LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dlaczego sklep Body World?

Nasz sklep nie jest kolejnym nastawionym na zysk gigantem, gdzie pojęcie 'klient nasz Pan' po opłaceniu zamówienia już praktycznie nie istnieje. U nas każdy klient traktowany jest indywidualnie, do każdego zakupu otrzymuje stosowną rozpiskę stosowania zakupionych produktów - będziesz więc wiedział kiedy i jak stosować produkty, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Nie musisz więc biegać do komputera i wyszukiwać jak stosować zakupioną kombinację produktów.

Nasz sklep to także jego fizyczny adres W POLSCE, gdzie zatrudniamy osoby i płacimy podatki na nasze wspólne dobro. Zawsze więc możesz nas odwiedzić, sprawdzić jak pracujemy, zobaczyć na żywo oferowane przez nas produkty, oraz jak się obchodzimy z odżywkami i suplementami, które finalnie trafiają do Twojego żołądka. Nie wmawiamy Ci, że sprzedawane przez nas odżywki są najlepsze na wszelkie dolegliwości i załatwią wszystkie problemy. To głównie od Ciebie zależy czy osiągniesz zamierzony cel, czy będziesz wystarczająco zmotywowany do wysiłku i wielu wyrzeczeń.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie to produkty wyselekcjonowane spośród tysięcy dostępnych, oferowanych przez setki producentów, dystrybutorów i hurtowni. Każdy produkt, przed udostępnieniem do sprzedaży przechodzi odpowiedni proces, w którym weryfikujemy, czy jest on interesujący, konkurujący z innymi produktami bądź wyróżnia się czymś szczególnym. Staramy się to robić dokładnie, odrzucając asortyment oferujący niesprawdzone i nieskuteczne składniki. Dlatego też możesz u nas nie znaleźć popularnego, jednak nieskutecznego produktu. Na stronie dostępne są różne rodzaje kontaktu z naszymi doradcami, zachęcamy aby wykorzystać tą możliwość - to czy polecimy Ci jakiś produkt nie zależy od tego jak bardzo jest on reklamowany, a jakie korzyści i efekty przynosi.

Body World to droga do sukcesu.postępu.poprawy sylwetki.


W przeciągu kilku lat pomogliśmy już wielu osobom w osiągnięciu celu, niezależnie jaki by on nie był. Jeżeli chcesz osiągnąć z nami swój duży sukces, napisz do nas - z pewnością doradzimy Ci co i jak zrobić!


Jeżeli jesteś trenerem bądź dietetykiem i poszukujesz dodatkowego zarobku - zgłoś się do nas. Nasi klienci potrzebują często dodatkowych porad zarówno w zakresie treningu jak i diety.


Nasza historia

Nowy system sklepu
Inpost
Stary Body World
Sklep stacjonarny