LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Pure L-DOPA 90 kap.

Poprzedni

Olimp R-Weiler Focus 300g

Ambrosia Mental Jewels 120 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Ambrosia Mental Jewels jest wyjątkowym suplementem, którego działanie pozwala naszemu organizmowi wejść w stan euforii, dobrego samopoczucia oraz wspaniałego nastroju. Pozwala przebrnąć naszemu umysłowi przez trudy codziennego życia, blokując negatywne myśli, złe samopoczucie, niepewność, obawy czy strach. Pozwala ponownie czerpać korzyści z życia i maksymalną przyjemność z tego co stało się dla nas obojętne. Wspiera kondycję naszego mózgu, poprawiając proces nauki, skupienia i radzenia sobie z problemami.

Producent: Analyzed Supplements
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
Ilość składników aktywnych w porcji: 2010 mg
Ilośc porcji: 30
259,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

AMBROSIA Mental Jewels to wyjątkowy suplement pozwalający odkryć Twój prawdziwy potencjał umysłowy. Dzięki zastosowaniu najlepszych - opatentowanych substancji w klinicznych dawkach pozwala niewiarygodnie stymulować mózg do osiągnięcia prawdziwego oświecenia. Mental Jewels to prawdziwy 'klejnot' wśród suplementów wspierający wiele istotnych funkcji naszego mózgu, wpływa on bowiem na ogólny stan zdrowia psychicznego, poprawę uczenia się, pamięci, umiejętności myślenia i pozytywnego nastroju. Zwiększa koncentrację, skupienie się, jednocześnie zmniejszając zmęczenie, poziom kortyzolu i redukując stres. 

Oddziałując na tak istotny i skomplikowany organ człowieka jakim jest mózg musimy mieć pewność stosowania najlepszych składników o potwiedzonej skuteczności. Mental Jewels zawiera kliniczne dawki składników i potwierdzonej renomie i skuteczności - realnie wpływają na pracę naszego mózgu, procesy zapamiętywania, uczenia się oraz kondycje psychiczne i psycho-fizyczne. 

Ambrosia Mental Jewels to suplement który często okazuje się absolutnie przełomowym w naszym życiu, w okresie gdy napotykamy wiele przeciwności psychicznych, jak i okresie gdy sprawność naszego umysłu jest niezwykle ważna. W obecnych czasach co raz częściej zmagamy się z problemami, których przyczyn nie potrafimy zdiagnozować. Nasze nastawienie do świata, do otaczających ludzi staje się negatywne, co znów odbija się na naszym samopoczuciu i życiu towarzyskim. Innowacyjność Mental Jewels polega na tym, że przy jego pomocy na nowo doświadczymy ten dobry i udany dzień.

Dlaczego warto stosować Mental Jewels?

Produkt ten posiada w swoim składzie kliniczne dawki, najlepszej jakości składników. Których działanie zostało potwierdzone naukowo, a przydatność potwierdzona przez rzesze stosujących. Produkt ten zawiera wyłącznie składniki o potwierdzonej skuteczności wspierającej kondycje psychiczną naszego ciała, poprawiające pracę mózgu oraz zmniejszające stres i jego konsekwencję.

Kto powinien stosować Ambrosia Mental Jewels?

Suplement ten przeznaczony jest dla osób które zmagają się z trudami życia codziennego, potrzebują wsparcia aby na nowo czerpać przyjemność i satysfakcję z kolejnych dni. Jest to świetny produkt dla osób które potrzebują na nowo uzyskać energię do działania, nauki, radzenia sobie w stresujących sytuacjach. Jednak produkt ten nie ogranicza się tylko dla osób ciężko pracujacych psychicznie, bowiem każdy z nas zasługuje na udany dzień.

Czym wyróżnia się kompleks Mental Jewels spośród innych produktów?

Przede wszystkim jest to produkt, którego absolutnie każdy składnik ma potwierdzone naukowo działanie. Dodatkowo ilość i jakość poszczególnych składników realnie wpływa na nasze działanie. Poszczególne składniki posiadają swoje opatentowane formuły zapewniające najlepsze możliwe działanie spośród dostępnych odpowiedników.

Ambrosia Mental jewels

AlphaSize® to jeden z opatentowanych składników, który oznacza najwyższą jakość i najlepiej sprawdzoną formę Alfosceranu Choliny (Alpha GPC). Jest to najskuteczniejsze źródło niezwykle istotnego mikroelementu - choliny, która to jak wykazno, wpływa pozytywnie na proces uczenia się i pamięci poprzez zwiększenie neuroprzekaźnika acetylocholiny. Wiele badań wykazało, że aż 90% osób dorosłych ma niedobory tego kluczowego składnika odżywczego. Jako najpowszechniejszy neuroprzekaźnik w mózgu, cholina odgrywa kluczową rolę w każdej funkcji poznawczej, a zatem poziomy poniżej optymalnego mogą prowadzić do pogorszenia ostrości umysłu. W szczególności wykazano, że to właśnie AlphaSize® jest najlepszym i najbardziej wydajnym źródłem suplementacji choliny.

SerinAid 50P™ jest z kolei najwyższej jakości i najbardziej sprawdzoną formą fosfatydyloseryny. Jest to z kolei skłądnik, który pomaga białkom w zarzadzaniu funkcjami błony, pomaga we wprowadzaniu składników odżywczych do komórek i wydalaniu z komórek szkodliwych, związanych ze stresem produktów przemiany materii, a także bierze udział w przekazywaniu wiadomości molekularnych z komórki do komórki. Oznacza to, że SerinAid 50P™ poprawia sprawność umysłową, koncentrację, nastrój, skupienie. Redukuje poziom kortyzolu i stresu, a także zmniejsza ryzyko zaburzeń poznawczych i demencji.

BaCognize® jest składnikiem neutracentrycznym, który od tysięcy lat był już stosowany w różnych formach w tradycyjnych lekach. Udowodniono, że specyficzne glikozydy Bacopa znajdujące się w BaCognize® są bardzo aktywne w receptorze 5HT-1a, który jest odpowiedzialny za produkcję naszej serotoniny. Serotonina jest z kolei istotnym neuroprzekaźnikiem odpowiedzialnym za przenoszenie sygnałów przez organizm. Dzięki temu działaniu nastepuje zwiększenie pamięci, skupienia i nastroju. Opatentowana forma BaCognize® zawiera idealne stężenie glikozydów, co zostało udowodnione w badaniach klinicznych. 

Wielkość opakowania: 120 kapsułek

Ilość porcji: 30 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy spożyć porcję (2 kapsułki) Mental Jewels dwa razy dziennie. Pierwszą porcję najlkepiej spożyć rano, kolejną kilka godzin później.


Informacja żywieniowaIlość w porcji dziennej (4 kapsułki)
  
Ekstrakt z żeń-szenia syberyjskiego (0.8% korzenia Eulethrosides)800 mg
Grzyb Cordyceps (1% Sinesis)600 mg 
BaCognize™ Ekstrakt Bacopa monnieri (45% glikozydów)250 mg 
AlphaSize™ Alpha GPC (50% Alpfosceranu Choliny)150 mg 
Kofeina z Infinergy™ Jabłczan Dikofeiny100 mg 
SerinAid 50P™ (proszek fosfatydyloseryny 50%)50 mg 
Ekstrakt z Huperzia Serrata (1% Huperzine A)10 mg

 


Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w przypadku problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena