LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Przyśpieszamy dostawy przesyłek kurierskich i paczkomatowych.

Przesylki paczkomatow

Już półtora miesiąca przed pojawieniem się nowej werski sklepu bodyworld.pl zmieniliśmy firmę kurierską. Od tego czasu nasze przesyłki kurierskie, a także paczkomatowe obsługuje jedna firma- Inpost S.A. Nawiązana współpraca pozwala nam w jeszcze szybszy sposób nadawać i dostarczać przesyłki paczkomatowe, wraz z wysyłaniem ich numeru w e-mailu do odbiorcy.

Paczkomaty to także świetna usługa, dzięki której nie musisz się martić o czas ani kolejki. Odbiór paczki możliwy jest 24h na dobę 7 dni w tygodniu i praktycznie bez kolejek, gdyż odbiór bądź nadanie paczki trwa niecałą minutę.Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta. Jak już sami zauważyliśmy, jest to często wybierana forma dostawy, która śmiało może konkurować z tradycyjną formą przesyłki kurierskiej pod względem szybkości dostarczenia do wybranego paczkomatu. Przesyłki paczkomatowe mogą być wysyłane zarówno z przedpłatą, jak i pobraniem - nie musisz się więc marwić o chwilowy brak dostępu do konta - za paczkę zapłacisz kartą i odbierzesz paczkę.

98% przesyłek do Paczkomatów dociera do odbiorców następnego dnia, co czyni z Paczkomatów najtańszą formę dostawy w czasie D+1.

Aż 75% użytkowników Paczkomatów ocenia je lepiej i dużo lepiej niż tradycyjne usługi kurierskie. Dostawa do innowacyjnych terminali jest także konkurencyjna w stosunku do usług Poczty Polskiej – ponad 88% respondentów uznało, że Paczkomaty® InPost są lepsze.

 

Zamawianie paczek do paczkomatów oraz ich odbiór jest naprawdę prosty!

Sposob dostawy packzomaty