LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Chaos & Pain Predator 60 kap.

Poprzedni

Pure Raspberry Ketones 150 kap.

Blackstone Labs GlycoLog 180 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Blackstone GlycoLog to nowoczesny rodzaj suplementu, którego działanie zwiększa wrażliwość na insulinę, reguluje gospodarkę węglowodanami oraz pozwala na naśladowanie działania insuliny. Wszystkie te czynniki wpływają zarówno na proces lepszej rozbudowy tkanki mięsniowej, jak i przyśpieszenie redukcji tkanki tłuszczowej. Preparat zawiera mieszankę wyjątkowych składników umożliwiających najlepsze wykorzystanie węglowodanów. 

Producent: Blackstone
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki

Szczegóły

Blackstone GlycoLog to nowoczesny rodzaj suplementu, którego działanie zwiększa wrażliwość na insulinę, reguluje gospodarkę węglowodanami oraz pozwala na naśladowanie działania insuliny. Wszystkie te czynniki wpływają zarówno na proces lepszej rozbudowy tkanki mięsniowej, jak i przyśpieszenie redukcji tkanki tłuszczowej. Preparat zawiera mieszankę wyjątkowych składników umożliwiających najlepsze wykorzystanie węglowodanów. 

  • Reguluje metabolizm węglowodanów
  • Produkt o naturalnymi i bezpiecznym składzie.
  • Zdecydowanie najlepszy produkt tego typu na rynku.
  • Wspiera rozbudowę mięśni i redukcję tkanki tłuszczowej.

Gospodarka węglowodanami w organizmie jest niezwykle istotna zarówno dla osoby pragnącej rozbudować tkankę mięśniową, jak i zrzucić zbędną - nagromadzoną - tkankę tłuszczową. Oczywistym faktem, znanym każdemu kulturyście i sportowcowi jest to, że insulina jest bardzo silnie anaboliczna. Jest nawet bardziej anaboliczna niż hormon wzrostu (GH). Nie zwraca jednak ona uwagi na to, czy swoim działaniem wspomaga budowę tkanki mięśniowej, czy odkładanie tkanki tłuszczowej. Jest więc niezwykle ważne, aby odpowiednio kontrolować poziom insuliny i reakcję na jej podwyższony poziom.

GlycoLog jest  stworzony dla osób, których głównym problemem w walce z nadwagą są węglowodany. Osoby o tzw. endomorficznej budowie ciała sa najczęsciej bardzo mało wrażliwe na działanie insuliny, przez co dostarczana energia w postaci cukrów łatwo jest magazynowana w postaci tkanki tłuszczowej. Skłonność ta sprawia, że osiągnięcie przyjemnej dla oka, atletycznej budowy ciała jest niezwykle trudna i wymagająca wielu wyrzeczeń. Dlatego też specjaliści z firmy Blackstone w swoim flagowym produkcie GlycoLog postawili na kontrolę właśnie tego hormonu.

Jednakże GlycoLog jest także doskonałym suplementem wspierającym rozbudowę tkanki mięśniowej. Prawidłowa odpowiedź organizmu na zwiększone stężenie insuliny stymuluje syntezę białek poprzez ukierunkowanie rybosomów na to, aby produkowały więcej białka. Produkcja białka w rybosomach wynika z obecności insuliny. Można powiedzieć, że insulina "uruchamia" rybosomy, dzięki czemu mogą produkować białka. Podczas nieobecności insuliny, rybosomy przestają po prostu pracować. Oznacza to, że insulina jest niezbędna do budowy masy mięśniowej. Blackstone GlycoLog wspomaga więc prawidłową rozbudowę beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Blackstone GlycoLog

 

Wielkość opakowania:  180 kap.

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję (3 kapsułki) GlycoLog jeden bądź dwa razy dziennie przed posiłkami obfitymi w węglowodany. Najlepiej przed śniadaniem oraz posiłkiem przed treningowym. 


 

Składniki aktywneIlość w porcji (3 kapsułek)
  
Chrom (jako Pikolinian chromu)300 mcg
10:1 Ekstrakt z liści Gymnema (Gurmar) (Standaryzowany do 25% Gymnemic Acids)1000 mg
Gorzki Melon (Std. to 10% bitters)500 mg 
Super Berberyna ( Berberine-Cyclodextrin Complex)300 mg
25:1 Sproszkowany ekstrakt z kory cynamonu ( Cinnamomum Cassia) (30% Polyphenols)250 mg
R-ALA150 mg 
Bioperyna (Black Pepper Fruit) (Ekstrakt) (Standaryzowana na 95% Piperine)5 mg 

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena