LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Olympus Labs Ignit3 Olympus Labs Ignit3
Poprzedni

Sparta Nutrition Hydra Shred 270g

Poprzedni

Lecheek Hyper T2 90 kap.

Olympus Labs Ignit3 150 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Ignit3 to wyjątkowy spalacz tkanki tłuszczowej o rozbudowanym składzie. Oddziałuje na najważniejsze płaszczyzny w walce ze nadmierną tkanką tłuszczową, takie jak termogeneza, przyśpieszenie metabolizmu czy oddziaływanie na brunatną tkankę tłuszczową. Jest to więc wyjątkowo kompleksowy produkt o znakomitym, silnym działaniu.

189,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Ignit3 to wyjątkowy spalacz tkanki tłuszczowej o rozbudowanym składzie. Oddziałuje na najważniejsze płaszczyzny w walce ze nadmierną tkanką tłuszczową, takie jak termogeneza, przyśpieszenie metabolizmu czy oddziaływanie na brunatną tkankę tłuszczową. Jest to więc wyjątkowo kompleksowy produkt o znakomitym, silnym działaniu.

Formuła redukująca Ignit3 to:
  • Silny energetyk.
  • Jeden z najskuteczniejszych spalaczy.
  • Kompleksowe oddziaływanie na tłuszcz.
  • Spala uporczywy tłuszcz.

Odchudzanie się to ciągłe pasmo rozczarowań. Większość posiłków, które do tej pory spożywaliśmy musimy wyrzucić z diety. Treningi przy nadwadze są wyjątkowo ciężkie, a codzienne obowiązki sprawiają, że mamy na nie wyjątkowo mało czasu. Wyjątkowo 'dobre' produkty z reklam nie powodują takiego spadku wagi jakiego się spodziewaliśmy. Wiele z pozoru silnych spalaczy jest przepełnionych stymulantami, które poza pobudzeniem nie wykazują większego wpływu na inne, ważniejsze czynniki związane z utratą wagi. Ignite to produkt kompleksowy, którego skład zapewnia realne oddziaływanie na utratę nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Olympus Labs Ignit3 to złożony produktm którego skład stanowią wyłącznie substancje o potwierdzonym naukowo działaniu. Ten wyjątkowo przemyslany skład wychodzi poza ramy zwykłych 'spalaczy tłuszczu' i jest efektem badań specjalistów z branży suplementacyjnej. Jego potencjał redukcyjny w niczym nie ustępuje najbardziej znanym i kultowym produktom, nawet tym będących swoistą legendą suplementacyjną.

Ignit3 jest znakomitym środkiem dla osób pragnącym osiągnąć znaczną metamorfozę wyglądu ciała. Sprawdza się zarówno w przypadku nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej na całym ciele, jak i również w przypadkach, gdy tkanka tłuszczowa pojawia się jedynie w uporczywych miejscach (takich jak brzuch, oponka, uda, pośladki). Spalacz Olympus Labs jest idealny do osiągnięcia szczupłej, atletycznej budowy.

Cenne składniki Ignit3:

  • Rauwolfia Serpentna: jest rośliną zawierającą szereg róznych alkaloidów. Oddziałuje przede wszystkim na uporczywą tkankę tłuszczową "odblokowując" jej wydatkowanie. Największe efekty daje zwłaszcza w trakcie stosowania diety nisko węglowodanowej, ponieważ jego stymulacja występuje wówczas na większym poziomie. Jego działanie jest widoczne nawet w stanie niewielkiej aktywności fizycznej. Działa skuteczniej od johimbiny czy fukoksantyny. Nie wpływa na pobudzenie całego układu nerwowego, dzięki czemu nie odczuwamy po niej pobudzenia jak po popularnych stymulantach (np. kofeina). 
  • Ekstrakt Eria Jarensis: zapewnia terapeutyczny efekt pobudzenia dobrego nastroju dzięki zdolności do zwiększania poziomu Dopaminy i Noradrenaliny w organizmie. Zwiększa także koncentrację i skupienie na treningu. W spalaczach tłuszczu stosowany także ze względu na redukcję apetytu oraz zwiększający możliwości treningowe - opóźniający zmęczenie.

Wielkość opakowania:  150 kap.

Ilość porcji: 30 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć porcję (2-3 kapsułki) Ignit3 około po przebudzeniu. Drugą porcję (2-3 kap.) nalezy zastosować po południu, bądź przed treningiem zachowując odstęp co najmniej 4 godzin.


Składniki aktywneIlość w porcji dziennej (5 kap.)
  
AMPlified Fat Incinerating Matrix 
St. John's Wort Extract (0,3% Hypercin)900 mg
Gynostemma Pentaphyllum Leaf Extract (Standardized to min. 2% Damulin A & B)450 mg
Caffeine300 mg
Adrenergic Enhancing Trifecta243,5 mg
Eria Jarensis Extract 
J. Regia Extract 
Rauwolfia Serpentina (Standardized to 90% Rauwolscne) 
Brawn FAT + Thyroid Modulation + Total PPAR Domination 
Olive Leaf Extract (Standardized to 40% Oleuropein)400 mg 
Aframomum Melegueta P.E. (Standardized to 12,5% 6-Paradol)240 mg 
Haematococcus Pluvialis Extract (Standardized to 5% Astaxanthin)240 mg 
Sesamol200 mg 
Ginger Root Extract (Zingiber Officinale) (Standardized to 50% Gingerols)40 mg 

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena