LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
 • Evolab Alphaburn Evolab Alphaburn
Poprzedni

Fenix Ground Zero Black Edition 90 kap.

Poprzedni

Amix Thermo Core Professional 90 kap.

Evolab Alphaburn 90 kap.

Krótki opis

Alphaburn jest spalaczem o unikalnych składnikach zwalczających najtrudniejszą, uporczywą tkankę tłuszczową zlokalizowaną głównie w okolicy brzucha, bioder oraz ud. W znaczący sposób zwiększa regularne wykorzystanie zasobów energetycznych będących do tej pory niedostępnych. Produkt przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn niezależnie od formy oraz zaawansowania treningowego.

169,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Alphaburn jest spalaczem o unikalnych składnikach zwalczających najtrudniejszą, uporczywą tkankę tłuszczową zlokalizowaną głównie w okolicy brzucha, bioder oraz ud. W znaczący sposób zwiększa regularne wykorzystanie zasobów energetycznych będących do tej pory niedostępnych. Produkt przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn niezależnie od formy oraz zaawansowania treningowego.

 • Klinicznie potwierdzona skuteczność.
 • Skutecznie zwalcza uporczywą tkankę tłuszczową.
 • Pozytywne opinie wielu osób na całym świecie .
 • Zawiera Rauwolscine oraz Fukoksantynę.

Evolab Alphaburn jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących najlepszego - skutecznego środka zwalczającego nadwagę brzuszną. Jest to najpopularniejsza forma nadwagi, a jednocześnie najtrudniejsza do zwalczenia. Jednocześnie niewiele substancji znanych człowiekowi jest w stanie zwiększyć wydatkowanie energii z uporczywych miejsc zlokalizowanych głównie wokół brzucha, ud (najczęściej u kobiet) czy klatki piersiowej (u mężczyzn). Za powstawanie tkanki tłuszczowej w tych miejscach odpowiadają m.in. różne receptory które w zależności od płci i uwarunkowań genetycznych są rozlokowane po ciele w różnych miejscach (najczęściej jest to brzuch i obwód pasa). Aby móc zwiększyć wykorzystanie nagromadzonej energii z tych komórek tłuszczowych potrzebujemy oddziaływać na te receptory, a większość produktów nie ma w sobie składników realnie na nie oddziałujących. To właśnie dlatego większość stosowanych produktów po prostu nie spełniało swojej roli.

Jeżeli należysz do grupy osób wymagających skuteczności, a nie reklamy i rozbujałego marketingu - to znalazłeś idealny produkt. Alphaburn to unikalne połączenie substancji o potwierdzonej skuteczności przez wiele niezależnych badań naukowych wykonanych także na ludziach. Przyjmując regularnie AlphaBurn, już w ciągu kilku tygodni można zobaczyć doskonałe rezultaty utraty tkanki tłuszczowej oraz "wydobycia" tkanki mięśniowej. Równie istotną zaletą tego spalacza jest możliwość łączenia z innymi produktami, zwłaszcza jeżeli problemem jest duża ilość tkanki tłuszczowej oblegająca całe ciało.

Tkanka tłuszczowa zgromadzona w rejonie brzucha czy wokół bioder powoduje znaczne pogorszenie naszej sylwetki, a są to miejsca gdzie tkanka tłuszczowa gromadzi się jako pierwsza i znika ostatnia. Często nawet osoby będące w bardzo dobrej kondycji fizycznej, stosujące bardzo bogatą suplementację o dużym potencjale termogenicznym, nie są w stanie doprowadzić tych obszarów do wymarzonego stanu. Dzieje się tak ze względu na specyfikę tego "tłuszczu". Tkanka tłuszczowa brunatna, którą pokryte jest całe ciało jest stosunkowo dobrze ukrwiona i jej redukcja nie stanowi większego problemu przy systematycznym treningu i ustabilizowanej diecie. Niestety całkowicie inaczej przedstawai się sytuacja z brzuchem i biodrami, pokrytymi tkanką tłuszczową białą - która jest słabo ukrwiona a organizm niechętnie sięga po rezerwy energetyczne nagromaczone w tych miejscach - nawet w przypadku wycieńczających treningów. Sytuacja ta dotyczy niestety zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Evolab Alphaburn zapewnia optymalne oddziaływanie na receptory 'blokujące' przekształcanie tkanki tłuszczowej w źródło energii dla naszego organizmu. Jako pierwszy na rynku zawiera unikalne połączenie dwóch kluczowych substancji o zbliżonej charakterystyce działania, oddziałujące jednak poprzez odmienne szlaki metaboliczne, przez co uzupełniają swoje działanie. Rauwolfia Serpentina zapewnia wyjątkowo szybki efekt, widoczny już po kilkunastu dniach stosowania. Zwiększa ona regularne wykorzystywanie zasobów energetycznych uporczywej tkanki tłuszczowej, wyszczuplając sylwetkę i nadając jej bardziej atletyczne kształty. W odróżnieniu od wielu innych substancji, działa ona niezależnie od aktywności fizycznej - co czyni ją idealnym uzupełnieniem w walce o lepszy wygląd bez wielkiego nakładu siły.

Fukoksantyna zawarta w spalaczu Alphaburn to równie innowacyjne podejście do tematu odchudzania. Wyniki badań Japońskich naukowców już jakiś czas temu ukazały niezwykle pozytywny wpływ tej substancji na białą tkankę tłuszczową. A stosowanie regularnie Fucoxanthin przyśpiesza utratę kilogramów z tych konkretnych rejonów ciała w szybszym tempie. Specyfika działania tego składnika polega na zwiększeniu produkcji kluczowego białka UPC1, które to jest odpowiedzialne za utratę tłuszczu. Istnieje także wiele pozytywnych - zdrowotnych - wpływów fukoksantyny na nasz organizm. W medycynie zachodniej uchodzi za produkt zwalczający stany zapalne, jako substancja przeciw nowotworowa oraz regulująca ciśnienie krwi.

Wielkość opakowania:  90 kap.

Ilość porcji: 90 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję 1 kap. Alphaburn 2-3 razy dziennie: po przebudzeniu, przed treningiem (bądź przed głównym posiłkiem) oraz przed snem. Należy zachować odpowiednie odstępy pomiędzy porcjami oraz popijać obficie wodą.

 

Składniki aktywneIlość w porcji 1 kap.
Rauwolfia Canescens (Standarized to 90% Rauwolscine)3mg
Fucoxanthin (Laminaria Japonica 10%)100mg
Fucoidan (Brown Seaweed 85%)80mg
Bioperine® (Black pepper Extract)3mg
 1. Jeszcze w trakcie testów, ale widać efekty. oceniał Monika , 23.05.2019
  Jakość
  Skład
  Cena

  Na pewno kupię kolejne opakowanie. Widzę efekty jednak jeszcze cel nie ostygnięty.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena