LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

SAN Liporedux 177ml

Liberty Labz Lit The F%#k Up 60 kap.

Krótki opis


 • Znakomicie redukuje tkankę tłuszczową na wielu płaszczyznach.

 • Wiele silnych, opatentowanych składników o potwierdzonej skuteczności.

 • Zwiększa termogenezę, lipazę, hamuje łaknienie, przyśpiesza metabolizm.

 • Zwiększa wykorzystanie energii z zapasowej tkanki tłuszczowej i blokuje odkłądanie tłuszczu.

Producent: Liberty Labz
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
Ilość składników aktywnych w porcji: 695 mg
Ilośc porcji: 60
189,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Liberty Labz Lit the F%#k Up jest nowym termogenicznym spalaczem na naszym rynku i od razu powinien przykuć uwagę osób szukających silnych spalaczy tłuszczu. Jego działanie nastawione jest na spalanie tkanki tłuszczowy i to w sposób radykalny, poprzez wiele mechanizmów ją regulujących. Dzięki zastosowaniu licznych składników o wysokiej renomie, których działanie zostało nie tylko potwierdzone naukowo, ale też przez rzesze stosujących - spalacz ten jest jednym z najlepszych oddziałujących na zapasową tkankę tłuszczową.

Zasad działania spalacza Lit the F%#k Up jest kilka, dzięki czemu na stosowaniu tego produktu zyskuje każdy. Spalacz od Liberty Labz zwiększa termogenezę m.in. poprzez aktywację brązowej tkanki tłuszczowej, zwiększa wydatkowanie energetyczne poprzez poprawę uwalniania trójglicerydów z komórek tłuszczowych, jest bardzo dobrym blokerem apetytu, pobudza i zwieksza dostawy energii, przyśpiesza metabolizm i spoczynkowe wydatkowanie energii. Spalacz Lit the F%#k Up jest suplementem o bezkompromisowym składzie, o którego ciężko w innych produktach, zwłaszcza pochodzących z europy. 

Lista zalet, z którymi wiąże się stosowanie Lit the F%#k Up jest bardzo długa i nie sposób opisać tutaj działania wszystkich substancji zawartych w tym spalaczu. Suplement ten doskonale sprawdza się w walce o idealną sylwetkę w przypadku każdej osoby. Istotną zaletą tego spalacza jest także ilość i jakość zawartych składników. Są on bowiem dostarczane w opatentowanych formach zapewniającymi najlepszą jakość, a ich działanie wspierające redukcję tkanki tłuszczowej zostało potwierdzone licznymi badaniami. 

Dlaczego warto stosować Lit the F%#k Up?

Spalacz ten posiada znaczną ilość substancji o potwierdzonym (przez liczne badania) działaniu nakierowanym na redukcję tkanki tłuszczowej. A to działanie prowadzone jest na wielu płaszczyznach, przez co każdy stosujący zauważy efekty tego spalacza. 

Kto powinien stosować spalacz firmy Liberty Labz?

Spalacz ten może stosować każda osoba, niezależnie od trybu życia. Niezależnie czy jest to osoba aktywna fizycznie, której dodatkowe pokłady energii wprost z tkanki tłuszczowej pozwolą się pozbyć niechcianego tłuszczu. Czy jest to osoba, która nie ma żadnej aktywności fizycznej - wówczas przyśpieszenie metabolizmu spoczynkowego i aktywacja brunatnej tkanki tłuszczowej zwiększą wydatkowanie energetyczne ogólny bilans energetyczny. Każda osoba osiągnie korzyści ze stosowania tego spalacza.

Czym wyróżnia się Lit the F%#k Up od innych spalaczy?

Prawdziwa mnogośc składników, których działanie zostało potwierdzone badaniami to najwieksza zaleta tego spalacza. Jednoczesnie duża ilość tych składników jest opatentowana, a więc otrzymywane są one w najlepszej formie dającej największe korzyści, a jednocześnie uzyskano najczystsze formy tych składników.

Wyposażony w najlepsze składniki spalacz Lit the F%#k Up pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Eria Jarensis (a własciwie alkaloidy pozyskane z tej rosliny) jest jednym ze składników o działaniu pobudzającym, dzięki zdolności do zwiększenia stężenia noradrenaliny w ustroju. Kanna Ease™ to kolejny składnik o wyjątkowych właściwościach. Stosowanie go pozwala zmniejszyć stres i ma właściwości adaptogenne. Pozwala to na mniejszenie negatywnego oddziaływania czestych treningów na stres psychiczny jak i fizyczny a w końcowym rezultacie na blokowanie wydatkowania energetycznego. Jungleans Regia - ekstrakt  z korzenia orzecha włoskiego działa rozkurczowo na oskrzela, dzięki czemu rosną nasze zdolności wysiłkowe. Ponadto wykazuje włąściwości wspierające tempo przepływu krwi, a co za tym idzie składników odżywczych. Aframomum melegueta - główny składnik tej przyprawy - 6-Paradol jest ostatnio pieczołowicie badany, gdyż okazał się mieć niezwykły wpływ na przekształcanie białej tkanki tłuszczowej w brunatną, a także jej aktywację pod kątem wytwarzania ciepła (termogenezy). I o ile jest tutaj za mało o tym miejsca, jego działanie okazuje się niesamowite dla spalania tłuszczu. CapsiAtra™ - zwiększa wrażliwośc na insulinę, dzięki czemu większą ilość węglowodanów nasz organizm zużyje na pracę. Jednocześnie mniejsza ilość węglowodanów zostanie odłożona do adipocytów (komórek tłuszczowych) w celu zmagazynowania. 

Wielkość opakowania:  60 kap.

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć 1 kap. Lit the F%#k Up codziennie po przebudzeniu oraz 1 kapsułkę przed treningiem (lub obiadem w dni bez treningu). Nalezy zachować odstęp co najmniej 4 godziny pomiędzy poszczególnymi porcjami.

Uwaga! Produkt zawiera substancje pobudzające jak kofeina, DMHA itp.; nie zaleca się stosowania produktu u dzieci oraz kobiet w ciąży. Produkt zawiera substancje stymulujące! Nie należy stosować produktu w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki lub poniżej 18 roku życia. Przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem! Produkt ten zawiera składniki mogące wpływać na działanie leków, dlatego przed jego spożyciem należy skonsultować się z lekarzem! Nie zaleca się stosowania żadnych innych produktów stymulujących na 4 godzin przed oraz 4 godziny po zastosowaniu produktu TLit the F%#k Up.


Składniki aktywneIlość w porcji (1 kapsułka)
  
Witamina B3 (niacyna)20 mg
Witamina B6 (Pirydoksyna)15 mg
Chrom (pikolinian chromu)200 mcg
  
Lit the Fck Up Xanthine Complex350 mg
 1,3,7-Trimethylxanthine, DiCaffeine Malate (as Infinergy™), Green Tea Extract (Leaf)(standardized for EGCG), Theobromine 99%. 
Stars and Stripes Euphoria Complex185 mg
N-phenethyldimethylamine HCI (from Eria Jarensis), L-Theanine, Kanna Ease™ (as Sceletium Tortuosum Standardized for Alkaloids [total Alkaloids >.5%) & .2% Mesembrine), Beta-Phenylethylamine HCL, Dimethylethanolamine, Juglens Regia Extract (Bark) (supplying 2 aminoisoheptane). 
Adipo-Destruction Thermogenic125 mg
Higenamine HCL (from Lotus seed), 6-Paradol (from Aframomum melegueta Extract)(seed), Zingerone (From Ginger) (root), Cayenne (as Capsicium Annuum) (fruit), CapsiAtra™ (Dihydrocapsiate), Aspidosperma quebracho-blanco extract, 3,5Diiodo-L-Thyronine (100mcg). 

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. Produktu nie nalezy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

 1. Bardzo dobry produkt oceniał Karolina , 19.01.2021
  Jakość
  Skład
  Cena

  Jestem mile zaskoczona,już po paru dniach czuję,że mam mniej zachcianek i znacznie wyhamowamy apetyt. Nie odczuwam też niepokojącego pobudzenia,ale na pewno zwiększoną potliwość podczas treningu. Jedyny mały minus to cena,ale skład jest kompleksowy i naprawdę działa.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena