LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Omega Sports Burn 24 90 kap.

Poprzedni

Chaos & Pain Cannibal Claw 60 kap.

Athletic Xtreme Lean FX 84 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Lean FX to najnowsza generacja produktu zmniejszajacego poziom kortyzolu, wspomagajacego pracę tarczycy oraz specjalnej formuły sprawiającej, że poziom tkanki tłuszczowej spada skutecznie z każdym dniem stosowania. Produkt opracowany bez składników powodujących pobudzenie, czy otępienie. Bezpieczny dla osób z nadciśnieniem czy będących wrażliwe na substancje pobudzające.

Producent: Athletic Xtreme
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
189,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Athletic Xtreme Lean FX to najnowsza generacja produktu zmniejszajacego poziom kortyzolu, wspomagajacego pracę tarczycy oraz specjalnej formuły sprawiającej, że poziom tkanki tłuszczowej spada skutecznie z każdym dniem stosowania. Produkt opracowany dla osob pragnących wyrzeźbić swoją sylwetkę bez składników powodujących otępienie. W końcu masz produkt godny Twojej uwagi, świetnie wspomagający utratę tkanki tłuszczowej z brzucha.

  • Najbardziej wartościowe źródło białka i aminokwasów.
  • Białko bez laktozy i cukru.
  • Kilkanaście razy bardziej skoncentrowany niż stek.
  • Błyskawiczny zastrzyk aminokwasów.

Lean FX działa przede wszystkim w sposób bezpieczny dla osób majacych problemy z nadciśnieniem, wszelkiego rodzaju dolegliwości serca czy po prostu nie mogący spożywać kofeiny (będącej w dużych ilościach w popularnych spalaczach).

Główną zaletą produktu Lean FX jest wzmożone wydatkowanie energii z tkanki tłuszczowej położonej w miejscach trudno dostępnych (brzuch, tzw. boczki, biodra, uda), a dzieje się tak dzięki modulowaniu poziomu kortyzolu, oraz wpływie na kompozycję masy ciała.

Kortyzol jako hormon stresu wydzielany jest do naszego organizmu głównie w sytuacjach stresowych. W badaniach przeprowadzanych nad tym hormonem wyczytać można jego zwiększoną aktywność także podczas treningu oraz rano po przebudzeniu. Musimy sobie zdawać sprawę, że trening siłowy, wytrzymałościowy czy znaczna aktywność umysłowa jest stresem dla naszego organizmu - a więc w każdej z tych sytuacji poziom kortyzolu bedzie wzrastać.

Kortyzol w umiarkowanej ilości nie jest zły, także w sytuacjach prawdziwego zagrożenia staje się on przydatny. Jednakże w codziennym życiu jego poziom powinien być umiarkowany. Kortyzol reguluje oraz wspiera prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, homeostatycznych, immunologicznych oraz działanie narzadów sercowo-naczyniowych. Jednak jak już wspomnieliśmy zbyt duże ilości stresu, a tym samym kortyzolu mogą przynieść negatywne efekty.

Duże ilosci kortyzolu mogą powodować spowolnienie metabolizmu, spadek spalających tłuszcz hormonów tarczycy (T3 oraz T4), a nasz organizm przestanie radzić sobie z wykorzystywaniem na bieżąco kalorii napływajacych do jego wnetrza (z posiłków). Oznacza to odkładanie energii w postaci tkanki tłuszczowej. Niedobrze!

Lean FX - skład, działanie, opinie

Kortyzol - utrata tkanki mięśniowej

Większość osób które są narażone na stres (a czytajac wcześniejsze informacje mozecie być pewni, że jesteście narażeni na stres) jest narażonych na wysokie stężenie kortyzolu, który także oznacza utratę tkanki mięśniowej. Niestety jak możecie zauważyć budowanie smukłej i beztłuszczowej sylwetki nie dbając jednocześnie o niższy poziom kortyzolu jest niesamowicie trudny, a praktycznie nieosiagalny w dzisiejszych czasach. Jak można osiągnąć sukces, gdy nawet genetyka jest przeciwko nam? Wypróbuj najpotężniejszy produkt przygotowany za pomocą najnowszej technologii. Sprawdź jak sprawnie Twój organizm przemieni się na Twoich oczach.

Dokładne proporcje poszczególnych składników zostały zapakowane w maleńkie nano - partykuły i ułożone w wiele warstw, aby zapewnić ich maksymalną absorpcję. Jeżeli absorpcja tych składników nie jest zoptymalizowana, zbyt wysokie poziomy kortyzolu zniszczą mięśnie i będą sprzyjać powstawaniu tkanki tłuszczowej.

Dodatkowo do zaawansowanej technologicznie formuły, do AX Lean FX została dodana Aneurin DBE. Powodem, dla którego większość składników mających walczyć z kortyzolem nie jest skutecznych, jest brak działania wymierzonego w czynnik powodujący jego powstawanie - nastrój. Duże ilości kortyzolu sieją spustoszenie nie tylko w wydolności fizycznej, ale również w psychice - sprawią, że pogorszy Ci się pamięć i szybkość myślenia.

Dodatek Aneurin DBE do formuły Lean FX miał na celu jedno i tylko jedno: uruchomienie neurologicznej kaskady sygnałów psychoaktywnych, które spowodują jasność, klarowność i szybkość myśli, umożliwią doskonałą koncentrację, zmniejszą uczucie zdenerwowania i sprawią, że po prostu będziesz się dobrze czuł. Sekretem Aneurin DBE to nowoczesny analog witaminy B1. To nie jest ta sama witamina B1, którą znajdziesz w preparatach multiwitaminowych - na pewno nie! Aneurin DBE to najlepszy synergik niwelujący negatywne działanie kortyzolu.

Athletic Xtreme Lean FX

Wielkość opakowania:  84 kap.

Ilość porcji: 84 porcje

Zalecane stosowanie:
Należy stosować porcję 1 kap. Lean FX 1-3 razy dziennie- po przebudzeniu, przed treningiem oraz przed snem.

 

Składniki aktywneIlość w porcji (1 kap.)
Olive Leaf Extract (standardized to 15% Ursolic, Maslinic, Oleanolic, Elenolic acids and Tyrosol esters)333,34mg
L-Ascorbic Acid (Vitamin C)90mg
DHEA (Dehydroepiandrosterone)75mg
Cat's Claw 10:1 Root Bark extract (Uncaria tomentosa)50mg
Cholecalciferol (vitamin D3)833,3IU
Iodine (from Potasium Iodide)0,280µg
Potassium (from Potassium Iodide)0,086µg
  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena