LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Olympus Labs Ignit3 Olympus Labs Ignit3

Olympus Labs Ignit3 150 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Ignit3 to wyjątkowy spalacz tkanki tłuszczowej o rozbudowanym składzie. Oddziałuje na najważniejsze płaszczyzny w walce ze nadmierną tkanką tłuszczową, takie jak termogeneza, przyśpieszenie metabolizmu czy oddziaływanie na brunatną tkankę tłuszczową. Jest to więc wyjątkowo kompleksowy produkt o znakomitym, silnym działaniu.

189,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Ignit3 to wyjątkowy spalacz tkanki tłuszczowej o rozbudowanym składzie. Oddziałuje na najważniejsze płaszczyzny w walce ze nadmierną tkanką tłuszczową, takie jak termogeneza, przyśpieszenie metabolizmu czy oddziaływanie na brunatną tkankę tłuszczową. Jest to więc wyjątkowo kompleksowy produkt o znakomitym, silnym działaniu.

Formuła redukująca Ignit3 to:
  • Silny energetyk.
  • Jeden z najskuteczniejszych spalaczy.
  • Kompleksowe oddziaływanie na tłuszcz.
  • Spala uporczywy tłuszcz.

Odchudzanie się to ciągłe pasmo rozczarowań. Większość posiłków, które do tej pory spożywaliśmy musimy wyrzucić z diety. Treningi przy nadwadze są wyjątkowo ciężkie, a codzienne obowiązki sprawiają, że mamy na nie wyjątkowo mało czasu. Wyjątkowo 'dobre' produkty z reklam nie powodują takiego spadku wagi jakiego się spodziewaliśmy. Wiele z pozoru silnych spalaczy jest przepełnionych stymulantami, które poza pobudzeniem nie wykazują większego wpływu na inne, ważniejsze czynniki związane z utratą wagi. Ignite to produkt kompleksowy, którego skład zapewnia realne oddziaływanie na utratę nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Olympus Labs Ignit3 to złożony produktm którego skład stanowią wyłącznie substancje o potwierdzonym naukowo działaniu. Ten wyjątkowo przemyslany skład wychodzi poza ramy zwykłych 'spalaczy tłuszczu' i jest efektem badań specjalistów z branży suplementacyjnej. Jego potencjał redukcyjny w niczym nie ustępuje najbardziej znanym i kultowym produktom, nawet tym będących swoistą legendą suplementacyjną.

Ignit3 jest znakomitym środkiem dla osób pragnącym osiągnąć znaczną metamorfozę wyglądu ciała. Sprawdza się zarówno w przypadku nadmiernego nagromadzenia tkanki tłuszczowej na całym ciele, jak i również w przypadkach, gdy tkanka tłuszczowa pojawia się jedynie w uporczywych miejscach (takich jak brzuch, oponka, uda, pośladki). Spalacz Olympus Labs jest idealny do osiągnięcia szczupłej, atletycznej budowy.

Cenne składniki Ignit3:

  • Rauwolfia Serpentna: jest rośliną zawierającą szereg róznych alkaloidów. Oddziałuje przede wszystkim na uporczywą tkankę tłuszczową "odblokowując" jej wydatkowanie. Największe efekty daje zwłaszcza w trakcie stosowania diety nisko węglowodanowej, ponieważ jego stymulacja występuje wówczas na większym poziomie. Jego działanie jest widoczne nawet w stanie niewielkiej aktywności fizycznej. Działa skuteczniej od johimbiny czy fukoksantyny. Nie wpływa na pobudzenie całego układu nerwowego, dzięki czemu nie odczuwamy po niej pobudzenia jak po popularnych stymulantach (np. kofeina). 
  • Ekstrakt Eria Jarensis: zapewnia terapeutyczny efekt pobudzenia dobrego nastroju dzięki zdolności do zwiększania poziomu Dopaminy i Noradrenaliny w organizmie. Zwiększa także koncentrację i skupienie na treningu. W spalaczach tłuszczu stosowany także ze względu na redukcję apetytu oraz zwiększający możliwości treningowe - opóźniający zmęczenie.

Wielkość opakowania:  150 kap.

Ilość porcji: 30 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć porcję (2-3 kapsułki) Ignit3 około po przebudzeniu. Drugą porcję (2-3 kap.) nalezy zastosować po południu, bądź przed treningiem zachowując odstęp co najmniej 4 godzin.


Składniki aktywneIlość w porcji dziennej (5 kap.)
  
AMPlified Fat Incinerating Matrix 
St. John's Wort Extract (0,3% Hypercin)900 mg
Gynostemma Pentaphyllum Leaf Extract (Standardized to min. 2% Damulin A & B)450 mg
Caffeine300 mg
Adrenergic Enhancing Trifecta243,5 mg
Eria Jarensis Extract 
J. Regia Extract 
Rauwolfia Serpentina (Standardized to 90% Rauwolscne) 
Brawn FAT + Thyroid Modulation + Total PPAR Domination 
Olive Leaf Extract (Standardized to 40% Oleuropein)400 mg 
Aframomum Melegueta P.E. (Standardized to 12,5% 6-Paradol)240 mg 
Haematococcus Pluvialis Extract (Standardized to 5% Astaxanthin)240 mg 
Sesamol200 mg 
Ginger Root Extract (Zingiber Officinale) (Standardized to 50% Gingerols)40 mg 

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena