LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Olympus Test1fy 240 kap. Olympus Test1fy 240 kap.
Poprzedni

Elite Erase Fast 60 kap.

Poprzedni

Performax Alphamax XT 120 kap.

Olympus Labs Test1fy 240 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Olympus Labs Test1fy jest zdecydowanie jednym z najlepszych produktów zwiększających wolny testosteron oraz poprawiającym kondycję niemal całego organizmu. Doskonale sprawdza się jako produkt wspomagający kondycję organizmu każdego mężczyzny

299,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Olympus Labs Test1fy jest zdecydowanie jednym z najlepszych produktów zwiększających wolny testosteron oraz poprawiającym kondycję niemal całego organizmu. Doskonale sprawdza się jako produkt wspomagający kondycję organizmu każdego mężczyzny

  • Niesamowicie skuteczny booster testosteronu.
  • Wspiera kondycję organizmu mężczyzny.
  • Reguluje gospodarkę hormonalną.
  • Wspiera budowę beztłuszczowej masy mięśniowej.

Olympus Labs Test1fy to wysoce zaawansowany suplement wspierający gospodarkę hormonalną organizmu mężczyzny. Mimo iż wiele jest na rynku produktów tego typu, tylko Test1fy jest produktem o tak bogatym składzie, który można opisać jednym słowem - kompletny. Zawiera w sobie znane, przebadane składniki dające realne rezultaty w postaci podniesienia poziomu wolnego testosteronu oraz zmniejszenia estrogenu.

Test1fy w porównaniu do wielu innych produktów tego typu zwiększa poziom wolnego testosteronu. To właśnie ta forma testosteronu jest najbardziej pożądaną dla nas, jako ta realnie wpływająca na stan i kondycję naszego ciała. Testosteron to męski hormon płciowy, który od wielu lat kojarzony jest ze wzrostem mięśni, siły oraz wszelkimi cechami powszechnie uważanymiu za męskie. Warto jednak tutaj podkreślić, że to właśnie wolna forma testosteronu nasila te pozytywne cechy. Tymczasem większość całkowitego testosteronu we krwi związana jest z białkiem zwanym SHBG. Oznacza to niestety, że hormon ten jest dla nas niemal całkowicie bezużyteczny. Tylko podniesienie wolnego testosteronu wpłynie pozytywnie na aktywację szlaków anabolicznych prowadzacych do rozbudowy tkanki mięsniowej, wzmocnienia kości czy nasilenia produkcji czerwonych krwinek.

Samo zadbanie o zwiększenie poziomu hormonu testosteronu nie jest wystarczające. Konieczne jest również zadbanie o niski poziom estrogenu. W produkcie Olympus Labs Test1fy zadbano również o ten aspekt, dodając cenne związki nazywane Inhibitorami Aromatazy, których główną rolą jest kontrola poziomu estrogenów. Owy hormon może przyczynić się do pogorszenia naszego 'składu ciała' w stosunkowo krótkim czasie, zwiększając nadmierne gromadzenie się wody podskórnej czy nagromadzenie się tkanki tłuszczowej w newralgicznych (i ciężkich do pozbycia się) miejscach.

TEST1FY jest potężnym suplementem pobudzającym wewnątrzustrojową syntezę testosteronu oraz szlaków z nim związanych, a wpływających na anabolizm białka oraz poprawy kondycji organizmu. Jednakże to nie jedyne pozytywne aspekty stosowania produktu firmy Olympus Labs. Składniki zawarte w produkcie podnoszą libido i sprawność seksualną. Ponadto chronią prostatę przed nadmierną aktywnością androgenów i jej rozrostem.

Booster testosteronu Test1fy to także bardzo dobry produkt na uzupełnienie suplementacji wspierającej rozbudowę beztłuszczowej tkanki mięsniowej oraz utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej. Efekt tenm uzyskujemy poprzez składniki zmniejszające poziom insulinooporności, obniżające poziom glukozy i trójglicerydów w krwiobiegu.

Wielkość opakowania:  240 kap.

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję (4 kapsułki) Test1fy codziennie ze śniadaniem, oraz porcję (4 kapsułki) z kolacją.


 

Składniki aktywneIlość w porcji dziennej (8 kapsułek)
  
Vitamin D (as D3 Cholecalciferol)3 332IU
 250mg
All Mechanism Increase (Free T, Total T, LH, FSH) 
Anacyclus Pyrethrum (R.E.)3 200mg
KSM-66 Ashwagandha Extract (made with certified organic ashwagandha) (Withania sopmnifera) (root) (standardized to minimum 5% total withanolides)675mg
 LJ100 IStandardized Eurycoma Longifolia extract (40% Glycosaponins, 28% Bioactive Eurypeptides, 30% Polysaccharides, 0,8% Eurycomanone)100mg 
  
Aromatase Inhibition 
Abieta-8,11,13-trien-18-oic acid (extracted from Colophony) (min. 95% purity by HPLC)103mg
  
Homeostatic Optimization 
Mucuna Pruriens P.E. (std. min. 99% L-Dopa)500mg
  
 Androgen Potentiation 
Calcium Fructoborate (FruiteX-B) 500mg 
  
Absorption Optimization  
Bioperine 10mg 

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena