LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Amix XFat

Poprzedni

Chaos & Pain Red Sky 90 kap.

ANS Thermo Craze 90 kap.

Krótki opis

Thermo Craze jest ekstremalnie silnim spalaczem tkanki tłuszczowej. Stworzony został abyś zrzucił jak największa ilość tłuszczu w jak najkrótszym czasie. W swoim składzie zawiera substancje silnie pobudzające nasz organizm do pracy, wykorzystania nagromadzonej energii z tłuszczu oraz zahamowania apetytu. Znakomity skład tego produktu świetnie nadaje się dla osób mających już doświadczenie z termogenikami.

Producent: ANS
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki

Szczegóły

Thermo Craze jest ekstremalnie silnim spalaczem tkanki tłuszczowej. Stworzony został abyś zrzucił jak największa ilość tłuszczu w jak najkrótszym czasie. W swoim składzie zawiera substancje silnie pobudzające nasz organizm do pracy, wykorzystania nagromadzonej energii z tłuszczu oraz zahamowania apetytu. Znakomity skład tego produktu świetnie nadaje się dla osób mających już doświadczenie z termogenikami.

Spalanie tłuszczu dzieki:
 • Silnie termogenicznym substancjom.
 • Składniki aktywne hamujące łaknienie.
 • Dodaje energii na długie i wyczerpujące treningi.
 • Pali tłuszcz nawet z uporczywych miejsc.

ANS Thermo Craze jest długo oczekiwanym produktem, skutecznym spalaczem jakiego wiekszość osób oczekuje. Bezkompromisowe składniki użyte w tym produkcie wytwarzają silną termogenezę -  a więc spalają znaczne pokłady energii nagromadzone w tkance tłuszczowej. Jednocześnie składniki pobudzające sprawiają, że nigdy nie pójdziemy na trening ospali, zmęczeni czy bez chęci na wykonanie kolejnego powtórzenia. Spalacz ten jednocześnie nie jest dla początkujących oraz osób obawiających się nadmiernego pobudzenia. 

Thermo Craze to wyjątkowo dobrze zbilansowany spalacz tłuszczu. Wykazuje silne pobudzenie, jednocześnie nie powodując uczucia zejścia. Z kolei użytkownicy, którzy próbowali już "wszystkiego" mogą spróbować spożyć porcję 2 kapsułek - przekonają się, że są jeszcze substancje mogące ich pobudzić. 

Wybierając dla soebie odpowiedni spalacz tłuszczu musimy zwracac uwagę na wiele aspektów. Priorytetem powinien być końcowy efekt, jakim jest utrata nadmiernych kilogramów. Thermo Craze posiada w swoim składzie substancje nie tylko pobudzające (zwiększające wytwarzanie adrenaliny wykorzystującej energie), ale także te przyśpieszające nasz metabolizm spoczynkowy, lipolizę, stabilizację poziomu cukru we krwi oraz oddziałujące na tkankę tłuszczową położoną w uporczywych miejscach.

Spalacz tłuszczu Thermo Craze to połączenie wyjątkowych składników o potwierdzonej skuteczności, nastawionych na maksymalizację efektów redukcji tkanki tłuszczowej.

Termogenik Thermo Craze

Paradoxine™- znane tkaże pod nazwą Rajskie Ziarno, jest to przyprawa podobna do imbiru. Od niedawna ma zastosowanie głównie w nowoczesnych spalaczach tłuszczu. Bogaty w związek 6-Paradol, któremu przypisuje się znakomite własciwości zmniejszania tłuszczu trzewnego i zwiększenie wydatku energetycznego względem grupy placebo. 

LeanGBB- to ester etylowy kwasu gamma aminomasłowego i betainy. Związek ten był już wcześniej wykorzystywany, jednakże głównie w boosterach tlenku azotu. Ostatnimi czasu zastosowanie dla niego znaleziono w spalaczach tłuszczu i jest ku temu znakomity powód. Stosowanie LeanGBB znacznie zwiększa wytwarzanie endogennej l-karnityny co możemy sami zaobserwować poprzez zwiększenie termogenezy. Jest to więc idealny sposób na ominięcie problemu dostarczania nieskutecznej l-karnityny z zewnątrz.

2-amino-5 methylheptane (DMHA)- naturalnie występującą substancją w korze z drzewa Juglans Regia. Działa rozkurczająco na oskrzela, dzięki czemu uzyskujemy mozliwość wykonywania dłuższych treningów tlenowych. Jednocześnie zwiększa aktywność obkurczającą powodując zwiększone tempo przepływu krwi wraz z tlenem. Mimo podobiueństwa do znanych substancji pobudzających nie powoduje 'otępienia', a wyostrza zmysły. 

Wielkość opakowania:  90 kap.

Ilość porcji: 90 porcji

Zalecane stosowanie:

Należy spożyć 1 kap. Thermo Craze codziennie po przebudzeniu oraz 1 kapsułkę przed treningiem. Nalezy zachować odstęp co najmniej 4 godziny pomiędzy poszczególnymi porcjami.

Uwaga! Produkt zawiera substancje pobudzające jak kofeina, DMHA itp.; nie zaleca się stosowania produktu u dzieci oraz kobiet w ciąży. Produkt zawiera substancje stymulujące! Nie należy stosować produktu w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych – fizycznych bądź psychicznych, u osób przyjmujących leki lub poniżej 18 roku życia. Przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem! Produkt ten zawiera składniki mogące wpływać na działanie leków, dlatego przed jego spożyciem należy skonsultować się z lekarzem! Nie zaleca się stosowania żadnych innych produktów stymulujących na 4 godzin przed oraz 4 godziny po zastosowaniu produktu Thermo Craze.


Składniki aktywneIlość w porcji (1 kapsułka)
  
Witamina B1 (Chlorowodorek Tiazoliny)25 mg
Witamina B3 (Niacyna)15 mg
Witamina B6 (Chlorowodorek Pirydoksyny)2 mg
Witamina B12 (Metylokobalamina)250 mcg
Kwas foliowy800 mcg
  
Kofeina bezwodna, Ekstrakt z Coleus Forskohili, N-Acetyl-L-Tyrozyny, Ekstrakt z Mniszka Lekarskiego, 2-amino-5 metyloheptan, Hesperydyna 20%, Paradoxine™(standaryzowana do 12,5% 6-Paradol), Teofilina, Żeń-szeń czerwony, LeanGBB™ (kwas gamma-aminomasłowy), Alpfa Johmbina.578 mg

 


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. Produktu nie nalezy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

 1. porządny produkt oceniał sd , 19.08.2019
  Jakość
  Skład
  Cena

  Jest na tyle skuteczny,że nie zawaham się zamówić go ponownie.

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena