LiveChat
0produkty

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.
Poprzedni

Alpha Lion Cheetah Burn 120 kap.

Poprzedni

Genius Diet Pills 50 kap.

Alpha Lion Calori Burn 60 kap.

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis


  • Opatentowany składnik o potwierdzonym klinicznie działaniu.

  • Oddziaływanie na tkankę tłuszczową poprzez najlepsze metody.

  • Aktywuje brązową tkankę tłuszczową, pobudza metabolizm i redukuje poziom cukru we krwi.

  • Znakomita jakość i biodostępność użytego składnika.

Producent: Alpha Lion
Konsystencja: Tabletki/ kapsułki
Ilość składników aktywnych w porcji: 45 mg
Ilośc porcji: 60
129,00 zł

Dostępność: wysyłka w 24h

Szczegóły

Alpha Lion Calori Burn to spalacz tłuszczu, który poszczyciś się może wyjątkowym - opatentowanym składnikiem, który realnie spala tkankę tłuszczową. Badania tego skłądnika ukazują jego pozytywne oddziaływanie na główne aspektywpływające na rzeczywiste 'pozbywanie' się tkanki tłuszczowej z naszego ciała. Mimo iż pierwotnie nie wiedziano o jego wyjątkowych własciwościach, jego nazwa trafiła w samo sedno - mówimy tutaj bowiem o 'ziarnach raju'. 

Ziarna raju, naukowo znane jako Aframomum meleguata, to zioło, którego nasiona były powszechnie używane do dodawania potrawom odrobiny kopa. W ostatnich latach stały się pożądanym dodatkiem do spalaczy tłuszczu. Grains of Paradise działają poprzez aktywowanie brązowej tkanki tłuszczowej, która w przeciwieństwie do białek tkanki tłuszczowej, ma za zadanie utrzymywać ciepło ciała poprzez spalanie kalorii - proces zwany termogenezą. 

Badania kliniczne wykazały, że ekstrakt z ziaren Grains of Paradise może skutrecznie pomóc białej tkance tłuszczowej w przekształceniu się w brązową tkankę tłuszczową. Po aktywacji brązowa tkanka tłuszczowa zwiększa ogólny wydatek energetyczny, prowadząc do większej utraty wagi. Brązowa tkanka tłuszczowa  wpływa także na przyśpieszenie metabolizmu glukozy i lipidów. Za te efekty odpowiada 6-paradol - główny składnik ziaren raju w Calori Burn.

Wykazano również, że brązowa tkanka tłuszczowa pomaza w zwiększeniu wychwytu glukozy przez komórki mięsniowe. Skutkuje to stabilnym poziomem cukru we krwi, a także mniejszą ilością glukozy, która jest potencjalnie przechowywana z białek tkance tłuszczowe -czyli powiększa pulę tłuszczu w organizmie.

Dlaczego warto stosować Calori Brun?

Działenie tego spalacza zostało potwierdzone badaniami klinicznymi. Jednocześnie sposób w jaki działa, czyli aktywację brązowej tkanki tłuszczowej - to obecnie najefektywniejszy sposób spalania tkanki tłuszczowej dający efekty a jednocześnie całkowicie niezależny od aktywności fizycznej i pracy mięśni.

Kto powinien stosować spalacz Gains Candy CaloriBurn?

Spalacz ten przeznaczony jest dla każdej osoby chcącej pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Będzie świetnym dodatkiem do innych produktów, jak i samodzielnie działającym spalaczem. Może być stosowany zarówno przez osoby aktywne fizycznie, jak i te planujące pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, a jednoczesnie nie planujące aktywności fizycznej. 

Czym wyróżnia sie Calori Burn od innych spalaczy?

Spalacz ten działa niezależnie od treningów i aktywności fizycznej. Działa w oparciu o aktywację brązowej tkanki tłuszczowej nasilając termogenezę (zamianę energii na ciepło) oraz przyśpieszające metabolizm spoczynkowy. Korzyści z jego stosowania odczuje więc każda osoba, a sposób działania gwarantuje efekty.

CaloriBurn

Alpha Lion Calori Burn to kliniczna dawka związku z Grains of Paradise w niczym nie odbiegająca od tej, która w niezależnych badaniach wykazała skuteczność na ludziach. Jest to jeden z niewielu znanych ludzkości związków, którego skuteczność opiera się na aktywowaniu brązowej tkanki tłuszczowej.

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Ilość porcji: 60 porcji

Zalecane stosowanie:
Należy spożyć porcję (1 kapsułka) Alpha Lion Gains Candy Calori Burn dwa razy dziennie. Pierwszą porcję najlepiej spożyć rano, przed pierwszym posiłkiem. Kolejną przed głównym posiłkiem bądź aktywnością fizyczną.


Składniki aktywneIlość w porcji (1 kapsułka)
  
CaloriBurn™ Grains of Paradise Seed Extract (6-Paradol 12,5%)40 mg 
BioPerine® Black Pepper (piper nigrum) Extract5 mg

 


Suplement diety. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia lub nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie należy stosować w przypadku problemów fizjologicznych lub psychologicznych, a także podczas stosowania niektórych leków. W razie wątpliwości należy skonsultować się ze specjalistą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Zdjęcie produktu ma charakter wyłącznie poglądowy, nie przedstawiają sprzedawanego smaku oraz wielkości opakowania. Zdjęcia przedmiotów są dostarczane przez producentów, są to grafiki poglądowe mogące odbiegać od sprzedawanego produktu.

  1. Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Jak oceniasz ten produkt? *

 1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek
Jakość
Skład
Cena