LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Scitec HCA Chitosan 100 kap.

Poprzedni

Blackstone Labs GlycoLog 180 kap.

Chaos & Pain Predator 60 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Chaos & Pain Predator to wyjątkowy produkt, który swoim działaniem reguluje dystrybucję węglowodanów w naszym organizmie poprzez zwiększenie wrażliwości na insulinę. Zmniejsza to nie tylko ryzyko odkładania się tkanki tłuszczowej, ale także dostarczenie energii (w postaci kalorii) tam, gdzie jest ona najistotniejsza. Jest to działanie istotne nie tylko dla osób pragnacych pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub utrzymać ją na odpowiednio niskim poziomie, lecz także dla osób chcących zbudować beztłuszczową masę mięśniową.

Producent: Chaos & Pain
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki

Szczegóły

Chaos & Pain Predator to wyjątkowy produkt, który swoim działaniem reguluje dystrybucję węglowodanów w naszym organizmie poprzez zwiększenie wrażliwości na insulinę. Zmniejsza to nie tylko ryzyko odkładania się tkanki tłuszczowej, ale także zwiększa dostarczenie energii (w postaci kalorii) tam, gdzie jest ona najistotniejsza. Jest to działanie istotne nie tylko dla osób pragnacych pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub utrzymać ją na odpowiednio niskim poziomie, lecz także dla osób chcących rozbudować beztłuszczową masę mięśniową.

  • Zapewnia prawidłową dystrybucję węglowodanów.
  • Zwiększa wrażliwość na insulinę.
  • Doskonałe wsparcie okresu redukcyjnego.
  • Wspiera budowę beztłuszczowej masy mięśniowej.

Predator to produkt, którego pozytywne oddziaływanie zobaczą osoby zarówno z niewielką ilością tkanki tłuszczowej, jak i jej dużymi pokładami. Dzieje się tak dlatego, że produkt ten nie oddziałuje bezpośrednio na tkankę tłuszczową, lecz na mechanizm decydujący o jej wykorzystaniu i dustrybucji w naszym organizmie. Działanie C&P Predator oparte jest o mimetykę insuliny, a działanie takie często okazuje się być strzałem w dziesiątkę, jeżeli chodzi o jak najskuteczniejsze pozbycie się nadmiaru tłuszczu.

Charakterystycznym objawem zbyt małej wrażliwości na działanie insuliny jest mocno wypchany brzuch po spożyciu węglowodanów oraz nadmierne odkładanie się tkanki tłuszczowej mimo stosunkowo dobrej diety. Chaos & Pain Predator pozwala przełamać barierę stagnacji, gdzie inne produkty sobie nie radzą, lub po prostu potrzebujemy usprawnić ten proces metaboliczny dla osiągnięcia lepszych wyników.

Wielkość opakowania:  60 kap.

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję (1 kapsułkę) Predator jeden do trzech razy dziennie, przed posiłkami boiigatymi w węglowodany.


 

Składniki aktywneIlość w porcji (1 kapsułka)
  
Glyco-Insulin Sensitivity Blend 
Super Berberine (Berberin-Cyclodecxtrin Complex)250mg
Banaba Leaf Extract200mg
Cinnamon100mg
Chromium Picolinate200mcg
  
Antioxidant / AMPk Matrix 
Pterostilbene50mg
R-Alpha Lipoic Acid50mg
  
Absorption Blend 
Capsorb (Sodium Caprate)50mg
Bioperine5mg

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena