LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

ANS Thermo Craze 90 kap.

Poprzedni

Sparta Nutrition Hydra Shred 270g

Chaos & Pain Red Sky 90 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Chaos & Pain Red Sky to wyjątkowy spalacz i energetyk, który wykazuje znaczne działanie termogeniczne. Jest to jeden z ciekawszych produktów przeznaczonych do redukcji tkanki tłuszczowej od firmy Chaos & Pain.

Producent: Chaos & Pain
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
159,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Chaos & Pain Red Sky to wyjątkowy spalacz i energetyk, który wykazuje znaczne działanie termogeniczne. Jest to jeden z ciekawszych produktów przeznaczonych do redukcji tkanki tłuszczowej od firmy Chaos & Pain.

Doskonały spalacz i energetyk:
  • Dostarcza duże pokłady energii przez cały trening.
  • Pobudza bez negatywnych skutków.
  • Podkręca metabolizm.
  • Hamuje apetyt na długie godziny.

Produkty firmy Chaos & Pain od zawsze wyróżniały się wyjątkowym składem, wysoką jakością i bezkompromisowym działaniem. Już w całej europie znane są produkty tej marki, a wiele z nich można nazwać kultowymi. Istotnie każdy produkt tej firmy odznacza się wyjątkowymi składnikami i co najmniej solidnym działaniem w wyznaczonym celu. Z kolei istotą spalaczy tłuszczu jest jak wszyscy wiemy redukcja tkanki tłuszczowej.

Chaos & Pain Red Sky to nowość wśród spalaczy tłuszczu. Jego konstrukcja sprawia, że otrzymujemy do dyspozycji znaczne pokłady energii zmagazynowane w tkance tłuszczowej. Energia ta pozwala nam na każdym treningu wykonywać maksymalny wysiłek i wykorzystać w pełni uwolnione trójglicerydy z komórek tłuszczowych. Już po kilkunastu minutach od spożycia odczujemy zwiekszoną termogenezę oraz poprawę samopoczucia. Dzięki obecności składników pobudzających metabolizm możemy utrzymać efekt "spalania" przez długi czas po treningu.

spalacz termogenik Red Sky

Senegalia Berlandieri- to istotny składnik tego spalacza tłuszczu. Składnik ten pochodzenia roslinnego stanowi źródło wielu alkaloidów fenyloetyloaminy. Składnik ten w znacznym stopniu wpływa na zwiększenie energii, tłumienie apetytu oraz wywołanie tzw. euforii.

2-Aminoisoheptane- składnik naturalnie występujący w ekstrakcie orzecha włoskiego. Jest związkiem stymulującym oraz działa rozkurczająco na oskrzela, dzięki czemy wzrasta nasza wydolność tlenowa. Nie powoduje "ogłupienia", jednoczesnie wyostrzając zmysły. Ze względu na swoją budowę oraz ograniczone negatywne skutki względem innych substancji tego typu, może być stosowany przez znacznie szerszą grupę odbiorców. Suplementy zawierające ten składnik stają się niezwykle popularne na rynkach zachodnich. Składnik ten zapewnia długotrwałą lipolizę oraz termogenezę tkanki tłuszczowej.

Synephrine hcl- mechanizm jej działania polega na agonizmie adrenoreceptorów alfa 1. Pełnią one ważne funkcje w tkance tłuszczowej - mianowicie ich stymulacja zwiększa lipolizę białej taknki tłuszczowej. Oddziałuje także na pobudzenie, zahamowanie apetytu, a także przyśpieszenie metabolizmu, zwiększając wydatkowanie energii zgromadzonej w tkance tłuszczowej.

Wielkość opakowania:  90 kap.

Ilość porcji: 30 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć 1 kap. Red Sky codziennie po przebudzeniu oraz 1-2 kap. przed aktywnością fizyczną lub po południu - zachowując odpowiedni odstęp między porcjami.

Uwaga! Produkt zawiera substancje pobudzające jak kofeina, synefryna itp.; nie zaleca się stosowania produktu u dzieci oraz kobiet w ciąży. Produkt zawiera substancje stymulujące! Nie należy stosować produktu w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki lub poniżej 18 roku życia. Przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem! Produkt ten zawiera składniki mogące wpływać na działanie leków, dlatego przed jego spożyciem należy skonsultować się z lekarzem! Nie zaleca się stosowania żadnych innych produktów stymulujących na 4 godzin przed oraz 4 godziny po zastosowaniu produktu Jupiter.


Składniki aktywneIlość w porcji dziennej (3 kapsułki)
  
Witamina B6 (Chlorowodorek pirydoksyny)5mg
ALC650 mg
Kofeina bezwodna300 mg
Ekstrakt Senegalio Berlandieri (liście) (przynajmniej 250mg alkaloidów Phenylethylamine zawierających: Beta-phenylethylamine hcl; n,n-dimethyl-beta-phenylethylamine hcl; n-methyl-beta-methylphenylethylamine hcl)250 mg
Ekstrakt ziaren zielonej kawy100 mg
2-aminoisoheptane75 mg
ThermoV (stearoyl vannilyaimide, zingerone, capsaicin)50 mg
Halostachina50 mg
Gorzka pomarańcza25 mg
Bioperyna (ekstrakt pieprzu czarnego)10 mg
Pikolinian chromu50 mcg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena