LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Olimp BCAA Xplode Olimp BCAA Xplode
Poprzedni

Olimp BCAA Xplode 1kg

Olimp BCAA Xplode 500g

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

BCAA Xplode to odpowiedź na oczekiwania naszego organizmu w związku z zapotrzebowaniem okołotreningowym na aminokwasy. W produkcie znajdziemy doskonałej jakości, najszybciejwchłanialne aminokwasy rozgałęzione BCAA, które to stanowią 40% tkanki mięśniowej. Dodatkowo w każdej porcji z l-glutaminą oraz witaminą B6.

85,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

85,00 zł

Szczegóły

BCAA Xplode to odpowiedź na oczekiwania naszego organizmu w związku z zapotrzebowaniem okołotreningowym na aminokwasy. W produkcie znajdziemy doskonałej jakości, najszybciejwchłanialne aminokwasy rozgałęzione BCAA, które to stanowią 40% tkanki mięśniowej. Dodatkowo w każdej porcji z l-glutaminą oraz witaminą B6.

  • Farmaceutyczna jakość.
  • Najważniejsze aminokwasy budujące tkankę mięśniową.
  • Natychmiastowa wchłanialność aminokwasów rozgałęzionych.
  • BCAA z L-glutaminą oraz witaminą B6 w jednej porcji.

Olimp BCAA Xplode to farmaceutycznej jakości najważniejsze aminokwasy budujące naszą tkankę mięśniową, dodatkowo w formie która pozwala na ich natychmiastowe wchłanianie pomijając proces trawienia jak w przypadku białka z pożywienia. Dzięki temu zaraz po spożyciu, aminokwasy docierają tam, gdzie są najbardziej potrzebne i przynoszą nam najwięcej korzyści. Zastosowanie aminokwasów o niezwykle wysokiej jakości w super mikronizowanej formie wpływa na doskonałą rozpuszczalność - znacznie lepszą niż w przypadku wielu konkurencyjnych produktów. 

BCAA Xplode to wysoka dawka - aż 6000mg najczystszych aminokwasów BCAA w każdej porcji - dostarczanych natychmiast po spożyciu, pozwalających zahamować procesy kataboliczne zachodzące szczególnie podczas intensywnych treningów. BCAA Xplode to najważniejsze, niezbędne anaboliczne cegły w znaczny sposób przyczyniające się do szybkiej i skutecznej regeneracji potreningowej oraz pozwalające zbudować twarde jak skała mięśnie.

Ale aminokwasy rozgałęzione BCAA to nie tylko doskonały budulec, lecz to także aminokwasy których przyjmowanie przed wysiłkiem pozwala na ochronę tkanki mięśniwej przed katabolizmem. BCAA Xplode podane przed treningiem pozwala zabezpieczyć białka mięśniowe przed rozpadem, ponieważ to właśnie aminokwaso o rozgałęzionych łańcuchach bocznych, w mięśniach i w wątrobie przekształcane są w glukozę i mogą służyć jako alternatywne źródło energii. Szczególne znaczenie w stosowaniu aminokwasów BCAA wykazywane jest w trakcie długich treningów, pozwalając im wydłużyć trening, a jednocześnie chronić mięśnie przed rozpadem. Aby wzmocnić ten antykataboliczny efekt, produkt został wzbogacony o o odpowiednią ilość L-glutaminy, która obok aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych jest drugim najważniejszym składnikiem budującym mięśnie.

BCAA Xplode

BCAA przedostają się wyjątkowo szybko do krwiobiegu, a następnie do mięśni, gdzie przyspieszają syntezę białek, korzystnie wpływając na wzrost i regenerację włókien mięśniowych. W trakcie długiego wysiłku mogą być w wątrobie przekształcone w alaninę, a następnie w glukozę - stanowią zapasowe źródło energii i oszczędzają białka mięśniowe przed degradacją. Wysoki poziom BCAA we krwi powoduje zmniejszenie produkcji serotoniny w mózgu, co pozwala znacznie zmniejszyć i opóźnić odczucie zmęczenia.

Wielkość opakowania:  500g

Ilość porcji: 50 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję BCAA Xplode 2-3 razy dziennie: po przebudzeniu, przed treningiem oraz bezpośrednio po zakończonym treningu.

 

Składniki aktywneIlość w porcji 10g.
  
Aminokwasy rozgałęzione:6g
 - L-Leucyna3g
 - L-Izoleucyna1,5g
 - L-Walina1,5g
L-Glutamina3,5g
Wit. B62mg
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena