LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Essence Kofeina Essence Kofeina

Essence Kofeina 90 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Kofeina jest najpopularniejszym na świecie stymulantem oddziałującym na organizm w sposób farmakologiczny. Kofeinę można znaleźć w wielu codziennie spożywanych napojach i produktach żywnościowych. Kofeina w formie tabletki to gwarancja maksymalnej koncentracji i siły działania, do której zwykła kawa nie jest się w stajnie zbliżyć.

19,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Kofeina jest najpopularniejszym na świecie stymulantem oddziałującym na organizm w sposób farmakologiczny. Kofeinę można znaleźć w wielu codziennie spożywanych napojach i produktach żywnościowych. Kofeina w formie tabletki to gwarancja maksymalnej koncentracji i siły działania, do której zwykła kawa nie jest się w stajnie zbliżyć.

Kofeina wspiera nasz mózg:
  • Zapewnia koncentracje podczas treningów siłowych.
  • Pozwala na pełne skupienie podczas aktywności umysłowej.
  • Zwiększa dostawę energii.
  • Przyśpiesza metabolizm.

Kofeina bezwodna znalazła swoich entuzjastów wśród różnych grup społecznych, których codzienna praca wymaga maksymalnej koncentracji i skupienia. Również sportowcy upodobali sobie tą formę kofeiny z racji szybkiego stymulującego działania. Ponadto osoby, z potrzebą walki ze zmęczeniem, uczniowie, studenci oraz kierowcy. Kofeina jest substancją o szerokim wachlarzu działania - w dzisiejszych czasach sprawdza się u praktycznie każdej osoby.

Essence Kofeina to wysokiej jakości kofeina bezwodna, gdzie każda tabletka zawiera aż 200mg kofeiny. Istnieje bardzo dużo dowodów naukowych potwierdzających, że kopfeina poprawia wydolność. W wyniku analizy związku kofeiny z wydolnością dokonanej przez brytyjskich uczonych u 40 osób okazało się, że kofeina znacząco poprawia wytrzymałość - średnio do 12%. Pewne badania przeprowadzone wśród pływaków płynących przez 21 minut wykazały zysk w postaci 23 sekund. Z kolei naukowcy z australijskiego uniwersytetu ustalili, że kofeina poprawiła wydolność o 4-6 sekund u wioślarzy podczas dystansu 2km. 

Kofeina - najlepszy stymulant

Wiele badań pokazuje obecnie, że kofeina może zwiększyć wydolność w dawkach 1-3mg/kg. Poprawa wydolności następuje wkrótce po spożyciu, więc kofeinę należy przyjmować wyłącznie przed aktywnością - co jakiś czas przez cały okres wysiłku lub pod koniec gdy zaczyna pojawiać się zmęczenie. Ponieważ reakcje poszczególnych osób znacząco się od siebie różnią, należy poeksperymentować podczas treningu, ażeby ustalić odpowiednia dawkę i pory przyjmowania.

Wielkość opakowania:  100 tab

Ilość porcji: 100 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć porcję (1-2 tabletki) Essence Kofeina bezpośrednio przed treningiem fizycznym lub aktywnością psychiczną.

Skład: 1 tabletka Essence Kofeina zawiera 200mg kofeiny bezwodnej.

 

OSTRZEŻENIE: Jeśli posiadasz jakiekolwiek problemy natury zdrowotnej lub masz wątpliwości co do stosowania tego produktu, zasięgnij opinii lekarza przed jego użyciem. Szczególnie jeśli (lecz nie ograniczone do) posiadasz niskie lub wysokie ciśnienie krwi, arytmię, choroby serca, wątroby lub tarczycy, cukrzycę, napady lęku, depresję, zaburzenia behawioralno-poznawcze, epilepsję, astmę, trudności w oddawaniu moczu na skutek chorób prostaty, ponadto, jeśli stosujesz inhibitory MAO lub jakiekolwiek inne lekarstwa. Nie należy stosować żadnych sprzedawanych w Sklepie produktów jeżeli jesteś w ciąży lub w okresie karmienia piersią. Zachowaj szczególną ostrożność podczas stosowania innych napojów zawierających kofeinę i/lub guaranę w ciągu dnia, szczególnie jeśli jesteś wrażliwy na działanie tych składników. 

Należy zredukować dawkę lub całkowicie odstawić produkt, jeśli wystąpią następujące objawy: bezsenność, senność, drżenie rąk, ciała, bóle głowy, nerwowość, splątanie, nudności, wymioty, bóle w klatce piersiowej, palpitacje serca. Nie należy spożywać w okresie 4 godzin przed pójściem spać. Produkt przeznaczony tylko dla osób zdrowych, które ukończyły 18 lat. 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena