LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Chaos & Pain Cannibal Claw 60 kap.

Poprzedni

Brawn Thyro-Lean 120 kap.

Lecheek Hyper T2 90 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Hyper T2 to spalacz tkanki tłuszczowej skonstruowany aby zmaksymalizować walkę z uporczywą tkanką tłuszczową zlokalizowaną w okolicy brzucha i bioder. Fat burner zawiera w sobie składniki zwiększające lipolizę uporczywego tłuszczu, ale aby zwiększyć skuteczność produktu uzupełniono go o składnik przyśpieszający metabolizm naszego organizmu - przez to wydatkowanie energii (czynnik warunkujący spalanie tłuszczu) wzrasta nawet bez treningu na długie godziny aktywując proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Producent: Lecheek
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
179,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Hyper T2 to spalacz tkanki tłuszczowej skonstruowany aby zmaksymalizować walkę z uporczywą tkanką tłuszczową zlokalizowaną w okolicy brzucha i bioder. Fat burner zawiera w sobie składniki zwiększające lipolizę uporczywego tłuszczu, ale aby zwiększyć skuteczność produktu uzupełniono go o składnik przyśpieszający metabolizm naszego organizmu - przez to wydatkowanie energii (czynnik warunkujący spalanie tłuszczu) wzrasta nawet bez treningu na długie godziny aktywując proces redukcji tkanki tłuszczowej.

  • Wyjątkowy skład nastawiony na spalanie uporczywego tłuszczu.
  • Przyśpiesza metabolizm nawet o 33%.
  • Zwiększa wydatkowanie energetyczne organizmu.
  • Hamuje ponowne odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Lecheek Hyper-T2 jest z pewnością jednym z najskuteczniejszych spalaczy, dostępnych obecnie na rynku, zwalczających uporczywą tkankę tłuszczową. Jego wyjątkowość opiera się nie tylko na wyselekcjonowanych, skutecznych składnikach. Ale także poziom koncetracji poszczególnych składników będący na poziomie 90% i wyższym. Sprawia to, że realne oddziaływanie na nasz organizm jest wyższe niż w przypadku produktów o niższym stężeniu. Do tego oznacza to, że surowiec który został użyty do produkcji tego spalacza jest wyjątkowej jakości, wysoce biodostępny a przy produkcji użyto wysokiej jakości technologii.

Jeżeli jednak myślisz, że masz do czynienia z kolejnym spalaczem - termogenikiem, to jesteś w błędzie. Hyper T2 poza stricte spalanie tłuszczu wspomaga również pracę tarczycy, pomagając w regulacji jej gospodarki hormonalnej w celu blokowania katabolizmu. A więc również zapobieganiu spalania tkanki mięśniowej, która jest oczywiście niesamowicie istotna dla nas w modelowaniu sylwetki, a także wykonywania cięzkich treningów.

LNI Hyper T2 to spalacz uporczywej tkanki tłuszczowe, z którą najczęściej mamy problemy. Tkanka która znika dopiero na samym końcu, a jednocześnie jej pojawienie się nawet w niewielkim stopniu, psuje naszą sylwetkę. Zastosowanie Ekstraktu Rauwolfia Vomitoria wpływa na redukcję właśnie tej uporczywej - brunatnej - tkanki tłuszczowej. Odpowiada ona za rozszerzenie się naczyń w obrębie strefy uporczywego tłuszczu, czego efektem jest znaczne zwiększenie wykorzystywania energii z tych obszarów. Równie istotnym działaniem tej substancji jest blokowanie receptorów alfa-2, które to z kolei m.in. hamują lipolizę (spalanie tłuszczu). Nasza uporczywa tkanka tłuszczowa zawiera szczególnie dużą liczbę tych receptorów - dlatego też zastosowanie tej substancji jest tak skuteczne w walce z opornym tłuszczem. O ile większość produktów przypisuje sobie takie działanie, o tyle w Hyper T2 znajdziemy lepszą odmianę johimbny - postać alfa, ktora w większym stopniu odporna jest na czynniki zewnętrzne (wysokie stężenie glukozy) oraz wykazuje dłuższe stężenie w organizmie. Możemy więc spalać tłuszcz przez dłuższy czas.

Lecheek Hyper T2

Ketony malin zawarte w Hyper T2 wspomagają odchudzanie naszego ciała na dwa sposoby. Pierwsze to znaczne zmniejszenie ilości tłuszczu wchłanianego z pożywania. Dzięki temu nasz organizm nie jest obciążony zbyt dużymi pokładami tłuszczu, które później niewykorzystane odłożą się. Po drugie ketony malin wspierają proces lipolizy - czyli rozpadu tłuszczu. 

Keton malinowy zawiera substancję podobną do synefryny. SKłądnikowi pozyskiwanemu z pomaranczy gorzkiej, a służący jako lek przeciw otyłości. Jej działanie opiera się na zwiększeniu tempa metabolizmu. Działanie ketonu malin wsparte jest produkcją enzymu lipazy, który odpowiedzialny jest za uwalnianie kwasów tłuszczoych z komórek, w celach przetwarzania ich na energię. Łączenie się keton malinowych wraz z dietą oraz treningami pozwala na uzyskanie szybkiej i trwałej utraty wagi.

Wielkość opakowania:  90 kap.

Ilość porcji: 90 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję 1-2 kap. Hyper T2 2 razy dziennie: po przebudzeniu oraz przed treningiem (bądź 6-8h po pierwszej porcji). Należy zachować odpowiednie odstępy pomiędzy porcjami oraz popijać obficie wodą.

 

Składniki aktywneIlość w porcji 1 kap.
Ketony malinowe250 mg
Ekstrakt Capsicum Annuum (99% kapsaicyny)2mg
Ekstrakt Rauwolfia Vomitoria (90% alfa-yohimby)2mg
3,5-Diiodo L-Thyronine (T2)200mcg
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena