LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

SAN Liporedux 177ml

Haya Labs Yohimbine HCL 100 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis


  • Czysta Yohimbina HCL renomowanej firmy.

  • Skuteczny składnik na spalanie uporczywego tłuszczu.

  • Aż 5mg johimbiny w każdej kapsułce.

  • Skuteczny środek na poprawę libido.

Producent: Haya Labs
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
Ilość składników aktywnych w porcji: 5 mg
Ilośc porcji: 100
59,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Haya Labs Yohimbine to suplement dostarczający dużych dawek cennego alkaloidu pozwalającego zwiększyć redukcję tkanki tłuszczowej z najbardziej uporczywych miejsc na naszym ciele. Udowodniono doskonałe właściwości johimbiny w walce z otyłością brzuszną oraz w przypadku tzw docinki - gdy zostało nam już bardzo niewielka ilośc tkanki tłuszczowej, której najtrudniej jest się pozbyć.

Johimbina dzięki oddziaływaniu na receptory alfa-2-adrenergiczne zwiększa wydatkowanie energii z miejsc szczególnie uporczywych, gdzie wyjątkowo trudno pozbyć się tkanki tłuszczowej i zazwyczaj spada ona na samym końcu. Yohimbine od Haya Labs zwiększa więc spalanie tłuszczu z tych szczególnie uporczywych miejsc jak brzuch, oponka, uda, pośladki, klatka piersiowa (u mężczyzn). 

Zastosowanie czystego chlorowodorku yohimbiny sprawia, że otrzymujemy konkretną porcję alkaloidów. Nasze stosowanie może być więc precyzyjne, bez obaw, ze weźmiemy za mało bądź za dużo (jak może być w przypadku sproszkowanej kory johimbiny). Również ta forma zmniejsza działanie skutków ubocznych,  takie jak problemy z koncentracją czy nadmierne uczucie niepokoju. Odpowiednia suplementacja wraz z dietą pozwalają temu suplementowi na odpowiednie działanie i osiągnięcie znakomitych rezultatów w walce z uporczywym tłuszczem.

Dlaczego warto stosować Yohimbine?

Johimbina jako jedna z niewielu substancji realnie oddziałuje na zwiększenie zużycia energii z uporczywej tkanki tłuszczowej i działa wtedy, gdy inne spalacze już nie 'dają rady'. 

Kto powinien stosować Johimbine?

Produkty zawierające yohimbine przeznaczone są dla osób mających problemy z uporczywą tkanką tłuszczową, gdy tkanki tłuszczowej nie jest już dużo i staje się ona wyjątkowo trudna do pozbycia się. Johimbina ze względu na swoją specyfikacje powinna być stosowana przez osoby doświadczone i całkowicie zdrowe.

Czym wyróżnia sie Yohimbina od firmy Haya Labs?

Przede wszystkim produkt ten to chlorowodorek johimbiny, a więc mamy ( w przeciwieństwie do np. sproszkowanej kory johimbiny) określoną ilość alkaloidów oddziałujących an ansz organizm. Możemy więc dobrać odpowiednią dawkę do naszej wagi i ograniczyć występowanie jakichkolwiek skutków ubocznych. Warto również zaznaczyć, ze firma Haya Labs to znana marka w świecie suplementów z siedzibą w USA, zapewniającą odpowiednią jakość swoich produktów.

Yohimbina znana jest także z jej pozytywnego działania na libido, dzięki pobudzeniu ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym wywołuje wzwód oraz wzmaga wytrysk nasienia.Odnotowano także zwiększenie doznań podczas stosunku dzięki zwiększonej wrażliwości na bodźce dotykowe. Badania pokazują także, że johimbina jest pomocna w leczeniu impotencji.

Wielkość opakowania:  100 kap.

Ilość porcji: 100 porcji.

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć 1 kap. Haya Labs Yohimbine HCL jeden do dwóch razy dziennie w zależności od wagi i indywidualnych uwarunkowań, najlepiej z dala od posiłków.

Uwaga! Nie należy stosować produktu w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki lub poniżej 18 roku życia. Przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem! Produkt ten zawiera składniki mogące wpływać na działanie leków, dlatego przed jego spożyciem należy skonsultować się z lekarzem! Nie zaleca się stosowania produktu przez osoby niedoświadczone.


Składniki aktywneIlość w porcji (1 kapsułka)
  
Yohimbine HCL5 mg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. Produktu nie nalezy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena