LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Brawn Thyro-Lean 120 kap.

Poprzedni

Alpha Lion Gains Candy Gluco Vantage 60 kap.

Amix LipiDrol 120 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

LipiDrol - jest niezwykle ciekawym spalaczem tłuszczu, którego działanie oparte zostało na składnikach o działaniu lipotropowym. Oznacza to, że produkt pozbawiony jest substancji pobudzających i może być stosowany również przez osoby zmagające się z częstym problemem nadciśnienia. Jest to więc znakomity produkt dla zmagających się z nadmiernymi kilogramami pragnących jednocześnie pozbyć się ich za pomocą naturalnych składników bez negatywnych skutków towarzyszących termogenikom.

Producent: Amix
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
99,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

LipiDrol - jest niezwykle ciekawym spalaczem tłuszczu, którego działanie oparte zostało na składnikach o działaniu lipotropowym. Oznacza to, że produkt pozbawiony jest substancji pobudzających i może być stosowany również przez osoby zmagające się z częstym problemem nadciśnienia. Jest to więc znakomity produkt dla zmagających się z nadmiernymi kilogramami pragnących jednocześnie pozbyć się ich za pomocą naturalnych składników bez negatywnych skutków towarzyszących termogenikom.

LipiDrol to spalacz o działaniu:
  • Zwiększającym metabolizm spoczynkowy.
  • Nasilającym działanie lipotropowe.
  • Bezpiecznym dla nadciśnieniowców.
  • Wspierającym funkcje mózgowe.

Problem nadmiernej masy ciała dotyczy licznej części społeczeństwa. Istotnym czynnikiem wpływającym na redukcję tej nadmiernej masy są zarówno treningi (aktywność fizyczna) jak i dieta. Nie zawsze jednak efekty naszych starań odpowiadają oczekiwanym efektom, wówczas z pomocą przychodzą spalacze tłuszczu wspierające redukcje tkanki tłuszczowej. Amix LipiDrol to produkt o charakterystyce lipotropowej wyspecjalizowany w pozbyciu się nadmiernych kilogramów.

LipiDrol nie wykazuje absolutnie żadnych efektów pobudzjaąych bądź wpływających na ciśnienie tętnicze. Jest to istotny aspekt, gdyż produkty o działaniu termogenicznym mimo swej niewątpliwej skuteczności w żadnym wypadku nie są suplementami skierowanymi dla każdego. Wiele osób (zwłaszcza wrażliwych na np. kofeinę) będzie odczuwać po ich zażywaniu bóle głowy, uczucie niepokoju czy nadmierną potliwość. Lipi Drol pozbawiony jest wspomnianych skutków ubocznych dla osób wrażliwych na działanie substancji termogenicznych wykazując jednocześnie porównywalną skuteczność w redukcji tkanki tłuszczowej.

Kluczowe składniki LipiDrol

  • VitaCholine® Dwu-winian Choliny: to substancja lipotropowa, która odpowiada za przetwarzanie, stapianie oraz transportowanie molekuł tłuszczu. Lipoproteiny to związki tłuszczowe, które okryte są ochronną warstwą z białka i tylko w taki sposób mogą być one transportowane we krwi. W innym przypadku odkładałyby się na ściankach naczyń krwionośnych. Cholina jest częścią  substancji tłuszczowych i lipoprotein, odpowiedzialna jest za przenoszenie tłuszczów z wątroby do innych narządów organizmu człowieka. Ponadto bierze czynny udział we wchłanianiu i zużytkowaniu ich w komórkach. Cholina również troszczy się o zachowanie odpowiedniej lepkości krwi. Jej niedobór powoduje, że cholesterol krąży we krwi i nie jest w stanie dotrzeć do komórek, co powoduje jego jełczenie i  sklejanie się odpadów martwego białka. Komórki, które nie są odżywione, nie mogą być aktywne i nie są w stanie właściwie przesyłać sygnałów do mózgu. 
  • Inozytol: to witamina B8, która podobnie jak cholina, wspiera funkcjonowanie układu nerwowego. Jest składnikiem fosfolipidów i błon komórkowych oraz odgrywa ważną rolę w morfo- i cytogenezie komórkowej, wspierając syntezę lipidów. Inozytol pobudza wzrost i regenerację tkanek oraz reguluje układ hormonalny i metabolizm glukozy. 
  • Metionina: jest organicznym związkiem chemicznym, należy do grupy aminokwasów, zawierających siarkę. Uczestniczy w procesie powstawania białka, jak również w ponad 100 procesach metabolicznych. Wspiera wytwarzane takie substancje jak: kreatyna, cholina czy epinefryna. 

Równie istotnym działaniem, jaki wykazuje LipiDrol, a który sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej jest wpływ na zmniejszenie apetytu. Wiele osób ma z tym olbrzymi problem i pomimo ciężkich, a niekiedy katorżniczych treningów nie są w stanie osiągnąć rezultatów. Nadmierny apetyt i wieczorne podjadanie sprawiają, że cały ten wysiłek idzie na marne.

Wielkość opakowania:  120 kap.

Ilość porcji: 20 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy spożyć porcję (6 kapsułek) LipiDrol około 20-30 minut przed aktywnością fizyczną. W dni pozbawione aktywności należy spożyć porcję (2 kapsułki) przed śniadaniem, kolejną porcję (2 kapsułki) przed obiadem oraz porcję (2 kapsułki) przed snem.


Składniki aktywnew 1 porcji (6 kap.)
  
VitaCholine® Dwu-winian Choliny1 000 mg
Inozytol1 000 mg
Metionina500 mg
Fosfatydyloseryna - wzbogacona Lecytyna Sojowa (standaryzowana na zawartość 50% Fosfatydyloseryny)100 mg
Witamina B3 (Kwas Nikotynowy)16 mg
Witamina B5 (Chlorowodorek Pirydoksyny)10 mg
Witamina B125 mcg

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dziennej porcji do spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena