, albo mające zbyt małe dawki składników aktywnych, by mogły one przynieść widoczne efekty. A na stronie zapewnienia były o wyjątkowych efektach, o tajemnicy na szczupłą sylwetkę zdradzoną przez gwiazdę, albo o wybitnym specjaliście który odkrył niesamowity składnik! Niestety, dajemy się omamić takim sloganom. Więcej o oszustwach w świecie suplementów przeczytacie TUTAJ.

Wiadomo jednakże, że wszyscy producenci reklamują swoje produkty jako najlepsze i najskuteczniejsze, które z nich przynoszą więc faktyczne efekty? I jakich efektów możemy się spodziewać po spożyciu tych produktów?

 

Produkty o potwierdzonej skuteczności

Poniższe zestawienia uwzględniają jedynie spalacze tłuszczu, których skład oparty został na substancjach o potwierdzonym naukowo działaniu. Jednocześnie wybrane produkty zawierają odpowiednie (wysokie) dawki poszczególnych składników aktywnych oraz pozytywne opinie zarówno naszych klientów, jak i osób stosujących w świecie suplementacji.

Tworząc oraz modernizując ranking spalaczy kierujemy się przede wszystkim czynnikami takimi jak:

  • skład suplementu wraz z uwzględnieniem ilości, jakości oraz działaniem poszczególnych składników,
  • opinie, recenzje, porównania osób stosujących produkty (zarówno na rynku rodzimym jak i zagranicznym),
  • niezależne badania przeprowadzone na sportowcach oraz grupie badanych.

 

Należy także mieć na uwadze, że wszystkie poniższe produkty są suplementami diety, a więc dodatkami do właściwej diety i aktywności fizycznej. Innymi słowy należy mieć na uwadze, że stosowanie ich bez odpowiedniej diety i ćwiczeń, może nie przynieść odpowiednio wysokich rezultatów.

W momencie gdy podejmujemy decyzje o rozpoczęciu stosowania spalaczy tłuszczu, nie wystarczy ich po prostu kupić i stosować. Należy najpierw dokonać właściwej selekcji, która ma nas doprowadzić do wyboru optymalnego rozwiązania w zakresie suplementacji. Z pomocą przychodzi tutaj nasz ranking, w którym przedstawiliśmy produkty o najwyższej skuteczności, jak i dodatkowych właściwościach. Produkty, których działanie zostało potwierdzone naukowo, jak i zyskały przychylność użytkowników.

 

 

Tkanka tłuszczowa

Jest najważniejszym składnikiem tkanki podskórnej, odpowiadającym za ostateczny kształt ludzkiego ciała. Nieprzypadkowo jest więc polem działań mających na celu przywrócić właściwe (smukłe) proporcje ciała i poprawę jego estetyki. Tkankę tłuszczową dzieli się na białą (żółtą) i brunatną, w zależności od lipochromów barwiących komórki i ze względu na odrębne funkcje.

Tkanka tłuszczowa u mężczyzn stanowi 9-18% prawidłowej masy ciała, u kobiet powinna być w granicach 14-28% masy ciała.

 

Spalacze o działaniu termogenicznym

Jest to kategoria produktów o najskuteczniejszym i najsilniejszym działaniu spalającym tkankę tłuszczową. Jednocześnie zawartość substancji pobudzających sprawiają, że przeznaczone są one wyłącznie dla osób zdrowych oraz bez przeciwskazań zdrowotnych. Ich głównym działaniem jest tzw. termogeneza, zwiększanie temperatury ciała oraz podkręcanie metabolizmu. Efekt ten jest uzyskiwany zarówno podczas gdy nasz organizm jest w spoczynku, jak i w trakcie wzmożonego wysiłku fizycznego. 

Mimo iż kategoria ta zawiera w sobie produkty o dużej ilości substancji pobudzających, nie oznacza to tym samym, że najlepszy spalacz jest jednoczesnie tym najbardziej pobudzającym. Często mylne jest przekonanie, że jeżeli coś nas słabo pobudza, to nie działa (i na odwrót). Gdyby tak było, najlepszym spalacze byłaby wówczas porcja 300-500mg kofeiny. 

Termogeneza to ogół procesów metabolicznych prowadzący do utrzymania stałej temperatury organizmu. najprościej mówiąc, termogeneza to efekt uboczny spalania wysokoenergetycznych substancji, pozwalający na ogrzanie ciała i utrzymanie jego stałej właściwej temperatury, a niekiedy lekko podwyższonej. Owa energia cieplna może być wynikiem spalania związków zawartych w pokarmie lub zgromadzonych w magazynach w postaci tłuszczu. Substancje termogeniczne, niezależnie od od ilości spożywanych kalorii, powodują intensyfikację przemian lipidowych - uwalniania tłuszczu z komórek tłuszczowych i ich spalanie z uwolnieniem energii cieplnej. Utrzymanie termogenezy na wysokim poziomie oznacza szybki i długotrwały rozpad tkanki tłuszczowej. 

 

Najlepsze spalacze tłuszczu - termogeniki

 

 Fenix Ground Zero Black Edition
 

Fenix Ground Zero Black Edition

Ground Zero w wersji Black Edition to najskuteczniejsze podejście do redukcji tkanki tłuszczowej. To faworyt naszego rankingu, odznaczający się wieloma silnymi składnikami, których moc i skutecznośc potwierdzona zostąła badaniami. Opatentowane substancje skutecznie zwalczają zarówno brunatną jak i białą tkankę tłuszczową. Należy tutaj także zaznaczyć, że ilość substancji aktywnych jest na najwyższym poziomie. Jednocześnie nie zawiera przesadnej ilości kofeiny (często wrzucanej dla pozorowania efektów). Produkt ten posiada wiele pozytywnych opinii wystawionych zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. 

 
 

229zł !

 
 Olympus Ignite
 

Olympus Labs Ignit3

Olympus Ignit3 jest złożonym produktem w którego skład wchodzą wyłącznie substancje czynne o potwierdzonej skuteczności. Produkt ten wykracza poza standardy spalacza tłuszczu, bowiem ilośc substancji wpływających bezpośrednio i pośrednio na naszą tkankę tłuszczową jest ogromna. Ignit3 działa termogenicznie, lipotropowo, oddziałuje na brunatną tkankę tłuszczową, przyśpiesza metabolizm oraz zwiększa wykorzystanie uporczywej tkanki tłuszczowej w wydatku energetycznym. Taka ilość substancji sprawia, że porcja dzienna produktu wynosi aż 5 kapsułek.

 
 

189zł !

 

 

 Chaos & Pain Cannibal Inferno Amped Apocalypse
 

Chaos & Pain Cannibal Inferno Amped Apocalypse

Inferno Amped Apocalypse niezwykle skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, jednocześnie pomagając odzyskać energię z zapasowej tkanki tłuszczowej. Produkt posiada bardzo ciekawe, przetestowane substancje zwiększające redukcję tkanki tłuszczowej. W produkcie znalazły się także składniki przyśpieszające metabolizm oraz zmniejszających uczucie głodu. Producent znany jest z ekstremalnych i hardcorowych produktów wspierających 'największych' sportowców.

 
 

189zł !

 
 Sparta Nutrition Hydra Shred
 

Sparta Nutrition Hydra Shred

Hydra Shred jest bardzo zaawansowanym reduktorem tłuszczu i najlepszym obecnie dostępnym w formie proszku. Forma ta zezwala na zastosowwanie w każdej porcji bardzo dużej ilości substancji aktywnych, większej niż w jakimkolwiek produkcie przyjmowanym w kapsułkach czy tabletkach. Pozwala to także na kontrolę ilości substancji pobudzających w zależności od indywidualnych preferencji. Produkt doskonale sprawdza się zarówno dla osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych.

 
 

169zł !

 

 

 Olympus Jupiter
 

Olympus Jupiter

Jupiter to spalacz tłuszczu o bardzo przemyślanym składzie, gdzie ilość substancji pobudzających została ograniczona. Natomiast wszystkie związki tego suplementu zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć odpowiedniego poziomu energię (oczywiście z zapasowego magazynu - tłuszczu) przez cały trening. Ważnym składnikiem tego produktu jest N-acetylo-L-tyrozyna odpowiadającego za równoważenie działania stymulantów i wydobywania z nich wyłącznie pozytywnego oddziaływania bez skutków negatywnych.

 
 

169zł !

 
 Chaos & Pain Red Sky
 

Chaos & Pain Red Sky

Red Sky oddziałuje na wiele kluczowych procesów regulujących poziom zapasowej energii (tkanki tłuszczowej). Lipoliza, termogeneza oraz przyśpieszenie metabolizmu to główne cechy działania tego produktu, aczkolwiek znalazły się w nim także substancje hamujące apetyt oraz zwiększających poziom dopaminy. Rzeczywiście już kilkanaście minut po spozyciu produktu mamy zwiększoną ochotę na aktywnosć fizyczną i walkę z nadwagą. A jak dobrze wiemy, to brak chęci na aktywnośc fizyczną jest dużą zmorą osób odchudzających się.

 
 

159zł !

 

 

Spalacze nie zawierające substancji pobudzających czy podwyższających ciśnienie

Produkty przedstawione poniżej, stanowią zbiór najsilniejszych suplementów wspierających redukcję tkanki tłuszczowej. Jednocześnie w ich składzie nie znajdziemy substancji oddziałującychh na ośrodkowy układ nerwowy (OUN) czy też mogących podnieść ciśnienie. Oznacza to, że są one pierwszym wyborem dla osób trenujących późnymi wieczorami, mających problemy zdrowotne uniemożliwiające stosowanie powyższych substancji, a także dla osób które nie lubia tych skutków ubocznych termogeników.

Mimo iż produkty te nie zawierają w sobie substancji pobudzających, nie oznacza to tym samym, że każdy może je stosować. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy zdrowotne, należy każdy zakup skonsultować z lekarzem prowadzącym. To lekarz prowadzący powinien wyrazć opinie zezwalającą na stosowanie jakiegokolwiek produktu, czy też składnika tych produktów. 

Produkty lipotropowe (powszechnie stosowana nazwa) wpływają na ograniczenie procesu wchłaniania tłuszczu czy zmniejszenie lipogenezy na rzecz lipolizy oraz modulowanie procesów komórkowych, w tym różnicowanie preadipocytów i indukcję apoptozy w dojrzałych komórkach.

 

Najlepsze spalacze tłuszczu - lipotropy

 

 Blackstone GlycoLog
 

Blackstone GlycoLog

GlycoLog to nowoczesny rodzaj spalacza, którego działanie opiera sie na regulowaniu gospodarki węglowodanowej dzięki naśladowaniu insuliny. Osoby mające problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej sa bardzo czesto mało wrażliwe na insulinę, przez co dostarczona energia w postaci węglowodanów jest bardzo łatwo magazynowana w postaci tkanki tłuszczowej. Kontrola poziomu insuliny pozwala nie tylko zmniejszyć odkładanie węglowodanów do tkanki tłuszczowej, ale także zwiększyć wykorzystanie tej nagromadzonej pod postacią tłuszczu. 

 
 

209zł !

 
 Omega Sports Burn 24
 

Omega Sports Burn 24

Spalacz Burn24 pozwala na kontrolę wrażliwości insulinowej, dzięki czemu spalamy tłuszcz 24 godziny na dobę oraz blokujemy magazynowanie energii do tłuszczu. Jego działanie pozwala na gospodarkę węglowodanami w naszym organizmie, co przyczynia się do szybkiej i skutecznej redukcji niezależnie od treningów. Produkt może być także stosowany przez osoby mające problemy zdrowotne, jest szczególnie polecany dla ośób wrazliwych na substancje pobudzające i zwiększające ciśnienie. Burn 24 to swego rodzaju przycisk "reset", który zatrzymuje szaleńczą insulinę, przywracając jej normalne działanie.

 
 

199zł !

 

 

 Olympus Labs Assassinate
 

Olympus Labs Assass1nate

Assass1nate jest najlepszym spalaczem jaki znajduje się w ofercie sklepu, jednoczesnie nie zawierający substancji pobudzających. Znalazł się jednak na dalszym miejscu w rankingu ze względu na cenę (jest najdroższym produktem). Produkt ten cechuje wysoka zawartośc składników aktywnych o labolatoryjnie potwierdzonej skuteczności. Spalacz ten zwieksza termogenezę, rozpad komórek tłuszczowych, zwieksza produkcję leptyny, zmniejsza poziom glukozy we krwii oraz przyśpiesza metabolizm spoczynkowy. Assass1nate jest jednym z serii produktów firmy Olympus Labs świetnie oddziałujących na tkankę tłuszczowa.

 
 

249zł !

 
 Chaos & Pain Cannibal Claw
 

Chaos & Pain Cannibal Claw

Cannibal Claw jest unikatowym produktem z kategorii spalaczy tłuszczu. Jego wyjątkowa formuła pozwala na pobudzenie pracy tarczycy, przez co przyspieszamy metabolizm naszego organizmu. Odbywa się to niezależnie od formy i ilości treningów, a także naszej diety. Podniesienie metabolizmu sprawia, że w każdym momencie (czy lezymy, czy stoimy, czy ćwiczymy) nasz organizm zuzywa wiekszą ilość energii. Zastosowanie najlepszych składników w odpowiednio dużych ilościach zapewnia skuteczność jego działania. Pozbawienie go substancji pobudzających układ nerwowy sprawia, że jest doskonałym produktem dla osób wrażliwych na kofeine oraz substancje o podobnym pobudzającym działaniu.

 
 

159zł !

 

 

 RAW Fucoxanthin
 

#RAW Fucoxanthin

Fucoxanthin jest jedna z najlepszych znanych obecnie substancji spalającej uporczywy tłuszcz brzuszny oraz tłuszcz z tzw. boczków, czyli miejsca gdzie znajduję się tkanki tłuszczowa biała - słabo ukrwiona, z którą większość spalaczy po prostu sobie nie radzi. Suplement ten najlepiej sprawdza się na tzw. ostatni szlif, kiedy to poziom tłuszczu jest stosunkowo niewielki. Fucoxanthin naturalnie wystepuje w brązowych wodorostach morskich, jednakże jego oddziaływanie na tkankę tłuszczową nie było znane aż do współczesnych czasów. Produkt pozbawiony jest jakichkolwiek substancji pobudzających czy podnoszących ciśnienie.

 
 

69zł !

 
 Raspberry Ketones
 

Pure Raspberry Ketones

Raspberry Ketones to naturalny suplement wspomagający redukcję tkanki tłuszczowej. Jego składnikiem są wysoce standaryzowane ketony malinowe, które jako jedne z niewielu substnacji znanych człowiekowi wspomaga walke z otłuszczeniem, a jednocześnie będąc całkowicie bezpiecznym dla osób z wszelkimi problemami zdrowotnymi. Badania wykazują wpływ keton malinowych na utratę wagi dzięki lipazie enzymatycznej, która jest odpowiedzialna za uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych. W badaniach stwierdzono także podobieństwo w strukturze keton malinowych do kapsaicyny - składnika znanego z przyspieszania metabolizmu. Mamy więc co najmniej dwa powody aby zastosować ten produkt.

 
 

89zł !

 

 

Produkty nie będące spalaczami tłuszczu, jednak mające istotny wpływ na sylwetkę naszego ciała

Produkty, które umieściliśmy w tej kategorii to suplementy, które bezpośrednio nie zwalczają tkankę tłuszczową, jednakże ze względu na ich działanie wspierają odchudzanie oraz modelowanie sylwetki. Do takich produktów należą suplementy, które usuwaja wodę podskórną - pozbywamy się nie tylko kilogramów, ale i obwodów istotnych partii naszego ciała. Również pośredni wpływ na sylwetke mają produkty, które regulują poziom hormonów w naszym organizmie - szczególnie dla mężczyzn istotnym hormonem jest testosteron, dla kobiet z kolei estrogen. Hormony te ulegają wahaniom, bądź zmniejszonym wytwarzaniu wraz z wiekiem, wraz z zaniedbaną dietą, bądź cyklicznie wraz z miesiączką.

W kategorii tej znajdziecie także może i zaskakującą pozycję - jednakże niezwykle istotną podczas redukcji - multiwitaminy. Umieściliśmy ją tutaj specjalnie, gdyż witaminy i minerały są niezwykle istotnymi składnikami naszej diety. Obecność niektórych witamin często warunkuje zachodzenie reakcji oraz zmian w organizmie. Wyobraźcie sobie, że stworzyliście idealne środowisko do zmian, macie dobrą dietę, chodzicie na treningi - a jednak tkanka tłuszczowa nie spada, sylwetka nie wygląda tak dobrze jak powinna. Przyczyną może być brak witamin i brak zachodzacych procesów, do których jest ona niezbędna. Produkty kompleksowe sa więc istotne w przypadku diet zawierających niewielke i średnie ilości warzyw. Z kolei osoby z dużą aktywnością fizyczną powinny obowiązkowo włączyć do stałej suplementacji produkty multiwitaminowe.

 

Najlepsze spalementy wspomagające redukcję

 

 Amix Diuretic Complex
 

Amix Diuretic Complex

Jest bardzo silnym i skutecznym diuretykiem - czyli naturalnym produktem usuwającym nadmiar wody z organizmu. Często nadmiar kilogramów i zwiększone obwody to w dużej części nagromadzona woda (z toksynami) znajdująca się pod skórą - stąd też często mylona z tkanką tłuszczową. Na nadmiar nagromadzonej wody szczególnie narazone sa kobiety, które ze względu na miesiączkowanie oraz związane z tym wahania hormonów - zatrzymują nadmiar wody podskórnej.

 
 

99zł !

 
 Elite Erase Fast
 

Elite Nutrition Erase Fast

Erase Fast to wyjątkowo skuteczny suplement regulujący poziom 3 istotnych dla mężczyzny hormonów - testosteronu, estrogenu oraz kortyzolu. Dzięki ich regulacji otrzymujemy doskonałe środowisko do spalenia tkanki tłuszczowej, rozbudowy tkanki mięśniowej oraz pozbycia się wody podskórnej. Jest on doskonałym dodatkiem dla mężczyzn pragnących zmienić swoją sylwetkę.

 
 

149zł !

 

 

 Scitec Multi Pro Plus
 

Scitec Multi Pro Plus

Multi Pro Plus to profesjonalny zestaw witamin, minerałów oraz niezbędnych mikroelementów dla osób aktywnych fizycznie. Każda saszetka zawiera aż 6 kapsułek i 1 tabletkę aby dostarczyć jak najlepszej jakości elementów wspomagajacych odpowiednią pracę naszego organizmu i wszelkich przemian w nim zachodzacych. Dodatkowo wzbogacony o szeroka game przeciwutleniaczy, olej rybny omega-3 oraz koenzym Q10 sprawiają, że produkt ten jest doskonały dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Każda porcja Multi-Pro Plus zastępuje kilogramy warzyw.

 
 

59zł !

 
 Chaos & Pain Cannibal Claw
 

Chaos & Pain Cannibal Claw

Cannibal Claw jest unikatowym produktem z kategorii spalaczy tłuszczu. Jego wyjątkowa formuła pozwala na pobudzenie pracy tarczycy, przez co przyspieszamy metabolizm naszego organizmu. Odbywa się to niezależnie od formy i ilości treningów, a także naszej diety. Podniesienie metabolizmu sprawia, że w każdym momencie (czy lezymy, czy stoimy, czy ćwiczymy) nasz organizm zuzywa wiekszą ilość energii. Zastosowanie najlepszych składników w odpowiednio dużych ilościach zapewnia skuteczność jego działania. Pozbawienie go substancji pobudzających układ nerwowy sprawia, że jest doskonałym produktem dla osób wrażliwych na kofeine oraz substancje o podobnym pobudzającym działaniu.

 
 

159zł !