LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Amix Testo Fuel 100 tab.

Poprzedni

BPI A-HD + Solid 60 kap.

Killer Labz Terminator Test 90 kap.

Krótki opis

Terminator Test - jest suplementem o rozbudowanym składzie, zawierającym pełne dawki składników mających realny wpływ na organizm mężczyzny. Poprzez oddziaływanie na trzy kluczowe dla mężczyzny hormony (testosteron, estrogen, kortyzol) tworzy optymalne środowisko dla lepszej regeneracji i rozbudowy tkanki mięśniowej przy jednoczesnym zużywaniu tkanki tłuszczowej. 

Producent: Killer Labz
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
139,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Terminator Test - jest suplementem o rozbudowanym składzie, zawierającym pełne dawki składników mających realny wpływ na organizm mężczyzny. Poprzez oddziaływanie na trzy kluczowe dla mężczyzny hormony (testosteron, estrogen, kortyzol) tworzy optymalne środowisko dla lepszej regeneracji i rozbudowy tkanki mięśniowej przy jednoczesnym zużywaniu tkanki tłuszczowej. 

 • Skuteczny booster testosteronu.
 • Oddziałuje na 3 kluczowe hormony.
 • Idealny suplement do budowy czystej masy mięśniowej.
 • Zwiększa witalnośc oraz libido.

Niezależnie od prwadzonego trybu życia, wyższy poziom teststeronu jest pożądany przez każdego mężczyznę. Przekłada się to na wiele pozytywnych aspektów w jego życiu, zarówno psychicznych jak i fizycznych. Niestety od wielu lat obserwowany jest coraz to wcześniejszy spadek stężenia testosteronu u mężczyzn - średnii 25 latek ma aż o kilkanaście procent niższy poziom testosteronu niż jeszcze 10 lat temu. Dlatego też co raz to młodsze osoby sięgają po tego typu naturalne środku wspomagające jego produkcje.

Dla kogo Terminator - Test?

Boostery testosteronu o rozbudowanym składzie jak Terminator Test są stworzone dla mężczyzn, którzy pragną podnieśc i ustabilizować hormony w organizmie, dla osób regularnie trenujących i pragnących rozbudować beztłuszczową tkankę mięśniową. Hormony wpływają także na zmniejszenie poziomu tkanki tłuszczowej, są więc bardzo dobrym dodatkiem dla mężczyzn chcących zredukować tkankę tłuszczową. Wspieranie hormonów u mężczyzn wpływa także pozytywnie na proces produkcji plemników i jakość ejakulatu. Zwiększa także witalność oraz libido.

Co zyskam stosując Terminator Test?

Osoby regularnie trenujące mogą odczuć znacznie szybszy wzrost takich parametrów wysiłkowych jak siła oraz wytrzymałość, przyśpieszona zostaje także regeneracja powysiłkowa i adaptacja organizmu do zwiększonego wysiłku. Zmniejszona aramataza wynikająca z zawartości inhibitora aromatazy wpływa na zablokowanie konwersji testosteronu do estrogenu odpowiadając za zapewnienie maksymalnej definicji tkanki mięsniowej (efekt 'suchej' i masywnej tkanki mięśniowej), dodatkowo ułatwiając redukcję tkanki tłuszczowej z uporczywych miejsc. Optymany poziom hormonów u każdego mężczyzny wpływa nie tylko na kondycję naszego ciała, ale i umysłu. Znakomite samopoczucie oraz naturalnie wysoki poziom energii do funkcjonowania są dzisiaj równie istotne. 

Dlaczego Killer Labz Terminator Test jest wyjątkowym boosterem testosteronu?

Siłą suplementu Terminator Test jest jego skład, w którym zobaczyć możemy składniki oddziałujące na organizm mężczyzny poprzez najważniejsze hormony. Rozbudowany skład i duże objętości składników wpływają na jego realne oddziaływanie i w efekcie uzyskanie konkretnych wyników. 

Arimistane - to jeden ze składników znanych już świecie kulturystyki, wywiera silny wpływ na gospodarkę hormonalną, poprzez działanie zarówno anaboliczne jak i antykataboliczne. Jako inhibitor enzymu aromatazy hamuje konwersję wolnego testosteronu do żeńskiego odpowiednika - estrogenu. Także poprzez nasilenie sekrecji hormonu luteinizującego, wspomaga syntezę oraz oddziaływanie testosteronu.

Ekstrakt Mucuna pruriens - to z koleibogate źródło amin katecholowej - lewodopa (L-DOPA). Będąc substratem do dopaminy, zwiększa jej syntezę znosząc napięcie nerwowe - poprawiając nastrój, promując uczucie radości, szczęścia i pozytywnego nastawienia. Substancja ta ma również właściwości niwelujące działanie aromatazy, poprzez obniżenie aktywności hormonu folikulotropowego (FSH), zmniejszając dzięki temu stopień aromatyzacji wolnego testosteronu.

Tribulus Terrestris - to także znane już od wielu lat zioło. Współczesne badania kładą wyjątkowe działanie tego składnika w zawartych w nim zapoinom steroidowym, a w szczególności protodioscyny. To one w bezpośredni sposób podwyższają poziom hormonu luteinizującego (LH), który z kolei wiążąc się z receptorami znajdującymi się na powierzchniach komórek Leydiga powoduje wzrost syntezy cyklicznego AMP i odczepienia się od łańcucha bocznego cząstki cholesterolu. Jest to kluczowa reakcja decydująca o nasileniu steroidogenezy, a tym samym powstawania testosteronu u mężczyzn.

Wielkość opakowania:  90 kap.

Ilość porcji: 30 porcji (dziennych)

Jak należy stosować Terminator Test?
Należy stosować 2 kapsułki Terminator Test po przebudzeniu oraz 1 kapsułkę 6-8 godzin później. 

 

Składniki aktywneIlość w porcji dziennej (3 kapsułki).
  
Witamina D31000 IU
Asparaginian Cynku5 mg
Luteinizing Hormone Release 
Tribulus Terrestris (standaryzowany ekstrakt, część nadziemna i owoce)1050 mg
Total Testosterone Boost 
Ekstrakt Mucuna Pruriens (standaryzowany L-DOPA)300 mg
Testosterone Mimetic Compound 
Ekstrakt epimedium (standaryzowany na 20% ikaryny)150 mg
Estrogen and Cortisol Control 
Abieta-8,11,13-trien-18-oic acid100 mg
Absorption Complex 
Ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny)10 mg

Pozostałe składniki: Żelatyna, Dwutlenek Krzemu, Stearynian Magnezu

 1. Kasta oceniał Kasta , 11.01.2021
  Jakość
  Skład
  Cena

  Polecam

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena