LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Pure Raspberry Ketones 150 kap.

Poprzedni

Amix LipiDrol 120 kap.

Brawn Thyro-Lean 120 kap.

Krótki opis

Brawn Thyro-Lean jest odpowiedzialny za tzw. boost metabolizmu, czyli przyśpieszenie wydatkowania energetycznego organizmu. Dodatkowo produkt pozbawiony jest substancji pobudzających, jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących pozbyć się dodatkowych kilogramów, a jednocześnie mających problemy zdrowotne. Szybkość uzyskania satysfakcjonujących efektów zawdzięczamy dużej objętości selektywnie dobranych składników aktywnych o bardzo dobrej skuteczności. 

Producent: Brawn
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
149,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Brawn Thyro-Lean jest odpowiedzialny za tzw. boost metabolizmu, czyli przyśpieszenie wydatkowania energetycznego organizmu. Dodatkowo produkt pozbawiony jest substancji pobudzających, jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób pragnących pozbyć się dodatkowych kilogramów, a jednocześnie mających problemy zdrowotne. Szybkość uzyskania satysfakcjonujących efektów zawdzięczamy dużej objętości selektywnie dobranych składników aktywnych o bardzo dobrej skuteczności. 

Dzięki Thyro-Lean:
 • Przyśpieszysz metabolizmu.
 • Zrzucimy nadmierne kilogramy bez godzin spędzonych na siłowni.
 • Uzyskamy spalanie bez diety i treningów.
 • Spalisz tłuszcz bez pobudzenia.

Brawn Thyro-Lean stanowi nowoczesne oraz innowacyjne podejście do redukcji tkanki tłuszczowej i walki z nadmiernymi kilogramami. Oddziałuje na wszystkie partie ciała, również uporczywą tkankę tłuszczową. Dodatkowo zawiera składniki mające wpływ na ustabilizowanie poziomu cukru we krwi, a przy tym nie zawiera substancji podnoszących ciśnienia tętniczego. Zastosowanie skutecznych składników zapewnia znakomite rezultaty i w krótkim czasie przyśpiesza metabolizm.

Problemem z nadmierną tkanką tłuszczową dotyka znaczną część społeczeństwa. Przyczyn nagromadzenia nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej jest bardzo wiele, jednakże jest często spowodowany poprzez spowolniony metabolizm. Długie starania oraz intensywne treningi nie przynoszą pożądanych efektów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, co tak naprawdę jest tego przyczyną i nie są oni świadomi, że to właśnie uwarunkowania genetyczne i spowolniony metabolizm jest odpowiedzialny za brak osiągania widocznych rezultatów.

Rozwiązaniem jest zastosowanie suplementu Thyro-Lean, który przyśpiesza nasz metabolizm i zwiększa spoczynkową przemianę materii. Pozwala to na uzyskanie efektu spalania tkanki tłuszczowej niezależnie od treningu bądź diety. 

Składniki zastosowane w Thyro-Lean, sprzyjające redukcji tkanki tłuszczowej:

3,5 Dijodo-L-tyronina: przyczynia się do redukcji otłuszczenia poprzez przyśpieszenie metabolizmu. W celu sprawdzenia działania T2 przeprowadzono badania, które wykazały wzrost metabolizmu spoczynkowego, jak również zwiększenie utleniania kwasów tłuszczowych. Oznacza to, że T2 odgrywa bardzo ważną rolę w podkręcaniu metabolizmu i tym samym sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to jednocześnie najskuteczniejszy obecnie znany składnik boosterów metabolizmu.

Chocamine: to substancja, będąca wyciągiem z kakao. Jest więc źródłem kofeiny, teobrominy i synefryny. Wykorzystuje się ją w celu pobudzenia organizmu podczas treningu i redukcji tkanki tłuszczowej. Należy również podkreślić, że zawiera cenne dla organizmu człowieka polifenole i magnez. Teobromina, podobnie jak kofeina, jest zastrzykiem energii, jednak wykazuje się trwalszym oraz łagodniejszym działaniem. Substancja pochodząca z Gorzkiej Pomarańczy, czyli synefryna stosowana jest w leczeniu otyłości.

Berberyna: z obserwacji wynika, iż jej stosowanie może mieć duże znaczenie dla poprawy wrażliwości na insulinę i zwiększać jej wydzielanie. Przeprowadzone na ludziach badanie potwierdziło jej korzystny wpływ na utratę wagi, jak też profil lipidowy krwi.

Dla kogo Thyro-Lean to odpowiedni produkt?

Spalacz tłuszczu Brawn Thyro-Lean zawiera w swoim składzie przede wszystkim substnacje przyśpieszające metabolizm oraz zmniejszające poziom cukru we krwii, a także zwiększające wrażliwość na insulinę, a jednocześnie pozbawiony składników pobudzających ośrodkowy układ nerwowy bądź mogących podnieść ciśnienie. Polecany jest szczególnie osobom, które pomimo wysiłku fizycznego nie dostrzegają efektów w spadku wagi, co może być uwarunkowane spowolnionym metabolizmem. Jest to alternatywa dla środków bazujących na stymulantach, dlatego sprawdzi się również dla osób szczególnie wrażliwych na nie. Może być także dodatkiem do spalacza - termogenika w przypadku gdy ten nie posiada substancji działających w tym kierunku co Thyro-Lean.

Wielkość opakowania:  120 kap.

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję (2 kap.) Thyro-Lean przed śniadaniem oraz porcję (2 kap.) przed treningiem bądź w godzinach popołudniowych. Należy zachopwać odstęp co najmniej 4h pomiędzy porcjami.


 

Składniki aktywneIlość w porcji (2 kap.)
  
Berberyna HCL250mg
Chocamine (ekstrakt kakaowca)500 mg
Bacopa Monnieri (45%)250 mg
Ekstrakt liści oliwnych (15% Oleuropein)200 mg
3,5 Dijodo-L-tyronina300 mcg

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 1. 100% ok . oceniał aktor , 09.01.2020
  Jakość
  Skład
  Cena

  polecam wszystkim zainteresowanym

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena