LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Olimp Nutrition

Ćwierć wieku doświadczeń

Firma Olimp Labolatories powstała w 1991 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija. Od małej krajowej firmy aż do teraz, cenionej w całej europie i światowej rozpoznawalności. Na przestrzeni wielu lat zmieniała się nie tylko filozofia suplementacji, ale także i Olimp, oferując nowoczesne i skuteczne produkty, ale także w najwyższej jakości. To, co odróżnia firmę Olimp i jej produkty od większości konkurencji na rynku europejskim to ogromna praktyka, wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.

 

Farmaceutyczna jakość

Olimp Sport Nutrition to produkty wytwarzane w oparciu o najwyższej jakości, sprawdzone i przebadane komponenty. Wybierając odżywki tego producenta, możecie być pewni, że stosujecie jedynie pełnowartościowe i bezpieczne produkty, wolne od jakichkolwiek składników, choćby w najmniejszym stopniu zagrażających Waszemu zdrowiu.

Firma bierze pełną odpowiedzialność za jakość każdego z produktów nie tylko poprzez spełnienie wymagań obowiązującego prawa, ale i poprzez dodatkową, rygorystyczną kontrolę jakości. Certyfikaty dostawców po przybyciu surowców do magazynu przestają mieć znaczenie, dodatkowo przeprowadzane są 3-krotne badania laboratoryjne - materiałów wejściowych (surowca), produktu luzem i wyrobu gotowego. Dla każdego produkty realizuje się 3 niezależne typy badań analitycznych: badania mikrobiologiczne, badania fizyko-chemiczne oraz badania organoleptyczne.

Olimp Nutrition jako jedna z nielicznych firm na świecie produkuje suplementy diety i odzywki dla sportowców w warunkach farmaceutycznego standardu GMP posiadając wdrożone i certyfikowane w praktyce systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 iraz ISO 22000:2005 (w tym zasady HACCP).

 

Najnowocześniejsze laboratorium badawcze

Nowo oddany do użytku Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony jest w ultranowoczesną aparaturę badawczą, oraz wysokiej klasy urządzenia techniczne do produkcji w skali laboratoryjnej i półtechnicznej.

Laboratoria i pracownie wyposażone są w najwyższej światowej klasy aparaturę badawczą, m.in. ultrasprawne chromatografy cieczowe UPLC, chromatograf cieczowy z tandemową detekcją mas LC-MS/MS, chromatograf gazowy GC z detektorami FID, ECD, FPD, chromatograf gazowy z tandemową detekcją mas GC-MS / MS, spektrofotometr emisji atomowej ICP, spektrofotometr NIR, analizator aminokwasów, aparat PCR oraz aparaty do badań postaci leku.

 

Popularne produkty

 

 Olimp Whey Protein Complex
 

Whey Protein Complex

Whey Protein Complex jest produktem przeznaczonym dla wszystkich osób o zwiększonym wysiłku fizycznym, uzupełniającym dietę w najwyższej jakości białko, a także realnie przyczyniającym się do budowy bezłtuszczowej masy mięśniowej. Wysoka jakość prouktu potwierdza zastosowane połączenie koncentratu białka serwatkowego wraz z izolatem serwatki pozyskanym metodą CFM, przez co zostają zachowane wszystkie najważniejsze dla nas frakcje białkowe.

 
 

Od 59zł !

 
 Olimp BCAA Xplode
 

BCAA Xplode

BCAA Xplode to odpowiedź na oczekiwania naszego organizmu w związku z zapotrzebowaniem okołotreningowym na aminokwasy. W produkcie znajdziemy doskonałej jakości, najszybciejwchłanialne aminokwasy rozgałęzione BCAA, które to stanowią 40% tkanki mięśniowej. Dodatkowo w każdej porcji z l-glutaminą oraz witaminą B6.

 
 

Od 89zł !

 

 

 Olimp Vita-Min Multiple Sport
 

Vita-Min Multiple Sport

Olimp Vita-Min Multiple Sport to profesjonalna formuła witaminowo mineralna wzbogacona dodatkowo o związki regulujące gospodarkę hormonalną, wzmacniającą układ odpornościowy, a także wspierające funkcjonowanie wątroby i układu krążenia. Kompleks witamin i minerałów stworzony został z wysoce przyswajalnych składników jest zalecany do uzupełnienia codziennej diety zarówno dla osób aktywnych fizycznie jak i dbających o dobrą kondycję zdrowotną organizmu.

 
 

29zł !

 
 Olimp Beta-Alanine
 

Beta-Alanine Carno Rush

Beta-alanine jest suplementem przeznaczonym zarówno dla osób uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe, jak i siłowe. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom przyczynia się do wydłużenia czasu do osiągniecia zmęczenia mięśniowego - jest to kwestia warunkująca objętość treningową oraz osiągane przez to wyniki treningu. Produkt dostarcza jednocześnie dwóch składników wymaganych do syntezy karnozyny, wykluczając ryzyko jej niedoboru.

 
 

29zł !