LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
 • Omega Sports Burn 24 180 kap. Omega Sports Burn 24 180 kap.
Poprzedni

Olympus Labs Assass1nate 120 kap.

Omega Sports Burn 24 180 kap.

Krótki opis

Omega Sports Burn24 to wyjątkowy spalacz tkanki tłuszczowej, nie zawierający całkowicie żadnych stymulantów, może go więc stosować każdy, nawet przy problemach z ciśnieniem, problemach sercowych czy z substancjami pobudzającymi. Spalacz Burn24 pozwala na kontrolę wrażliwości insulinowej, dzięki czemu spalamy tłuszcz 24 godziny na dobę oraz blokujemy magazynowanie energii do tłuszczu.

Normalna cena: 229,00 zł

Special Price 199,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Omega Sports Burn24 to wyjątkowy spalacz tkanki tłuszczowej, nie zawierający całkowicie żadnych stymulantów, może go więc stosować każdy, nawet przy problemach z ciśnieniem, problemach sercowych czy z substancjami pobudzającymi. Spalacz Burn24 pozwala na kontrolę wrażliwości insulinowej, dzięki czemu spalamy tłuszcz 24 godziny na dobę oraz blokujemy magazynowanie energii do tłuszczu.

 • Wielowektorowe działanie spalające tłuszcz.
 • Obniża poziom cukru we krwi i poprawia wrażliwość komórek na insulinę.
 • Zwiększa termogenezę nie pobudzając.

Insulina jest potężnym hormonem w naszym ciele. To on dystrybuuje składniki odżywcze z pokarmu, który spożywamy. Część tych składników przeznacza na energię dla pracujących komórek mięśniowych, część jest natomiast odkładana do tkanki tłuszczowej w postaci glukozy. Takie magazynowanie energii w tkance tłuszczowej jest niestety zjawiskiem powszechnym i ciężko z nim walczyć. Tym niemniej dziwne jest, jak wiele osób nie zna tego mechanizmu - jednak naukowcy z firmy Omega Sports wiedzą dokładnie jak działa wspomniany proces i oddają w nasze ręce znakomity spalacz Burn 24.

Gdy spożywamy pokarm, nasz organizm uwalnia insulinę - hormon, który jak już wcześniej wspomnieliśmy rozdziela energię z tego pokarmu. Gdy nasz organizm uwalnia insulinę, zahamowana jest niestety lipoza tłuszczu (spalania tkanki tłuszczowej). Zmniejszona odpowiedź na insulinę prowadzi do zmiany metabolizmu węglowodanów, ich całkowitego odkłądania się do tkanki tłuszczowej oraz mimo wszystko pozostawania z uczuciem głodu. Omega Sports Burn 24 przeciwdziała temu zjawisku, obniżając poziom cukru we krwi oraz poprawia wrażliwość komórek na insulinę.

Omega Sports Burn 24 to swego rodzaju przycisk "reset", który zatrzymuje szaleńczą insulinę, przywracając jej normane działanie. Poprzez poprawę wrażliwośći komórek na insulinę, zmniejszenie jej ilości do poziomu w jaki organizm pracuje prawidłowo można spalać tłuszcz 24 godziny na dobę!

Omega Sports

Dodatkowym atutem poprawy wrażliwości na insulinę jest prawidłowe rozdysponowanie energią w naszym organizmie. Burn 24 poprzez swoje oddziaływanie pozwala lepiej odżywiać komórki mięśniowe, dodając energii naszemu organizmowi na długi czas po spożyciu suplementu. Burn 24 nie zawiera także żadnych substancji pobudzających, nie jest to więc energia która szybko spadnie, ani nie bedziemy później otępieni. Spalacz od Omega Sports może być stosowany przez wszystkich, nawet osoby z wysoką wrażliwością na substancje pobudzające.

Większość suplementów wspomagających spalić tłuszcz mają dwa działania: mocne pobudzenie i mała skuteczność. Po suplementach zawierajacych dużą ilość środków pobudzających możesz się po prostu źle czuć, nie mówiąc juz o tym, że ich słabe działanie jest po prostu w ten sposób często maskowane. Zupełnie inaczej działa Burn 24, gdyż produkt ten nie zawiera ani jeden miligram środków pobudzających. Energię którą otrzyma Twój organizm, jest czystą energią pochodzącą ze spożywanego pokarmu oraz z lipozy (spalania) tkanki tłuszczowej. Składniki Burn 24 zostały tak przemyślane, aby nie tylko zmniejszać ilość wytwarzanej insuliny i odblokować wydatkowanie tkanki tłuszczowej, ale także zmniejszyć tworzenie się nowych pokładów tłuszczu.

Burn 24

Produkt Omega Sports Burn 24 to suplement diety najwyższej jakości, dlatego składniki zawarte w nim mogą być jedynie o najwyższej dostępnej standaryzacji oraz czystości, składniki które zostały całkowicie poddane labolatoryjnej weryfikacji. Każdy składnik zawarty w porcji Burn 24 zawiera odpowiednią dawkę substancji o udowodnionym działaniu.

Produkt jest także doskonały do zastosowania z innymi spalaczami tkanki tłuszczowej. Jeżeli oczekujesz bardzo szybkiego spalania tkanki tłuszczowej, atakując ją od różnych stron możesz swobodnie zastosować ten produkt z innym - sprawdzonym.

Wielkość opakowania:  180 kap.

Ilość porcji: 90-180 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję 2 kap. Burn 24 trzy razy dziennie przed posiłkami zawierającymi węglowodany. Najlepiej przed śniadaniem, obiadem (bądź posiłkiem przedtreningowym) oraz kolacją.

 

Składniki aktywneIlość w porcji (2 kap.)
  
GCBfit™ *Green Coffee Bean Extract) [As Identified By Liquid Chromatograpy, Mass Spectrometry And Liquid Chromatography - Tandem Mass Spectrometry]250 mg
Momordica Charantia Extract (Standardized for 10% Charantin)200 mg
GS4 Plus® (Gymnema Sylvestra) Standardized to 75% Gymnemic Acids150 mg
Bergenin150 mg
ActiCissus® (Cissus Quadrangularis) Standardized to 10% Ketosterones100 mg
BioPerine® (Piper Nigrum Extract) Standardized to 95% Piperine6 mg
 1. Daje radę oceniał Shoovar , 02.06.2019
  Jakość
  Skład
  Cena

  Przyzwoita redukcja wagi, i to praktycznie bez stosowania diety (jedynie wyeliminowałem z diety największe śmieci). Żadnych niepokojących, czy niepożądanych efektów ubocznych. Mija miesiąc i na pewno będę ponawiał, tym razem w zestawie z czymś na uporczywy tłuszcz

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena