LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Bezpieczeństwo zakupów w naszym sklepie

BEZPIECZNE ZAKUPY

Nasze doświadczenie w sprzedaży suplementów i odżywek ma już kilka lat. Wiemy już doskonale jak bezpieczeństwo zakupów ma ogromny wpływ na zadowolenie naszych klientów i chęć Waszego powrotu do nas. Dokładamy więc wszelkicha starań aby powierzone nam dane osobowe były jak najlepiej zabezpieczone. 

Bezpieczeństwo przesyłu danych poniędzy komputerem Klienta a serwerem sklepu BodyWorld.pl jest w pełni bezpieczne, dzięki zastosowaniu szyfrowaniu i certyfikatom SSL (Secure Socket Layer). SSL jest protokołem szyfrującym wykorzystywanym w celu zaszyfrowania przesyłanych przez użytkowników serwisu danych. Certyfikat ten stosujemy zarówno podczas podawania przez Klientów danych w formularzu zamówienia, podczas ich edycji oraz podczas dokonywania płatności on-line.

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Powszechną cechą zakupów w internecie stała się szybkość transakcji i opłaty zamówienia. Równie istotną kwestią, często nieporuszaną przez sklepy internetowe jest bezpieczeństwo tych transakcji bezgotówkowych. Bezpieczeństwo nad szybkimi transakcjami bezgotówkowymi powierzona została profesjonalnej firmie od lat działającej na naszym rynku, stosująca najwyższej - światowej - jakości systemy zabezpieczające, m.in.:

  • Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS) to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z ochroną danych osobowych. Stworzony standard PCI DSS odpowiada na zapotrzebowanie organizacji zajmujących się rozliczaniem transakcji, a także ma na uwadze potrzebę umocnienia zaufania Klientów do realizowania płatności za pomocą sieci Internet. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, wszystkie organizacje i firmy przechowujące, procesujące lub przesyłające dane posiadaczy kart płatniczych powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Dotpay potwierdził, że odpowiada wymogom Visy, Mastercard, American Express oraz Discover.
  • Certyfikat SSL o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem, dający gwarancję najwyższego standardu uwierzytelnienia tożsamości właściciela strony internetowej. Informacje przesyłane pomiędzy użytkownikiem a serwerem nie są wykorzystane przez niepowołane osoby. Certyfikat zabezpiecza przed próbami wyłudzeń danych i informacji, na podstawie których osoby niepowołane mogłyby dokonywać nieuprawnionych transakcji finansowych. Kupującym, dokonującym wpłat online przez Dotpay, adresy stron transakcyjnych Dotpay wyświetlą się na zielonym pasku.

 

ZABEZPIECZENIE TOWARÓW

Nasza działalność obejmuje zakup, a następnie sprzedaż odżywek i suplementów diety oraz akcesoriów z dziedziny sportu. Jako, że towary, które są przez nas sprzedawane zostają przez Klientów spożywane nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek uchybienia w ramach przechowywania oraz transportu tych produktów.

Sprzedajemy tylko produkty wysokiej jakości, producentów gwarantujących zgodność składników z etykietą. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej bądź europejskiej dystrybucji, jest fabrycznie nowy, posiada oryginalne opakowanie oraz zabezpieczenia przed otwarciem, w jakie wyposażył je producent. Prosimy pamiętać, że nigdy nie otwieramy produktów przed ich wysyłką do Klienta, więc w razie wykrycia takiego faktu, bądź wątpliwości co do szczelności opakowania prosimy o kontakt.

 

BEZPIECZNA WYSYŁKA

Zabezpieczenie produktów na czas transportu z naszego magazynu pod wskazany przez Klienta adres jest równie istotną kwestią. Dlatego sprawę wysyłki powierzyliśmy prężnie rozwijającej się firmie kurierskiej, świadczącej usługi na najwyższym poziomie i spełniającej wysokie standardy bezpieczeństwa. Przesyłki pakowane są w specjalne folie bąbelkowe, foliopaki bądź kartony zabezpieczone specjalną taśmą. Przesyłki są natomaist ubezpieczone na pełną kwotę paragonu - Klient ma więc gwarancję zwrotu pełnej kwoty (ceny produktu oraz kosztów wysyłki) w przypadku zaginięcia bądź uszkodzenia przesyłki.

Firma dostarczająca przesyłkę ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w sposób nienaruszony, a w przypadku widocznych uszkodzeń należy spisać protokół szkody/uszkodzenia paczki w obecności kuriera oraz NIEODBIERANIE tekiej paczki. Przesyłka taka wróci do nas, a protokół ten umożliwi nam reklamację uszkodzonej przesyłki. Tylko w ten sposób możemy wysłać do Ciebie kolejną paczkę, natychmiast po otrzymaniu zwrotu. Pamiętaj, że odbierając uszkodzoną w sposób widoczny bądź wzbudzający podejrzenia (np. brak taśmy zabezpieczającej, diury, otwarte opakowanie) paczkę bez spisania protokołu szkody, narażasz się na ryzyko nieuznania reklamacji przez firmę kurierską.