LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Hi-Tech Caralluma 60 kap.

Poprzedni

Alpha Lion Calori Burn 60 kap.

Alpha Lion Cheetah Burn 120 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis


  • Jeden z najmocniejszych spalaczy bez stymulantów.

  • Przyspiesza metabolizm, zwiększa termogenezę i lipolizę.

  • Hamuje głód oraz negatywne działanie kortyzolu.

  • Bogactwo składników wpływa na utratę tłuszczu u każdego.

Producent: Alpha Lion
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
Ilość składników aktywnych w porcji: 1185 mg
Ilośc porcji: 60
229,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Alpha Lion Cheetah Burn to aktualnie najefektywniejszy produkt zwiększający utratę tkanki tłuszczowej pozbawiony substancji pobudzających i stymulantów. Dzięki jego szerokiemu składowi zwiększa wydatkowanie energetyczne zarówno poprzez proces termogenezy, jak i lipolizy. Bogactwo składników to także przyśpieszenie metabolizmu, ograniczanie aktywności kortyzolu (niezwykle istotnego hormonu stresu) oraz kontrola apetytu i redukcja wody podskórnej. Ten niezwykle bogaty spalacz tłuszczu oddziałuje na każdą tkankę tłuszczową, niezależnie czy masz jej duzo, czy mało, czy jest to oponka, uda czy pośladki - spalacz ten radzi sobie doskonale z każdym rodzajem tłuszczu.

Termogeneza jest jednym a najbardziej pożadanych stanów, do którego dążą osoby pragnące pozbyć się tkanki tłuszczowej. Proces nazywany termogenezą polega na wytworzeniu ciepła, a energia do tego wykorzystywana zwiększa wydatek energetyczny organizmu co przekłada się na większe zużycie zapasowej tkanki tłuszczowej. Cheetah zawiera aż 4 składniki dbające o to, aby zmaksymalizować ten proces, który jest osiągany mimo braku substancji pobudzających.

Większy udział tkanki tłuszczowej w składzie ciała, a także mniejsza aktywnośc fizyczna wpływają na podstawową przemiane materii - niestety na naszą niekorzyść. Tutaj także z pomocą przychodzi nam suplement Cheetah Burn, który to pobudza nasz metabolizm do zwiekszenia spoczynkowej przemiany materii. Dzięki temu, niezależnie czy jesteśmy aktywni, czy leżymy - nasz organizm zużywa więcej energii, a co za tym idzie możemy osiągnąć lepsze rezultaty.  

Cheetah Burn Non Stim to spalacz pozbawiony substancji pobudzających i stymulantów, których to część z nas nie może spożywać, a część z nas świadomie rezygnuje. Wyposażony został w 7 opatentowanych składników o potwierdzonej skuteczności, maksymalizując redukcję tkanki tłuszczowej. 

Dlaczego warto stosować Cheetah Burn?

Jest to produkt o niezwykle bogatym składzie, gdzie aż 7 opatentowanych składników, o potwierdzonej skuteczności wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej na wiele sposobów. Zwiększenie termogenezy mimo braku stymulantów, zwiększenie lipolizy, zahamowanie apetytu, blokowanie negatywnego oddziaływania kortyzolu oraz podkręcenie metabolizmu wpływają na niezwykle szybką redukcję tłuszczu.

Kto powinien stosować spalacz Alpha Lion Cheetah?

Spalacz ten pozbawiony jest stymulantów, jest więc doskonały do zastosowania przez osoby, które muszą unikać takich substancji, bądź też już dostarczają ich w wysokich dawkach. Suplement ten doskonale nadaje się w połączeniu z wieczorną aktywnością fizyczną oraz ze spalaczami juz zawierającymi stymulanty, jak np. kofeinę. Bogaty skład i działanie sprawiają, że każda osoba chcąca pozbyć się tkanki tłuszczowej odczuje jego działanie.

Czym wyróżnia się Cheetah od innych spalaczy?

Bogactwo składników o potwierdzonym działaniu i szeroki zakres oddziaływania na tkankę tłuszczową to główne atuty tego spalacza tłuszczu pozbawionego stymulantów. Produkt jednocześnie przyczynia się do wielu aspektów, przez które nie możemy się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej - a ona sama nie daje się tak łatwo wykorzystać podczas aktywności fizycznej.

Wyposażony w 7 opatentowanych składników, dzięki którym (lecz nie tylko) swoją moc ukazuje Cheetah Burn to: Paradoxine® który aktywuje brunatkną tkankę tłuszczową w celu precyzyjnej utraty tłuszczu. ProGBB® zwiększa produkcję karnityny, pozwalając na zwiekszenie dostaw energii zapasowej w momencie największego popytu na energię. Capsimax® wspomagający produkcję energii poprzez lipolizę oraz termogenezę. InnoSlim® zmniejsza wchłanianie nadmiaru glukozy, a więc i zbędnych kalorii przez organizm ludzki. ForcLean® będący czynną forskoliną, która zwiększa w komórkach poziom cyklicznego monofosforanu adenozyny (cAMP) - który wiąże się ze zwiększoną utratą tłuszczu i poprawia działanie innych związków spalających tłuszcz. Ashwagandha w postaci KSM-66® to kolejny opatentowany składnik, który dzięki zmniejszaniu poziomu kortyzolu pomaga zwiększyć siłę, wytrzymałość, funkcje tarczycy i nadnerczy. Bioperine® to substancja, której badania kliniczne udowodniły zwiększanie wchłaniania aktywnych składników preparatu, zwiększając jego biodostepność, a tym samym ostateczne działanie składników.

Wielkość opakowania: 120 kapsułek

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy spożyć porcję (2 kapsułki) Alpha Lion Cheetah dwa razy dziennie. Pierwszą porcję najlepiej spożyć rano, przed pierwszym posiłkiem. Kolejnąprzed aktywnością fizyczną z zachowaniem odstępu kilku godzin między porcjami.


Składniki aktywneIlość w porcji (2 kapsułki)
  
THERMO SHRED MATRIX 
ForcLean® (20% Coleus forskohlii extract) (root)125 mg
Capsimax® (Capsicum annuum Capsaicinoids 2%)25 mg 
Paradoxine® (Grain of Paradise Seed Extract (Aframum Melegueta) std. to 12% 6-paradol20 mg 
ProGBB™ (Gamma-Butyrobetaine Ethyl Ester Chloride)10 mg 
APPETITE SUPPRESSANT MATRIX 
Green Coffee Extract (coffee arabica) (bean) (50% chlorogenic acid)500 mg 
InnoSlim® Panax notoginseng and Astragalus membraneceus125 mg
Evodiamine Fruit Extract (Evodia Rutaecarpa)50 mg
WATER SHRED MATRIX 
Dandelion (Taraxacum officinale)(root)100 mg
Juniper Berry 4:150 mg
Bladderwrack Extract 10:125 mg
CORTISOL & THYROID OPTIMIZER 
KSM-66® Ashwagandha Root Standardized Extract (Withania Somnifera) (5% witanolides)150 mg
Selenium40 mcg
ABSORPTION MATRIX 
Bioperine® Black pepper (piper Nigrum) Extract5 mg

 


Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w przypadku problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena