LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ground Zero Black Edition

Poważny rywal dla najsilniejszych spalaczy

Już od dawna wiedzieliśmy, że produkt ten będzie miał rzesze fanów. Bogaty skład oparty na silnych i potwierdzonych naukowo składnikach sprawiał, że o ile nie będzie przekłamań - redukcję uzyska niemal każdy stosujący ten produkt. Oczywiście, nie możemy porównać tego produktu do spalaczy wyciąganych spod lady, czy sprzedawanych na allegro zawierających substancje dopingowe (i w naszym kraju zabronione)- efedrynę. Jednakże biorąc pod uwagę najsilniejsze dostępne legalnie na naszym rynku spalacze - wyrósł im nie lada konkurent.

 

Ground Zero Black Edition

Jest to spalacz tłuszczu o działaniu termogenicznym. Jak działają tego typu produkty część z Was zapewne wie, jednak dla przypomnienia.

  • Spalacze o działaniu termogenicznym mają za zadanie między innymi zwiększać zjawisko zwane termogenezą oraz wykorzystywaniem w jej celu tkanki tłuszczowej. Termogeneza jest to wytwarzanie ciepła. A jako, że jesteśmy ssakami stałocieplnymi - nasz organizm w każdym momencie przetwarza energię naszego ciała na energię cieplną. Dobre spalacze termogeniczne potrafią nie tylko zwiększyć ilość wytwarzanego ciepła, ale także zwiększyć wykorzystywanie zapasowej energii nagromadzonej w tkance tłuszczowej do tego celu.

 

Ground Zero Black Edition ma za zadanie m.in zwiększyć wykorzystywanie zapasowej energii nagromadzonej w tkance tłuszczowej do wytwarzania ciepłoty ciała. Nie jest to oczywiście jedyne oddziaływanie jakie wywołujemy tym spalaczem tłuszczu. Składniki w nim zawarte przyśpieszają metabolizm, pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, poprawia nastrój i samopoczucie oraz hamuje uczucie głodu.

Ground Zero Black Edition

 

Skład termogenika Ground Zero Black Edition

Jak już wcześniej wspominalismy Ground Zero Black Edition jest wyjątkowym spalaczem o bogatym i sprawdzonym składzie, gdzie poszczególne składniki tego produktu w badaniach wykazały realną wartość spalanego tłuszczu.

  • Ekstrakt Cirsium Oligophyllum - roslina występująca głównie w Afryce i Europie, zaczęła ostatnio pojawiac się w suplementach diety, jako pomoc dietetyczna właśnie pod postacią ekstraktów. Powodem tego jest są przeprowadzane badania i ich pozytywne rezultaty. W jednym z pierwszych eksperymentów łączono go z kofeiną i podawano przez 32 dni. Ogólne wyniki wykazały, że utrata tłuszczu wuniosła 23,2% w ciągu miesiąca. W kolejnych badaniach zmieniając kombinacje tych składników udało się uzyskać średni efekt na poziomie 26,2%.
  • Ekstrakt Caralluma Fimbriata- jest rośliną rosnącą na znacznych obszarach Indii. Głównym zadaniem tego zioła jest tłumienie apetytu bez jednoczesnego stymulowania układu nerwowego. Składnik ten w lecznictwie znajduje także zastosowanie przy leczeniu m.in. cukrzycy. W badaniach, w których spożywany był ten składnik odnotowano utratę tkanki tłuszczowej głównie w okolicy talii - a miejsce to jest wyjątkowo trudne do utraty tkanki tłuszczowej i każdy zauważalny spadek należy uznać za sukces. W owym badaniu wykazano jego wpływ na subiektywne odczucie głodu, które uległo znacznemu zmniejszeniu. To także temu czynnikowi przypisuje się skuteczność tego składnika.

Ground Zero Black Edition

  • Ketony malinowe- to substancja chemiczna pozyskiwana najczęściej z czerwonych malin (występuje jednak także w innych produktach spożywczych, m.in. w rabarbarze), która ma pomagać w odchudzaniu. Przeprowadzone badania wykazały, że keton malinowy zwiększa niektóre wskaźniki metabolizmu. Wpływa również na hormon w ciele zwany adiponektyną. Adiponektyna ma zdolność do zwiększania szybkości, z jaką organizm spala tłuszcz, a także do zmniejszenia apetytu.
  • Paradoxine® (Grains of Paradise)- to przyprawa w rodzinie imbirów wykorzystywana od dawna w Afryce Zachodniej (Ghana). W jednym z badań na ludziach, gdzie uczestniczyło 19 ośób wykazano jego reakcję na redukcje brązowej tkanki tłuszczowej. Wyniki badań sugerują, że przyjmowanie doustne ekstraktu z Paradoxine zwiększa wydatek energetyczny całego ciała poprzez aktywację brązowej tkanki tłuszczowej u ludzi.

 

Jednakże czytając opisy jakiegokolwiek spalacza powinniśmy natychmiast stracić całą zbędną tkankę tłuszczową. Opisy działania poszczególnych składników mają często charakter życzeniowy oraz teoretyczny. Dlatego też przedstawiamy poniżej badania naukowe, którym poddawane zostały składniki tego spalacza tłuszczu. Możecie w nich zobaczyć pozytywne efekty zaobserwowane na wielu testach, wykonane i opisane przez naukowców.

 

Opinie o Ground Zero Black Edition

"Ja skończyłem właśnie pierwsze opakowanie Fenix Ground Zero i jestem bardzo zadowolony z efektów. Jedyny minus to jak dla mnie nieco zbyt mocne pobudzenie przy dwóch kapsułkach na raz, ale po tygodniu organizm się nieco zaadaptował i nie było problemów. Działa bardzo szybko bo wzrost energii czuć już po 10 minutach od spożycia. Co zauważyłem też, to super poprawia koncentrację, więc człowiek nie chodzi otumaniony, ale przy okazji mocno hamuje apetyt."

"(...) tym razem jednak nie tylko spalacz podziałał, ale i rezultaty są mega zadowalające, więc chciałam o tym napisać, bo być może jest więcej takich osób jak ja zniechęconych tematem odchudzania (...)"

"(...) Na ten moment jestem niesamowicie zadowolona, pocę się jak prosiak i czuję moc energii. Praktycznie sama się nakręcam na ćwiczenia. Moje 1 opakowanie, jeżeli tak będzie cały czas to jest to dla mnie nr 1. Nie chciałabym zapeszyć, bo testowałam różne spalacze i później zawsze było słabiej niż na początku."

"(...) RE-WE-LA-CYJ-NY, warty swojej ceny :)polecam jak najbardziej w 100 % (...)

"Zakupiłem od razu 2 opakowania i testowałem pełne dwa miesiące. Efekty... zeszło sporo fatu przede wszystkim z nóg i brzucha, odsłoniły się fajnie mięśnie. Nie było żadnych skutków ubocznych, żadnego kołatania serca, rozkojarzenia, więc mogę go brać spokojnie o każdej porze. Podczas treningów miałem dużo więcej energii i treningi były przez to dłuższe. Mimo wszystko nie czułem wiele silniejszej termogenezy ale efekty były. Ja mogę polecić w 100%. Nie wiem jak działał, ale swoje zrobił.

 

Stosowanie spalacza Ground Zero Black Edition

Spalacz ten stosujemy jak większość termogeników. W zależności od planu dnia oraz treningu stosujemy jedną kapsułkę po przebudzeniu oraz do dwóch przed treningiem. Obie porcje powinny być obficie (min. 200ml) popite wodą.

Stosowanie Ground Zero Black Edition

Porcja poranna, po przebudzeniu ma za zadanie pobudzić nasz organizm po "leniwej" nocy, zastąpi naszą poranną kawę, podkręci metabolizm i narzuci tempo spalania energii na cały dzień.

Z kolei spożycie termogenika przed treningiem zapewnia większe dostawy i zużycie energii podczas treningu. Gdy nasze mięśnie dostaną większą dawkę "pożywienia", będą mogły dłużej wykonywać ruch bez zmęczenia. Substancje zawarte w Ground Zero sprawiają, że organizm łatwiej uwalnia trójglicerydy (energię) z adipocytów (komórek tłuszczowych). Spożywając spalacz przed treningiem mamy także pewność, że nasz organizm wcześniej sięgnie po zapasową energię z tkanki tłuszczowej.