LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amix Nutrition

LargeLife Nutritionals

Firma LargeLife Limited została założona w 2003 roku w Manchesterze w Wielkiej Brytanii przez swojego obecnego właściciela i prezesa, jako podmiot kierujący markami żywieniowymi i biznesem w Europie ioraz na świecie. Firma LargeLife i jej kluczowa marka Amix cechuje inwestycja w najlepsze technologie produkcji, nowe sposoby produkcji oraz opracowywanie i pozyskiwanie nowych składników mających na celu otrzymywanie jak najlepszych rezultatów. Ogromne inwestycja, a także sposób działania przyciągnęły uwagę wielu kluczowych sportowców na świecie, a także miliony zadowolonych konsumentów w całej Europie.

 

Amix

Dzięki wytwarzaniu i sprzedaży produktów o wysokiej jakości nastąpił gwałtowny rozwój marki Amix. Szybki rozwój dystrybucji produktów przyczynił się wzrostu rozpoznawalności marki do miejsca, gdzie dzisiaj jest jednym z najbardziej cenionych producentów w dziedzinie odżywiania i suplementacji sportowej w Europie Zachodniej oraz Środkowej. Zdobywając uznanie wielu profesjonalistów uprawiających kulturystykę, trenerów fitness oraz sportowców innych dziedzin wysiłku fizycznego. Dzięki solidnym fundamentom i szybko rosnącemu zapotrzebowaniu podjęto decyzję o budowie nowoczesnych urządzeń badawczo-rozwojowych, produkcyjnych i logistycznych w samym centrum Unii Europejskiej.

Nieustające dążenia firmy do bycia najlepszym, wykorzystaniem najwyższej jakości składników oraz najnowszych technologi w zakresie zaawansowanych i innowacyjnych know-how udowodniły, że firma osiąga przewagę nad najbardziej znanymi firmami z całego świata. Amix Nutrition nauczył się szanować i wykraczać poza oczekiwania najbardziej wymagających klientów, często stając się liderem na wielu rynkach.

 

Szerokie portfolio produktów

Wszystkie spośród licznych produktów marki Amix wyróżnia nowoczesne podejście do tematu suplementacji, wiele zaawansowanych badań nad cechami zwiększającymi wydajność i siłę. Produkty te reprezentują wiele lat doświadczenia sportowców oraz niezliczone ilości badań, jakim zostali poddawani. Oto jedne z najlepszych i najwyżej cenionych produktów marki Amix:

 

 Amix IsoHD90
 

Iso HD90 CFM Protein

IsoHD 90 CFM Protein to wysoka dawka najlepszego izolatu serwatki, stworzonego najlepszą dotychczas znaną metodą CFM. Każda porcja dostarcza nam dodatkowych ogromnych porcji peptydów aminokwasów, które niemal natychmiast dostają się do krwiobiegu. Produkt został wzbogacony także o najlepsze probiotyki, które aktywują się dopiero w jelitach, a także enzymy trawienne wspierające osiąganie maksymalnych korzyści tego wyjątkowego białka.

 
 

239zł !

 
 Amix Recovery Max
 

Recovery Max

Recovery Max jest suplementem który ma zagwarantować jak najszybszy powrót do pełnej sprawności naszego organizmu po ciężkim wysiłku fizycznym. Zawiera w sobie zrównoważoną mieszankę sprawdzonych składników przyśpieszających regenerację oraz odbudowę tkanki mięśniowej. Wysokie stężenie substancji aktywnych sprawia, że płacimy za rzeczywiście działający produkt, a nie słodziki. Produkt nie zawiera również węglowodanów, co sprawia, że ejst idealny dla osób pragnących pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 
 

119zł !

 

 

 Amix Diuretic Complex
 

Diuretic Complex

Diuretic Complex to bardzo silny i skuteczny diuretyk - czyli naturalny produkt usuwający nadmiar wody z organizmu oraz regulujący gospodarkę wodną naszego ciała. Zatrzymana woda podskórna powoduje nieestetyczny wygląd skóry, ukrycie mięśni, a duża ilość zatrzymanej wody często mylona jest z tkanką tłuszczową. Dodatkowo woda podskórna lubi się gromadzić w miejscach szczególnie uciążliwych, takich jak brzuch, oponka, uda, pośladki. Pozbycie się jej pozwoli więc na uzyskanie wymodelowanej sylwetki i zgubienie centymetrów w najbardziej uciążliwych miejscach.

 
 

99zł !

 
 Amix MellaNOX Sleep+
 

MellaNOX Sleep+

Amix MellaNOX Sleep + to niesamowicie skuteczny suplement diety. Oparty wyłączonie o składniki, których skuteczność - w zakresie relaksacji organizmu oraz wprowadzania organizmu w stan głębokiego snu - została potwierdzona naukowo. Stosowanie produktu wieczorem pozwala szybko zasnąć osiągnąć pełną regenerację zarówno dla osób aktywnych fizycznie oraz psychicznie. Nawet po najbardziej wyczerpującym dniu.

 
 

99zł !