LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Scitec Revex-16 108 kap.

Poprzedni

Olimp Thermo Speed Hardcore 120 kap.

Chaos & Pain Inferno Amped 90 kap.

Krótki opis

Cannibal Inferno Amped to nowa odsłona jednego z najlepszych spalaczy tkanki tłuszczowej. Skomponowany został przy najsilniejszych obecnie znanych składników zwalczających tkankę tłuszczową, jednocześnie nie powodujących nadmiernego pobudzenia i związanych z nim dolegliwości. Działanie Cannibal Inferno już niejednokrotnie potwierdzanie było przez recenzje osób stosujących, a najnowsza wersja ma dawać jeszcze lepsze efekty!

Producent: Chaos & Pain
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
Ilość składników aktywnych w porcji: 1305mg
Ilośc porcji: 30

Szczegóły

Cannibal Inferno Apmped to nowa odsłona jednego z najlepszych spalaczy tkanki tłuszczowej. Skomponowany został przy najsilniejszych obecnie znanych składników zwalczających tkankę tłuszczową, jednocześnie nie powodujących nadmiernego pobudzenia i związanych z nim dolegliwości. Działanie Cannibal Inferno już niejednokrotnie potwierdzanie było przez recenzje osób stosujących, a najnowsza wersja ma dawać jeszcze lepsze efekty!

 • Wyjątkowo silny spalacz tłuszczu
 • Znacznie zwiększa wydatek energetyczny organizmu.
 • Potęguje możliwości treningowe.
 • Zmniejsza odczucie głodu i chęć podjadania.

Chaos & Pain Cannibal Inferno w wersji Amped to znakomity spalacz tkanki tłuszczowej, który dodaje dużych pokładow energii już w chwilę po spożyciu, a później dostawy energii ciągną się dalej nieprzerwalnie przez długi czas. Zależnie od odporności naszego organizmu i przyzwyczajenia na tego typu substancje odczuwalne pobudzenie oraz energia sięga nawet przez 6 godzin. Składniki Inferno Amped zapewniają tą dodatkową energię z zapasowej tkanki tłuszczowej, pozbywamy się więc przez długie godziny nagromadzonej tkanki tłuszczowej uzyskując z każdym dniem co raz to lepszą sylwetkę.

Cannibal Inferno Amped jest wyjątkowym spalaczem, a o jego unikalnym składzie już teraz piszą zagraniczne serwisy, szczególnie o jednym wyjątkowym i poznanym dopiero niedawno składniku. Jest to pierwszy produkt, który zawiera wyjątkowe składniki skrywany po nazwą 2-Aminoisoheptane Citrus Aurantium. Pod nimi kryją się właściwie synergiczne połączenie składników spalających tkankę tłuszczową: Substancje działają razem tworząc symbiozę w celu zwiększenia produkcji noradrenaliny oraz znacznego przyśpieszenia termogenezy.

Działanie Inferno Amped uzyskujemy poprzez wyjątkowe składniki, a codzienne stosowanie produktu szybko prowadzi do znacznej utraty wagi wspomagając zbilansowaną dietę oraz treningi fizyczne. Wspominając o wysiłku fizycznym nie sposób nadmienić istotnego wpływu Cannibal Inferno na zdolności treningowe oraz wytrzymałość. Dostawy energii, chęć do treningów oraz skupienie to istotne elementy warunkujące udany i efektywny trening redukcyjny, trening niezwykle istotny w osiąganiu optymalnej wagi ciała i beztłuszczowej sylwetki.

Swoje działanie Inferno zawdzięcza wyjątkowym składnikom, w tym najsilniejszych znanych składników o działaniu termogenicznym oraz energetycznym. Niewiele jest osób uprawiających wszelkiego rodzaju sport, czy też aktywnych fizycznie, którzy mogliby powiedzieć, że mają idealną budowę ciała i nie chcą zmniejszyć tkankę tłuszczową. Cannibal Inferno spala tkankę tłuszczową nawet w opornych miejscach, gdzie zwykłe spalacze sobie nie radzą. Znacząca większość zaawansowanych sportowców wybiera silne spalacze oparte na najmocniejszych składnikach, mimo że mają niewielką ilość tkanki tłuszczowej, gdyż wiedzą, że tylko one działają skutecznie. Wybierz więc właściwy - potężny spalacz tłuszczu.

Wielkość opakowania:  90 kap.

Ilość porcji: 60 porcji (30 dni)

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję 1-2 kap. Cannibal Inferno Amped 1-2 razy dziennie- po przebudzeniu oraz przed treningiem (bądź przed głównym posiłkiem).


Składniki aktywneIlość w porcji dziennej (3 kap.)
Chromium Picolinate150mcg
Acetyl L-Carnitine650mg
Caffeine Anhydrous300mg
Green Coffee Bean Extract100mg
2-Aminoisoheptane75mg
Higenamine HCL50mg
Hordenine HCL50mg
ProGBB™ (Gamma-Butyrobetaine Ethyl Ester Chloride)25mg
Evodiamine25mg
Citrus Aurantium Extract20mg
Bioperine10mg

 1. Super sprawa oceniał Kacper , 05.11.2020
  Jakość
  Skład
  Cena

  Super spalacz, fajnie pobudza a w połączeniu z Alphaburnem znakomicie odsłonił mięsnie brzucha.

 2. 4 oceniał Anna , 21.11.2019
  Jakość
  Skład
  Cena

  cena mogłaby być nieco niższa. Poza tym ok.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena