LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Olympus Series Jupiter Olympus Series Jupiter
Poprzedni

Olimp Caffeine Kick 60 kap.

Poprzedni

Essence Kofeina 90 kap.

Olympus Series Jupiter 90kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Olympus Series Jupiter to spalacz tkanki tłuszczowej nowej serii produktów firmy Chaos & Pain. Zaprojektowany przez największych specjalistów by stworzyć suplement inny od większości termogeników dostępnych na rynku. Spalacz ten wykazuje się znakomitymi właściwościami energetycznymi, będziemy otrzymywać ciągłe dostawy energii przez cały trening.

169,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Olympus Series Jupiter to spalacz tkanki tłuszczowej nowej serii produktów firmy Chaos & Pain. Zaprojektowany przez największych specjalistów by stworzyć suplement inny od większości termogeników dostępnych na rynku. Spalacz ten wykazuje się znakomitymi właściwościami energetycznymi, będziemy otrzymywać ciągłe dostawy energii przez cały trening.

Innowacja spalacza Jupiter to:
  • Dostarcza duże pokłady energii przez cały trening.
  • Pobudza bez negatywnych skutków.
  • Wprowadza w stan chęci do wysiłku fizycznego.
  • Hamuje apetyt na długie godziny.

Walka z nadwagą nie jest prosta i zapewne wie to każdy, który tutaj trafił. Ważne jest tutaj nastawienie i ciągłe chęci do treningu. Zwłaszcza, że przez pierwsze tygodnie (a może i miesiące) zmiana diety, zwiększenie aktywności fizycznej sprawia, że nasz organizm się broni i odbiera nam chęci na dalsze treningi. Tylko wystarczająco upartym udaje się osiągnąć wyznaczony cel. Jupiter ma za zadanie zaradzić temu problemowi dzięki dostarczeniu dużej ilości energii na cały trening, odpowiedniego pobudzenia bez negatywnych efektów jak przy dużych ilościach kofeiny. A także zwiększyć wytwarzanie dopaminy - hormonu szczęścia.

Olympus Series Jupiter to pod względem składu niezwykle przemyslany produkt. Biorąc sobie na cel stworzenie produktu wyjątkowego, naukowcy postawili przede wszystkim na ciągłe dostarczanie energii dla naszych pracujących mięśni, pobudzenia dla naszego mózgu - ale tak aby nie wywołać najmniejszych skutków ubocznych, oraz poprawiając nasze samopoczucie i nastawienie do walki z kolejnymi kilometrami i następnymi kilogramami. A wszystko to dla jak największego zużycia zapasowej energii nagromadzonej w zapasowej tkance tłuszczowej.

Reduktor tłuszczu Jupiter działa na wielu płaszczyznach redukujacych tkankę tłuszczową, jednocześnie nie blokując możliwości łączenia go z różnymi innymi produktami. Ważną rolę tego produktu odgrywa także hamowanie apetytu w okresie jego stosowania, ponieważ mała ilość kalorii w diecie i niemożność pokonania własnych słabości do podjadania często skazują redukcję na niepowodzenie.

Acetyl L-carnitine- jest to połączenie tworzące wysoce skuteczną formę karnityny. I mimo, że organizm jest w stanie produkować karnitynę, wydajność jej syntezy u osób trenujących jest zdecydowanie za niska. Składnik ten przenosi tłuszcz do komórek, gdzie ulega on spaleniu i jest zużywany jako energia. W układzie krwionośnym zaobserwowana została zwiększona wydolność poprzez eliminację złogów tłuszczowych w tętnicach. Wpływa przy tym na poprawną pracę serca i chroni przed chorobami. Ponadto wykazano jego wsparcie dla pracy mózgu poprzez podniesienie aktywności neuroprzekaźników, poprawę skupienia, koncetracji, zdolności do zapamiętywania.

Cirsium Oligophyllum- ekstrakt z rośliny występującej w wielu miejscach na świecie. Póki co wyciąg z tej rośliny jest rzadko spotykany na rynku suplementów, jednakże dopiero poznajemy jego doskonałe właściwości. Według niedawno opublikowanych badań: posiada zdolność nasilania procesów lipazy, hamując jednocześnie odkładanie się tkanki tłuszczowej w organizmie. Wykazano jej synergiczne działanie z innymi skłądnikami, m.in. kofeiną.

Wielkość opakowania:  90 kap.

Ilość porcji: 30 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć 1 kap. Jupiter codziennie po przebudzeniu oraz 1-2 kap. przed aktywnością fizyczną lub po południu - zachowując odpowiedni odstęp między porcjami.

Uwaga! Produkt zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania produktu u dzieci oraz kobiet w ciąży. Produkt zawiera substancje stymulujące! Nie należy stosować produktu w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki lub poniżej 18 roku życia. Przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem! Produkt ten zawiera składniki mogące wpływać na działanie leków, dlatego przed jego spożyciem należy skonsultować się z lekarzem! Nie zaleca się stosowania żadnych innych produktów stymulujących na 4 godzin przed oraz 4 godziny po zastosowaniu produktu Jupiter.


Składniki aktywneIlość w porcji dziennej (3 kapsułki)
  
Acetyl-L-Karnityny1g
N-Acetyl-L-Tyrozyny250 mg
Kofeina bezwodna225 mg
Yerba Mate 30%150 mg
Ekstrakt z Zielonej Herbaty150 mg
Cirsium Oligophyllum100 mg
Alpha GPC 50% (L-alfa-glicerylofosforylcholina)100 mg
Teobromina50 mg
Witamina B6 (Chlorowodorek pirydoksyny)5 mg
Witamina B12 (Metylokobalamina)50 mcg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena