LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Olimp Beta-Alanine 80 tab.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Beta-alanine jest suplementem przeznaczonym zarówno dla osób uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe, jak i siłowe. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom przyczynia się do wydłużenia czasu do osiągniecia zmęczenia mięśniowego - jest to kwestia warunkująca objętość treningową oraz osiągane przez to wyniki treningu. Produkt dostarcza jednocześnie dwóch składników wymaganych do syntezy karnozyny, wykluczając ryzyko jej niedoboru.

Producent: Olimp
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
32,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Beta-alanine jest suplementem przeznaczonym zarówno dla osób uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe, jak i siłowe. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom przyczynia się do wydłużenia czasu do osiągniecia zmęczenia mięśniowego - jest to kwestia warunkująca objętość treningową oraz osiągane przez to wyniki treningu. Produkt dostarcza jednocześnie dwóch składników wymaganych do syntezy karnozyny, wykluczając ryzyko jej niedoboru.

  • Zwiększa wytrzymałośćwydolność organizmu.
  • Opóźnia wystąpienie zmęczenia i przyśpiesza regenerację.
  • Blokuje wytwarzanie kwasu mlekowego.
  • Wykazuje synergiczne działanie wraz z kreatyną.

Beta alanina w ostatnich latach zdobywa olbrzymią popularność i to mimo już jej dłuższego przebywania na rynku suplementów (często głównie jako składowa produktu przedtreningowego). Wzrost jej zainteresowania jest spowodowany poprzez wiele publikacji naukowych, potwierdzających jej przydatność i skuteczność. Jej stosowanie wraz z kreatyną (najpopularniejszym suplementem świata) może znacząco zwiększyć beztłuszczową masę ciała oraz zapobiega powstawaniu procesów katabolicznych w organizmie. Głównymi właściwościami jakie niesie za sobą stosowanie beta alaniny jest zwiększona wytrzymałość oraz zdecydowanie mniejsze odczuwanie zmęczenia.

Podając jednocześnie beta-alaninę wraz z L-histydyną (połączenie to otrzymujemy właśnie w produkcie Olimp Beta-Alanine Carno Rush) dostarczamy dwóch składników wymaganych do syntezy karnozyny, wykazującej ogromny potencjał antyoksydacyjny i opóźniający procesy degradacyjne zachodzące w komórce w trakcie intensywnego wysiłku. Tylko równoczesne podanie obu tych substancji wyklucza ryzyko ich niedoboru, co może skutkować obniżonym poziomem wytwarzanej karnozyny.

Mimo iż nasze mięśnie dysponują znacznymi zapasami polimeru glikogenu, nasze komórki nie są w stanie utrzymać stabilnego środowiska wewnątrzkomórkowego aby uzyskać z nich syntezę energii. Dlatego też beta-alanina jest niezastąpiona w trakcie intensywnego wysiłku. W produkcie wykorzystano trzy składniki wchodzące w formie zjonizowanej w skład systemu buforowego krwi, działające synergistycznie w budowie wydajnego układu odkwaszającego organizm. Beta-alanina Carno Rush pozwala na poprawę transportu z komórek mięśniowych do narządów wydalających produktów przemiany materii, w tym kwaśnych jonów H+ - powstających głównie w trakcie wysiłku i mających ogromne wpływ na opóźnienie regeneracji, adaptacji wysiłkowej i wzrostu tkanki mięśniowej.

Produkt został także wzbogacony o Witaminę B6 uczestniczącą w przemianach aminokwasów oraz wydajnym pozyskiwaniu z tłuszczów i węglowodanów podstawowych substancji do późniejszej syntezy ATP. Witamina ta przyczynia się także do prawidłowego tworzenia enzymów i hormonów, a także wspiera efektywną pracę układu nerwowego. Badania potwierdzają także zwiększenie absorpcji w jelicie cienkim składników potrzebnych w wielu procesach organizmu będących następstwem wysiłku fizycznego.

Olimp Beta-Alanine Carno Rush przyczynia się do zwiększenia wytrzymałości około treningowej, finalnie przyśpieszając rozbudowę masy mięśniowej i wzrostu szybkości spalania tkanki tłuszczowej. Pozwala także na realizację skrajnego wysiłku przez znacznie dłuższy czas oraz wyklucza ryzyko niedoboru substancji wymaganych do syntezy karnozyny. 

 

Wielkość opakowania:  80 tab.

Ilość porcji: 40 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję (2-3 tabletki) Beta-Alanine przed treningiem.

 

Składniki aktywneIlość w porcji 2 tabletek
  
Beta-alanina2000 mg
Cytrynian sodu300 mg
L-histydyna HCI100 mg
Witamina B60,7 mg
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena